Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • misho8723
    Bloodlines je stále pre mňa najlepšia hra akú som hral, čiže potešiteľná správa, že sa práve touto hrou inšpirovali.. inakšie Brian Mitsoda, ktorí písal postavy, dialógy a časť príbehu, robí v novej firme, kde robí na RPG zombie hre - Dead State.. grafika síce nič moc, ale podľa toho, čo sľubujú mať v tejto hre, ju robí pre mňa jednu z najočakávanejších hier tohto roka ( http://www.deadstate.doublebearproductions.com/ )
  • Bože můj, bože můj! Konečně to někdo vykopal z prachu a vrazil do toho prachy! :)
    V tuhle chvíli hraju s kamarády papírovou Masquerade a můžu říct, že fantastičtější svět jsem ve vyprávěcích hrách (a koneckonců ani v počítačových, krom Bloodlines) nezažil. Leta jsem se modlil za pokračování bloodlines, jedné z mých nej her všech dob, především kvůli variabilitě herního zážitku, postavám a příběhu, ale pokud se jim povede udělat opravdu kvalitní MMO ze světa temnoty, bude to snad ještě lepší. Jsem hrozně rád, že tenhle projekt nakopli. A komukoli, kdo má rád vyprávěcí hry, můžu Vampire Masquerade vřele doporučit!
  • MickTheMage
    Mam otazku, bude to zalozene na klasickom World of Darkness (Masquerade a spol.) alebo na tom novom "restarte", kde prekopali co sa dalo (aspon z laickeho pohladu)?
    • ales.smutny
      Měl by to být old WoD, alespoň to tak nějak vnímám ze všech materiálů. Kdyby to mělo být nWoD, asi bych zaplakal...to nebyl povedený reboot...:)
      • Přesně tak, pokud se odkazovali na bloodlines, tak měli na mysli classic WoD. Mimochodem, mohli byste mi někdo říct, v čem je requiem tak nepovedený? Hraju masquerade a pravidla/svět reqiuemu jsem nikdy nestudoval, ale všude slyším, že to prostě není ono..
        • ales.smutny
          Já k tomu jen nakoukl, neměl jsem chuť pořizovat všechny clanbooky znova. Je to celý překopaný. Klany jsou jiný, jiný vlastnosti, jiný systém vlády města...snad i systém klanů... Celé mi to přišlo prostě... Nesedělo mi to:) Když několik let žiju v tom, že Malkaviani jsou takový a makový, tak si na Malkoviany, co jsou úplně jiný nezvyknu:)
  • Amylee.Anderson
    Redemption ♥ Bloodlines ♥ Doufam, že se to povede, to bych se přeorientovala na MMO!
  • *8* no může to být pecka
  • Kez by, kez by tohle MMO vyslo a hlavne bylo kvalitni. Obe VTM byly kvalitni hry, hlavne Masquerade se mi i prez bugy hodne libilo, takze pokud by z tohohle sveta bylo kvalitni MMO, tak by to mohl byt vyjimecny pocin.
    • Tohle bych si s chutí i zahrál. Masquerade i Bloodlines mě také dost bavili a ten svět je hodně zajimavý.
      • Anarcha
        Malé info obě dvě hry jsou Masquerade a podtituly Redemption a Bloodlines a pokud se vám libý ten svět zkuste klasickej WoD.
        • Amylee.Anderson
          Mě se strašně moc lýbý.
        • Jo dík. U té starší mi ten podtitul nějak vypad. Přece jen to už pár let.
  • Jo chtělo by to hru ála Stmívání :oP
    • Ringwraith
      Ne, nechtělo
    • endgame contend by bolo vlastnorucne emo podrezanie zil? :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit