Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rhulad
    ehmm
  • Umaroth
    Jak tak na to koukám, tak jestli to bude stát +- 2000 tak má přítelkyně dárek k narozeninám jasný *5*
    • ahoj, nie si nahodou Umaroth z mystiqu?
      • Umaroth
        nevím co je mystiq :D
    • zdeeneek
      V Kanade se myslim prodavalo kolem 99$. Jsem docela zvedavej za kolik se bude prodavat u nas. Stara verze wiicka se da koupit za nejakych 3200,-. Wii mini je orezany o par funkci, takze bych cekal levnejsi cenu nez za normalni wiicko. Ale jestli to budou brat jako, ze je to nova konzole ... No cert vi, nechame se prekvapit ;)
      • Umaroth
        to že to nepřipojíš k netu a pustíš na tom pouze a jenom Wii hry je mi jedno, protože počítám že přítelkyně na tom bude hrát jen nějaké pohybové hry. Tohle je prostě ideální konzole pro holky !!! 99 doláčů kanada, tak připočti daň a dostaneš se tak na max 120, což by bylo 2300, rozhodně to nepujde nad 2500,-
        • zdeeneek
          Takhle jednoduse prodejni cenu v cr pocitat nemuzes. Konzole se tu prodavaji za vetsi cenu nez je prepocet kurzu. Treba na gamehouse.cz je predobjednavka za 2897,-.

          http://www.gamehouse.cz/nintendo-wii/hardware/wii-mini/?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc
          • ringmancz
            přinejhorším koupíš z UK

            a na tom obrázku co je v článku to vypadá strašně male, ale v porovnání s klasickým Wii jsou skoro stejně velký
            • zdeeneek
              No v UK se zacaly objevovat ceny 79,99 liber - coz by prepoctem hodilo nejakych cc 2400,- Kc. Pokud by se neplatilo postovny (nevim jak je to se clem ?) tak by to asi vyslo levneji z Anglie.
  • A hry na to budou? :D
    • ringmancz
      já myslím že za ty roky jich vyšlo dost zajímavých
      • Jo, třeba skvělé rpg Aerobik, kde můžeš levelovat a expit svoji vlastní postavu *1*
    • presne kupovat dnes Wii nema absolutne zadny smysl kor kdyz Nintendo samo oznamilo ze nove hry budou uz jen pro WiU *10* jo takhle kdyby udelali New Super Mario Bros. 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit