Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím jak vy? Ale já bych chtěl styl starého, ale velice zábavného Return tu castle wolfenstein.. Return byla moje první takhle krásně vypadající 3D FPS ze které jsem byl nadšený a rád na ní vzpomínám, ale když hru hrajete po 4x už to není tak zábavné. Trochu mě na téhle době mrzí to, že se musí všude cpát nějaké vymoženosti a musí tam být spousta novinek ...Hra by měla mít pěkou grafiku, dobrý příběh, skvělou ovladatelnost a velkou rozmanitost prostředí aby to lidi zaujalo.. Už dlouho jsme nehrál žádnou hru kde byli němci. Rád bych si ji zahrál... Tohle nezní špatně, ale už je tam moc robotů atd.. Spousta nových her má krásnou grafiku a to je tak vše.. Už ani Crysis mě přestává pomalu bavit.. Poslední hru co jsem dohrál byla mafie 2, která šla celkem dobře ve šlépejích 1. Je to velká škoda, hru si určitě zahraju, ale určitě mě nebude bavit jako Return ..... :-(
  • Zatim pozitivni dojmy. Forek s vyrezavanim der do plechovych vyplni mi prijde fajn. Desing mne neurazi. Jsem optimista. Bude to urcite maso v exkluzivnim prostredi risske monumentalni architektury, ktera nemela prilis sanci na uspesne dokonceni. Na prumyslovych budovach a vojenskych instalacich se tvurci taky urcite hezky vyblbli. Citim z toho atmosferu, bude to mit sve kouzlo. *4*
  • no tvl dva kvéry. to zase bude splaška. *12*
  • To nepůjde hrát za Němce? tak to radši ani nebudu hrát.
  • Rhulad
    To co tvoří Bethesda nebo jen zastiňuje je pro mě jasný signál.
    • a proč jako, treba Fallout new vegas byla skvela hra. oblivion byl taky super.
      • Rhulad
        Oblivion je stejný výsměch jako Skyrim... totální degradace Morrowindu, ale je pravda, že Skyrim v hlouposti Oblivion překonal.
        • ja souhlasím ale proste se musíme smírit s tím že takové hry uz dnes asi vychazet nebudou. ono i fallout new vegas byl výsmech oproti falloutu 2 kdybys to brál takhle
          • Rhulad
            Ten New Vegas je ještě slušný na dnešní dobu to máš pravdu, ale Skyrim má tolik nelogičnosti a chyb, že by to vydalo na román. A ty chyby a nelogičnosti odstartoval již Oblivion.
            • Ony to na dnesni pomery jsou slusne hry..ale morr je morr..na ten nedam i dnes dopustit a stala hraji:)
        • bla bla
  • zajímalo by mne jakto že tam hraje hendrix když je to alternativní historie. to by pak ani nezložil tu skladbu ne? *8* možna by se ani nenarodil
    • to nesmis tak hrotit stejne tak by nebylo to ze se po valce Bj ozenil ..mel syna atd .. a dokonce ani to ze vzdalenej potomek , Stan Blazkowicz, je jedním z hrdinu Doom II RPG.
    • kubi-wan
      Možná by to byl úplně jiný Jimi... a možná... by to Jimi... ani nebyl... *1*
    • ZvacA
      http://www.youtube.com/watch?v=Q1JAfzrCHuk
    • hnuti odporu, jejich hymna ne, tvl *2*
    • no to nemuzes takhle tvrdit...samozrejme vzhledem k tomu, ze to byl cernoch by mu asi nejake proslaveni ve fasounske spolecnosti neproslo
  • Kr.Pa
    Už by konečně mohl někdo udělat hru, kde se bude hrát za německou stranu. U strategií to nevadí tak proč to není i u FPS?
    • kubi-wan
      A šup s tim na pulty německých obchodů!
    • Kozy
      Jako třeba simulátor hlídání koncentračního tábora?
      • A chcel by si hlídanie uralského gulagu alebo otrockého tábora Anglických alebo Francúzskych koloníí to by sa ti páčilo,
        ale nie prepáč! teraz važne ja som nenapísal nikdy a nikde že chcem hrať simulovať (SS-Totenkopfverbände alebo Einsatzgruppen) ale za normalného vojaka Wehrmachtu alebo za jednu s divízii Waffen- SS na dajmetomu za Walloniu na vychodnej fronte a myslim že to by prijalo viacero ľudi , a nie je to o nič horšie ako dajmetomu hrať za Sovětskú kampaň v Call of Duty z roku 2003.
        • Kozy
          Mě je to jasný, já bych si dokázal představit něco ve stylu Spec Ops: The Line, dejme tomu.
      • Concentration camp Tycoon?
    • ZvacA
      Každá WW2 hra nabízí Němce v multiplayeru.

      Nejsem si jistej, jestli zrovna u Wolfensteina - který na tématiku jde čistě od zábavy - je nutný si stěžovat na absenci hraní si na skopčáky. Ačkoli většinou podobný výkřiky považuju jen za "módní" žblebt kombinující všechny možný averzní pochody jen ne čistě herní hledisko, tak souhlasím s tím, že kampaň za německýho vojcla by při správným a zodpovědným zpracování nemusela být marná. Koneckonců, osobně bych měl i slušnou představu o konceptu dvou kampaní, které by se věnovaly jak charakteru spojenecké, tak i německé straně, a obě by se prolínaly nejen ze svých vlastních pohledů na dané operace, ale charaktery by se klidně mohly setkat i ve vzájemné konfrontaci. Nic politizujícího, nic ideologicky prosazovanýho, jen čistá příběhová FPS záležitost, která by sledovala obyčejný lidi hozený do válečné mašínerie na obou stranách.
      • Presne tak, prečo si nespomenuť aj na utrpenie Nemeckého vojaka ktorý bol tiež človek ako my všetci.
      • no jelikoz je B.J. zid tak by se urcite nekdo ozval.. prece jen by to vypadalo blbe kdyby sis ho za skopcaka daval


        jinak dve strany v jednom konfliktu uz ..bylo ve Vietcongu 2
    • jasne, dat moralistum do ruky dalsi argument o skodlivosti her
  • Magister_Peditum
    Takže taková hodně futuristická Otčina? To by mohla být sranda! *15* Jsem zvědav, jestli finálním bossem bude zase "kybernetický" Áda (i když asi už o berlích). *1*
  • Na první pohled se mi to líbí! Trošku mi to připomnělo DOOM :D, ale taky je tam to samoléčení + je to svižné prostě jako CoD tak nevím :) necháme se překvapit :) Každopádně to teď budu bedlivě sledovat.... *3*
  • Veskoslav
    Tož těším sa že:) Problém je ten, že když vidím ty hračky Nacistů, raději bych hrál za Nacisty *1*
    • mechnazi
    • jednoduší lidi není složité nalákat *4*
      • Veskoslav
        Tak to ty už tam stojíš ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit