Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no týý voe :-DDD mašťák vyhraje nějakej popíčenej jakože "závod" na PC a pak nese vlajku na Olympijskejch hrách, kde jsou opravdový sportovci a kur*vsky dřou den co den? snad to nějakýho vola nenapadne někdy označovat jako sport....... Klávesy umí mačkat i šimpanz
    • Jason_dinAlt
      To máš podobný jako šachy. Šachy jsou též považovány za druh sportu. A sám jistě cítíš, že je dost hloupé prohlášení, když řekneš, že pohybovat figurkama umí i opice.
      Nebo třeba střelba na keramické holuby, což je olympijská disciplína. Taky by znělo dost divně, kdybys řekl. Na tom nic není. Mačkat kouhoutek umí kdejakej anonym.

      Možná nenamáhá tolik svalovou soustavu, ale zase musí rozvíjet jemnou motoriku, mozkový závity, postřeh a podobně. Takže i on musí den co den dřít, aby zůstal na špičce.

      Osobně věřím tomu, že časem se na olympiských hrám objeví i elektronické sporty. Dost záleží na tom jak je daná disciplína rozšířená a jak moc jsou někteří lidé konzervativní a brání se pokroku.
  • Já se hrozně směju jak jste odebrali možnost reagovat na příspěvky Jack1947@tiscali.cz *1* *1*
    • x_ander
      Jsi si jistý, že ses nepřehlídl?
    • Inquisitor
      Kde?
  • Jason_dinAlt
    Ani nenapsali, který ten virtuální sportovec z těch vlajkonošů to vlastně je.
    Tipuju si toho vzady, co má brýle. Asi si zkazill oči při koukání do monitoru.
    • Co to plácáš? Řekli který to je a ještě při tom zamával. Tys potřeboval velkou červenou blikající šipku přes půl obrazovky, viď?
      • Jason_dinAlt
        Si ten článek znovu přečti a uvidíš, že tam nepíší který z nich to je. Ale z tvé reakce usuzuji, že mluvíš o nějakém videozáznamu. Proč bys jinak mluvil o mávání, když v článku je jen jedna fotografie.

        A prosím, nebuď tak agresivní při jednání s ostatními. To i v případě, že se jedná o pseudo-anonimní diskuzi na internetu. Staví tě to pak do pozice křupana. Tedy pokud to nebyl záměr ;p)
  • - "Pane Nováku, ta vaše nadváha by vás mohla velmi brzy stát život, měl byste začít s nějakým sportem ..."
    - "Ale pane doktore, jsem vášnivý sportovec, sport je mi vším!"
    - "Tak to velmirád slyším pane Nováku a jaká je vaše denní porce pohybu či sportu?"
    - "Tak ráno si dám WOWko, před obědem Need4Speed a po večeři na protáhnutí Counterstrike a před spaním kouknu na nějakej ten fotbálek".

    Ach ty sporty ;)
  • Nemyslím si, že je vhodné, aby olympijskou vlajku nesl někdo, kdo vyhrál mistrovství v Need for Speed. V dnešní době se mluví o tom, jak děti málo sportují a jenom vysedávají u počítače, a potom jedním z vlajkonošů je pařmen pc her? Navíc hry, která nemá s olympiádou nic společného. Kdyby aspoň vyhrál nějaké mistrovství v wii winter sports *1*
  • TheGGG
    Hlavně do toho neplíst politiku. V posledních dnech, aby člověk radši vůbec nekoukal na zprávy, nebo zapínal internet.
    Jinak ES bych nepodceňoval, u nás se to tak nebere, ale v jiných zemích je skoro na úrovni normálního sportu.
  • Jack1947
    Divim se jedna veci, to ze nevysla zadna officialni hra multiplatformni. (Mario nepocitam ani neni multiplatformni).

    Libilo se mi torino2006 takto nechapu to zato EA nebo komukoli nestall vydat ja bych si zahral a kde si mam zahrat nasi olympiadu spravne nikde - blbci.

    Prachy by z toho urcite meli... asi moc tezke dneska delat nejake tyhlyte pofiderni sporty.
    • Pilgrim66
      Dodělal jsi vůbec základku s češtinou?
      • Jack1947
        Néé, nemam ani "maturitu" skoncil jsem v 9 tride a dal uz to "neslo". *3*
        • To je jeden problém, jeho jaksi ''smysl'' pro gramatiku je ochablý ale to by zase tak nevadilo, spíš jde o tu jeho aroganci k tomu, že článek nečte, neví, a ještě k tomu komentuje naprosté hlouposti. Ty jeho hrubky pomalu v kazdé větě jsou takový bonus. Který tě odradí do číst *15*
          • no děláš jako by ty tvoje plky byla radost číst
          • Jack1947
            Ja beru ze nejsem kamarad s ceskym jazykem a ten se mnou ok chapu. ( chapou i ostatni snad) volny ano... je to tak 50:50 obcas se strefim do mezi citelnosti jindy ne. Kdybych chtel tak samozreme bych psal nejspise lip. Rict ze je uspechana doba je asi hodne zastarala veta.

            Fakt jsem necekal ze na internetu se hodnoti psanny projev, vskutku. Nez jsem sem prisel.

            ( navic to ani tak neomlouva, ale muze se stat ze nemam myslenku na to co pisu... vim to zni jako vymluvy.)
            • Psaný projev se hodnotí z jednoho prostého důvodu můj milý přítel...a to z toho, jak moc se dá z psaného projevu pochopit co dotyčný zamýšlel říci, (teď to neber jako nějaký hate) a u tebe pokulhává snad všechno, od gramatiky, slovosledu, rozdělení vět (y/i neřešim). Doporučoval bych na tom trochu zapracovat, protože se tím nedá moc prokousat a člověk může jen hádat cos chtěl říci a i kdyby to rozšifroval, tak je to irelevantní protože místo té myšlenky se rozebírá že píšeš tak jak píšeš )))
            • Psaný projev se hodnotí všude. Jakýkoliv projev se hodnotí všude.
          • Jack1947
            Ubyde tech "intelektualu" co automaticky jen prudi, o cestine o vsem moznem atp... Obcas se prepisu nebo nedopisu a necham to tam vyset.
            • Pilgrim66
              y/i bych neřešil, ale tvůj slovosled je jak strojově generovaný a to píšeš v jazyce, který ho má narozdíl třeba od němčiny, velice volný... Narozdíl od gramatických chyb je tvůj text naprosto nepochopitelný a nečitelný.
            • Hodnota tvych prispevku = absolutni nula. Psani takovych blabolu pravdepodobne vyplyva z rezignace okoli na cokoliv, co tohle individuum rekne, takze to odskaceme my tady na foru. A ne, opravdu to nema nic spolecneho s pravopisem, ale s obsahem.
  • OH su dnes obrovsky podnik. Ale treba dodat, ze cely vrcholovy sport uz dnes nema vela spolocne so sportovanim pre zdravie, staci sa pozriet kolko zraneni je vo vrchlovom sporte, kam sa to az zenie. Sport v modernom slova zmysle sa začal vyvijat v 19. stor. az do dnes a vyvija sa dalej. Tomu sa OH museli prisposobit. A k tým e-sportom. Ono to souvisí, ako vlastne cely sport s divakmi. Nemusím aktivne hravat tenis, hokej, futbal či lyzovat alebo robit atletiku aby som si tieto sporty vychutnal v TV. Su aktraktivne pre široké publikum. Ale ak som nehral Starcraft alebo LoL tak ked na to budem kukat v TV vela z toho nebudem mat.
    • Zranění ve sportu jsou i na amatérské úrovni, samozřejmě válením zadku na gauči ti moc zranění nehrozí. OH jsou velký přínos pro méně viditelné sporty, kterým se jinak nedostává pozornosti. Ano, je to velký podnik za neskutečné peníze, ale pořád to má svoje veké kouzlo. A konečně je od OH v Londýně zase na chvíli v televizi něco koukatelného.
    • Dnes je prece trend delat uplne ze vseho show. Musi to byt prece atraktivni pro divaky, prekrmeny nasilim a sexismem ze vsech medii.
  • tak jake pekne clanky jsou tento tyden na wowfan?:D
  • LTM3
    StarCat? Co to je za hru? *1*

    Už jsem to našel: http://d.thumbs.redditmedia.com/Srl3S5Icl0n-BgL9.jpg
    • Lawliet
      Já jsem si to s dovolením rozhodl trošku po svém vylepšit. Ta kočka se mi nezdála realistická. *1*

      http://i.imgur.com/HAB6Et6.jpg
      • Pilgrim66
        Genialni. Tohle by byl uzasnej mod. *1*

        A to nejsem zadnej milovnik kocek.
      • GJ.. má rozhodně invazní výraz..
    • Pilgrim66
      10/10 would play

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit