Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dejte to Youtuberům .... Nějak mne nenapadá proč s něčím podobným dnes ještě ztrácet čas...
    Jo kdyby to dodělali na Amigu , tak alespoň to nemalé plus za podporu dávno mrtvé platformy ,ale na PC kde bylo Wolfensteinů a jejich klonů mraky ? .... Řekněte mi že se najde někdo , kdo už všechny dohrál .....
    Jinak nejsem nadšen z posledního oznámení Duke Nukema a za tohle bych měl horovat ?
  • bukrr
    Zrovna nedávno jsem začal hrát Dooma 1 a 2 a říkal jsem si, proč dnes někdo nepřijde s něčím podobným. Do jisté míry je to jednoduché a zároveň neskutečně zábavné, až návykové. I cena oproti další edici Duke Nukem je suprová *1*
    • není to v dnešní době zbytečný? můžeš si zahrát stávající klasiky přes různé emulátory. Proč vyvíjet další hry, které jsou svojí vizualizací poplatné Hardware z půlky 90. let? dnes už nemusíme používat floppy disky, procesor 286 a 13 palcovej CRT monitor z kterejch je půlka z nás tady na games přisleplá, pač jsem do toho před 20 lety spokojeně vejrali )))
      • bukrr
        Hele asi jo, asi na tom něco bude. Existuje spousta "doomovek", o kterých jsem ani neslyšel, ale já jsem ten typ, který se s tím nerad nese*e (patche atd.). Neříkám, že je to nějaký peklo, ale když si tahle koupíš BFG edici Dooma a jen to zapneš...

        Za tohle chtějí 2 eura. To koupím jen kvůli tomu, abych je podpořil a zároveň vzdal respekt k těmto klasikám.
  • Majkl
    Zrovna včera jsem náhodou koukal na Slavnosti Sněženek, jako bych slyšel toho Hanzlíka

    No nekupte to, když je to tak levný! *1*
  • Mart9
    Ti mají alespoň soudnost a dají to za 2 dolary, i když je to pořád moc. To ten umělec z ČR chce za tu svou kopírku Wolfensteina 6€ *15*
  • Farnham_The_Drunk
    Nevypadá to zle, takových her bylo v první polovině 90. let mraky. Na mnoho z nich už si dnes nikdo ani nevzpomene, třeba Strife https://www.youtube.com/watch?v=oPrU7LSqiX0&index=7&list=PL6PNZBb6b9Ltgl6WM5rn2pjrXd_qdit2S
    • Vtip je v tom "v polovine 90. let" *7*
    • Řekl bych, že zrovna Strife trochu vybočuje, v dobrém slova smyslu. Použitím pár RPG prvků a celkem ucházejícím příběhem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit