Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neuvěřitelní trailer, come back nazi a k tomu The Jimi Hendrix Experience - All Along The Watchtower. :D
  • Ahoj :) Po netu se právě šíří novinka, jak si vydělat nějaké peníze.. Hraju si s tím už od dubna a jsem nadšená *14* Kamarádi, kteří mi to poradili, jsou už dnes celkem vysmátí *1* Akorát je potřeba se na to podívat rychle, protože to brzy zkončí... Najdete to na http://www.Cervena-Cerna.cz
    • Zoufalá doba si žádá zoufalé činy, viď Katko? Ale proč paratizovat na vlastních spoluobčanech? Zasloužila by jsi si kulku do hlavy. ;) Pač se můžeš přidat ke stejné cházce jako jsou ŠMEJDI. ;) Škoda že už zrušili Terezín.
    • Velice děkujeme za informaci, ale tady nejsou tak retardovaní lidé, aby chodili na takové to spamy.
    • Cervenu mozes mat v hube a cierne pod ocami. Pal s tymi sratchkami pre retardovanych spammovat inde ...
    • shmeck
      FU! *14*
  • Já jsem z pokračování nadšený, titul z roku 2001 i 2009 se mi nesmírně líbil a věřím že Bethesda z toho udělá něco slušně hratelného, poslední dobou dělá kvalitní práci např. Dishonored a skyrim( ten jen díky workshopu)
  • Me se wolf z 2009 taky libil, nenudil jsem se. Rozhodne mi sedela takova ta "volnost", odboj a okultismus.
  • Grandhalf
    Wolfensteina neni nikdy dost *1* Mimochodem zrovna hraju "Wolfenstein" z 2009 a to je vopravdu nářez . Kdo nehrál , vřele doporučuju ... Fakt sem byl překvapenej a vůbec sem od toho nečekal takovou solidní řežbu ( a i docela na dlouho ) ... Zdar ...
    • RTC z roku snad 2001 je mnohem lepsi a to i dnes.
      • Ten jsem taky dohrál a možná bych ani neřekl tyjo . Ale taky mě bavil, vo tom žádná ale v tom poslednim mě strašně dostává to přepínání dimenzí a taky dostávání "questů" a že si je můžu plnit jak chci, tuning gunů atd. UDK rocks ;-)
        • no RTCW jsem si zamerne zahral po dohrani Wolfa 2009 a krom grafiky a absence medailonu to je to same v blede modrem . Stejnej typ akce resp. blbejch nepratel a mohl bych pokracovat . RTCW mam rad ,ale nejsem ten tip cloveka co bude donekonecna brecet jak to bylo driv lepsi a tak dale . Ja jsem vdecnej za Wolfa 2009 protoze si zanechal vse dobre z RTCW a pridal k tomu dve dymenze coz povazuju za dobrej napad . Jedina vec co bych dal pryc je automaticke doplnovani zdravi . Na lekarnicky proste nedam dopustit .
          • Nvm, rtcw tu a tam dohraju i dneska a k wolfovi 2009 jsem se od dohrani nevratil. Ted jen tak z pameti me neuveritelne nudilo samotne mesto a nekonecny respawn a co bylo asi zasadnejsi, tak samotne strileni nacku nebylo tak uspokojujici jako v rtcw a to i kdyz si ty dve hry zahraju po sobe. Mozna je to velmi subjektivni vec, ale kdyz me u strilecky nebavila samotna strelba, tak ten zbytek to vynahradi jen tezko.

            Ale na druhou stranu tohle se mi stava casteji u tech novejsich strilecek. U novejsi hry me opravdu bavila samotna strelba snad jen u Rage.
  • a kde sou nazi dinosauri?!
    • Nepředpokládám, že budou pobíhat v kraťasech.
  • akorát že hendrix nežil počas 2ww takže to k tomu nepasuje, kdyby delali hru z vietnamu tak jo...
    • tohle neni druha svetova
  • hmmm solidní špíl *8*
  • hmm, to kolko bude mat Blazkovic rokov? pocas vojny vyzeral na 30tnika, v 60tich rokoch bude skvely dedko:)
    teraz po prvykrat bude mat obmedzenie nosenia len 2 zbrani aj zmysel *1*
    • Místo nože vycházková hůl, v pozdějších fázích perk "chodítko" (2 zbraně najednou s minimálním zpětným rázem, kdo viděl Cockneys vs Zombies asi ví). A dost. :) Smějte se důchodcům, dokud sami nejste jedni z nich.
  • Bethesda a tag legenda? To nejde dohromady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit