Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na novou hru od R* se těším jak panic na první zásun. Ať už další RDR, GTA (což teď teda nehrozí) nebo Maxe, či novou IP (možná Agent?) ... bude to jedno, protože to bude kvalitou zase na špici a zábavností jeste víc. To studio naštěstí ví, co dělá. Což se o většině ostatních vývojářů v dnešní době říct nedá.
  • Red Dead Redemption je hezká hra, ale doopravdy zajímavá je jen tím, že je to western. Pokud nemáte vyloženě rádi western, zahrajte si radši GTA5. Stejně, jako u tolika jiných her, i v případě RDR poměrně velkou část hypu a "kultovního" statusu hry zapříčiňuje konzolová exkluzivita.

    Kdyby byla Red Dead Redemption na všechny platformy, už po ní neštěkne pes, jako třeba po Bully, což je další podobná GTA-neGTA od Rockstaru.
    • Nesuhlasim. A co sa exkluzivity tyka, ak by bola na PC bol by som ochotny si ju kupit kedze open world a western sa len tak nevidi. Myslim, ze na PC v tomto smere ani ziadna kvalitna hra nieje...
    • Naopak tohle je to lepší od R. Jak nesnáším GTA, tak tohle mě bavilo. Jinak přeceňované hry je např. GTA IV, GTA V, Skyrim a hlavně Zaklínač 3, v podstatě většina tady těch vyhypovaných open worldů, tahle hra si ten kult získala až časem.
    • Souhlas, dobrá hra, ale trochu přeceňovaná
  • Jack1947
    Jn a pc hráči zas budou mít strouhanou mrkev vid mrkvosofte *7*
    • OPenetrator
      Nestahnes si to, no :) Je to fakt skvela hra, škoda ze si ji nikdy nezahraješ :)
      • Jack1947
        Já jsem to narozdíl od tebe dávno dohrál jen soucítím s pckářema.
      • Zase bych to nepřeháněl. Kvůli této hře jsem si koupil PS3, ale zase takový zázrak to nebyl. Nejlepší na této hře je jednoznačně grafický štýl.Páčilo se mi i zpracování jízdy na koni. Ale hra samotná a náplň misí již byly horší.
        • OPenetrator
          Tak ja mel taky ps3 jen kvůli tomuhle a nhl a prislo mi to hodně dobry. Nejsem kdovijakej fanoušek westernu, ale tady jsem si ho vyloženě užíval. Parádní prostredi, postavy a tak nejak všechno :)
      • tohle uz se nam konzolisti snazili namluvit o ,,dragons dogma,, a nakonec ne ze by to byla spatna hra, ale ten povyk okolo byl dost prehnany
        • Jo, to je takové to typické "leštění" svých exkluzivit. *1*
        • A taky Halo, Gears of War, Dark Souls.. vždy, když se nějaká konzolová modla portuje na PC, je z toho spíš takové "meh" holt laťka PC her je asi někde jinde
  • http://www.redgamingtech.com/why-ps4-and-xbox-one-moved-to-x86-64/

    tak to ppe byl prave spolecnej prvek architektury a ano, spe byl onen bajny "komplikator"

    ale kdyby sony chtelo, tak pokud ta zakladni instrukcni sada je spolecna - power, tak upravit na x86-64 taky musi jit, kdyz to jde z xenonu, akorat sony nechce, radsi bude znovu prodavat "remastery"
  • Ono to na X360 běželo 20 fps? To jsou na tom konzole ještě hůř, než jsem myslel, propaganda tvrdila, že to mají podchycené, ale přitom konzoloví hráči tiše trpí, možná by to chtělo uspořádat nějakou sbírku nebo nadaci na lepší hw aby se jim pomohlo, sám za sebe se stydím, už nikdy se konzolistům nebudu vysmívat, vždyť oni jsou to vlastně úplní chudáci! :(
    • 20 fps to bezelo pokud jsi mel stesti. Jinak ti to spalilo konzoli.
  • To je letos prvni zajimava vec od Microsoftu. Ale radsi bych uvital kvalitni remaster.
    • Vogon
      Remaster bude asi jen těžko, hra měla dost problémový vývoj(V jedné chvíli dokonce Rockstar ze dne na den exportoval skotské vývojáře z Rockstar North do amerického studia), takže je vůbec zázrak, že funguje, ale je v podobném stavu jako domeček z karet - zasáhni do ní a rozpadne se.
  • famozni hra,doufam ze treti dil bude brzy oznamen.dotaz k ty xone verzi,je nejak vylepsena grafika a je tam multiplayer?
    • Vogon
      Je to 1:1 akorát s lepším framerate. Multiplayer by měl být funkční.
      EDIT: A pokud vlastníš fyzickou formu hry na X360, tak jí strč do Xboxu a stáhne se ti elektronická, netřeba hru znovu kupovat.
    • Draken69CZ
      https://www.youtube.com/watch?v=KOblvcRXwIs
      • Paulcz
        Tady je vidět jak úžasně běhají "exkluzivity" na konzolích :) Na staré generaci 20 FPS, na nové 30 FPS v nějakým divným rozlišení (upscale?). Osvětlení a barvy vypadají lépe na té staré verzi.
        • Vogon
          Je to emulace 1:1, takže hra není v ničem rozdílná(To o upscale sis od někud vycucal, jenom má lepší fps, protože hw rozdíl. RDR má 30 FPS lock kvůli fyzice, a taky proto, že hra měla hodně problematický vývoj. Osvětlení a barvy jsou jiné protože hra má funkci dynamického denního osvětlení a zachytit dva naprosto stejné úseky prakticky nelze, což ve videu řekli.
        • Jj, a současné hry na PS4 a Xbone si hráči užívají zas na těch 20 fps *7*
  • RDR nebylo zlý, kupodivu spíš rozhovory, příběh a minihry mě bavily víc než akce a samotný mise, ale už je to lastgen a hrozně limitovaný směšným výkonem konzolí, bojim se že dnes už ve stejné podobě bude působit technicky zastarale.. navíc teda BACHA SPOILER nemám rád hry, kde hrdina na konci zdechne v animačce a hra vám nedá na výběr, to je takový laciný, všim se můžete prostřílet a najednou animačka a čau
  • Rockstar dela urcite kvalitni hry, a velmi uspesne hry, ale z nejakeho duvodu me zadna z nich nikdy nebavila. Kdysi jsme hral prvni GTA a pak GTA 3 (to byl v te dobe sok na PS2, ziral jsem na to s otevrenou pusou ze neco takoveho je mozny udelat) a od te doby me to uz k jejich hram nijak zvlast netahlo. Ale kazdopadne jejich hry uznavam, neco na nich bude:)
  • Kdyby tenkrát na E3 přišli s timhle místo neoddělitelnosti konzole a kinectu, možná bych teď neměl doma PS4.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit