Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže na svojí PS3 můžu hrát US verze her? to se mi nezdá
    • Zadne us verze nejsou prave a pokud mel dotaz znit, zda muzes na sve ps3 hrat hry zakoupene v us ps store, tak ano. Spousta lidi ma nekolik uctu, treba cz, gb a us a hraje hry v nich nakoupene na jedne konzoli.
      • myslel jsem krabicovku a máš pravdu, jsem si to spletl s PS2 hrama. jinak US verze jsou - Greatest Hits, naše Platinum
  • Dnes se da mluvit spis o velke ctyrce. Tim ctvrtym je Valve, jejichz Steam je nemene vyznamna distribucni platforma. A Vave rovnez aplikuje region locky.
    • To není tak úplně pravda. Valve si to netahá z prstu to určuje vydavatel hry.
      • Vydavatel si muze urcovat co chce a je mu to prd platny, dokud mu to nekdo technicky nezrealizuje. Nez prisla digitalni distribuce her, tak byla pc herni platforma region free. Valve nese zodpovednost za steam a tedy i za realizaci region locku.
        • A za tebe nese odpovednost kdo? Statem prideleny opatrovnik? *7*
          • Ne, za sebe ji nesu ja sam. Skoda ze nejsi dostatecne inteligentni, abys mohl diskutovat smysluplne k veci, a zmuzes se jen na takove detinskopubertalni prupovidky.
            • Ne, stacilo by, kdybys rozumne diskutoval. Nekteri lide to svedou i na internetu, neni duvod, proc by to nemelo jit.
            • diskutovat smysluplne k veci? v internetove dikuzi? co mam jeste delat? chodit po vode? *5*
  • regionální zámek CHYBA *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit