Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otázka jestli někdo ví, kdo se o WOT zajímá, jestli se WG neplánuje do WOT přidat nějaký nový módy? Konkrétně hru pro jednoho hráče?
    Vím že to u online hry bude znít jako dost divnej dotaz, ale WOT jsem přestal hrát právně kvůli lidem. Prostě mě se.e když jsem občas nejlepší v týmu, prostě se někdy zadaří ale zbytek je banda tupců a prohraje se drtivě, na druhou stranu samozřejmě nejsem nejlepší pořád, v dalším zápase si zase můj tým docela zasřílí ale já se k ničemu nedostanu nebo zas to poseru já. Prostě je to furt dokola a už mě to nebavilo, rád bych si zajezdil s pár tanky ale tak jak chci já a ne jak se musí protože to zrovna takhle dělají všichni. Chápe někdo jak to myslím?
  • Jestli to nekdo jeste hrajete, tak jen tak pro info (stahovat to nebudu), jeste porad to v menu zere 100% jednoho jadra, presto ze to vlastne vubec nic nedela?
  • wenceslaus
    Zamotal jsem se do toho. Chtěl jsem tím říct, že až do patche 1.0 má WoT sotva polovinu krásy WT :)

    *reakce na Kámen níže
  • Už se těším.
  • At jsi každý hraje co chce. Někdo world of tanks a někdo war thunder.Armored warfare nebudu ani komentovat ze 3 her ta nejhorší kopírka. War thunder taky kopírka prvni tu bylo wotko. A wotko má o 200% lepší grafickou stránku než war thunder. Mě war thunder za tanky nebavil. Jo letadla mají super asi nejlepší hra. Ale tanky moc ne. Mapy jsou určitě lepší ve wotku. Taky 1 zásah a jsi mrtvý což se stává dost často, když nováček příjde na war thunder a má proti sobě zkušenější hráče. Obě hry mají + i -. A wotko hraje více lidí.
    • armor warfare má sice horšího grafiku a čeká se dýl na hru ale jinak je to suverénně nejlepší hra
      upravili přesně to kvůli čemu WOT i WT přestal hrát
      opravdu nechápu proč se lidi tak rádi do armor warfare strefují
      • To už je snad téměř mrtvá hra, kterou nikdo nehraje.
    • Navíc tedka jak bude patch 1.0 bude graficky úplně někde jinde než war thunder. armored warfare je po grafické stránce propadák.
      • wenceslaus
        Počkat... těch 200% jsi nemyslel až po patchi 1.0? Teď? To je tak 49,5%
        • Tedka 50% až bude 1.0 tak těch 200% bude. Wotko ale bylo vždy vizuálně lepší.
  • KrPa
    Ja sem pred 2 lety odesel od WoT k WT protoze:

    a) premiová munice
    b) fyzika - WoT me pripada jako ovladani RC modelu, ve WT clovec citi tu tihu tanku, aspon tedy kdyz se otaci, toci vezi nebo narazi do objektu ci vozidel
    c) nemoznost se vratit k prvnim tankum - musim prodat aktualni vozidla a znovu koupit stare
    d) jeden tank do mise - kdyz to clovek posral, muze stravit cas cekani nove hry a hranim 1:1

    Zmenilo se neco z toho? Muze mi nekdo z hracu WoTka odpovedet?
    • Shaker
      a) maji k ni pristup vsichni i bez placeni realnyma penezma
      b) je to lepsi nez to bylo, na wt to porad nema. na druhou stranu sem si ve wt nikdy nebyl jistej tim, co je "tiha stroje" a co je bug...
      c) to jde, kdyz mas dost mista v garazi, za tu dobu se davalo tolik novych premiovych i nepremiovych low tier tanku, ze ho mit budes
      d) kdyby nacitani bylo neco jako v GTA5, tak pochopim, ale odejit z bitvy a jit do novy ti i s vyberem tanku trva vetsinou pod minutu. imho lepsi nez to pod3lat s prvnim tankem a pak se o neco pokouset s AAckem jako ve WT
      • KrPa
        takze se nic nezmenilo *1*

        B - WoTko ma ted hezkou reklamu v TV, aspon tu prvni cas, to druhe jak do sebe narazi tanky a prevraceji se na zada je fakt k smichu

        C - me na hre nejvice stvalo a kvuli tanku kupovat dalsi slot za real penize nechci, WT to ma vyresene super

        D - cas na hledani souperu, nacitani a pak cekani na pripojeni vsech opravdu da 1:1, AA jsou pro me ve WT vetsi zabava nez tanky navic muzes mit 3 tanky, nikoho nenuti hrat AA
        • Shaker
          Kdo chce psa bit, hul si najde, ze jo... ja myslel, ze chces objektivni nazor, ale to sem se asi spletl
          • KrPa
            nazor do jednoho cloveka objektvni byt nemuze a dle toho, co jsi psal se fakt temer nic nezmenilo,takze nemam duvod k navratu

            ve WT me taky nektere veci serou ale kdyz si vybiram to mensi zlo, beru WT

            taky nebudu rikat, ktera hra je lepsi, WoTko bylo prvni a ma vic hracu, taky tu nebudu nikoho premlouvat, at sere na WoT a jde hrat WT, ja osobne jsem si vybral WT a hraji jen pozemni bitvy

            v jinem komentu tu rikas, ze si neutralni, ale temer vsechny ostatni komenty tu branis WoT, zamysli se ted nad tim, co pises
      • Pozor, dětem někdo haní jejich oblíbenou hračku.
        • Shaker
          tvl, na co si tu hrajes, ty kide? wotko neni moje oblibena znacka... jak wt, tak wot maji svoje plusy a minusy. klid a slunce v dusi, kamo
  • Tak jsem si hru opět zkusil u kámoše po 3 letech co wot nehraji ... Aaaa opět jsem čuměl, za mých zlatých časů hraní dominovaly artyny, teď jsou skoro neškodný, malé + pro WG, ale co udělali s LT (10x tieru) to jsem neviděl, tyto rychle bestie kralují a rozhodují hry, takže teď, už nejen medka, ale super formule LT ... a jak jsem čučel, jak light ukousal IS7 bez větších problému :-)).Další stroje - TD bez kamo a dohledu jsou take super a no a HT jako vždy opět naprosto k ničemu, snad občas ve městě zaexcelují, ale jinak nejhorší co může být.

    Takže hra se sice změnila, ale k NFS stylu, kde medka s lehkými tanky tančí po mapách :-) A co se komunity týče, tak to je opravdu majstrštyk, vytlačování tanků z ukrytých pozic, střílení do vlastních, hráči absolutně neumějí ovládat své tanky a vůbec nevědí co mají v bitvě dělat a to mají 10 tiery + slovník v chetu je také excelentní. Sečteno a podtrženo wotko je opravdu stejný nefalšovaný humus jako před léty a důvody proč jsem přestal hrát jsou pořád a ani se nikdy nezmění, takže místo této radoby kokotiny si raději zahraji něco, kde se opravdu nemusím nervovat a u hru si budu užívat.
    • 2Abi: A to vsechno je dany pristupem WG, protoze hraci, kteri to hrat umeli tam uz davno nejsou. Koho by totiz bavilo hrat 99 ze 100her s tardama, ktery vychcipou behem prvnich 20s. A koho by bavilo grindovat desitky tisic her k vybranymu tanku, aby ti ho tejden potom nerfli.

      Na prsuer zadelali uz v okamziku, kdy do toho pridali ty zasobnikovy nesmysly. O tom ze lt bez potrizi prezil zasah z hvy jako by se nechumelilo, pricemz v realu by byl anihilovanej ...

      Na WT je paradni mimo jiny prave to, ze kdyz tebe (nebo ty) neco trefi, tak vis co, kam a proc si chcipnul. Ve Wotku proste chcipnes ... protoze te neco hitlo skrz kopec nebo skrz zed ... jedndosue proto, ze se takovy veci delat daj a ti co to vedi tak to samo vyuzivaj. Soudruhum z WG to nevadi.
      • ja WoT prestal hrat ve chvili kdy mi ISko znicili zasahem do blatniku...
    • Naprostej souhlas, moc hezky shrnutý. *15*
    • Shaker
      Tak si nam popsal, jak se to hraje "u vas" a ted ti chci podekovat, ze ve wotku nebudes plevelit dal :)
      • jo jo říká rajče, kterému stačí, že ve hře vidí jezdit tanky :-))
        • Shaker
          Chapu dobre podle tvyho puvodniho prispevku, ze k tomu ses ty ani nedostal... salate (kdyz sme u ty zeleniny)
          • jistě rajče jako vždy máš pravdu:


            https://cs.wot-life.com/eu/player/Reeki-500434067/
            • Shaker
              Tvuj prvni prispevek s timhle linkem tak nejak uplne neladi... Jestli jsi to hral tak, jak si popisoval, tak bys mel skore podobny jak ja :D

              edit: salate
  • Shaker
    Co maj vsichni proti ty goldovy munici? Vsak se da koupit za stribrny... neni sice moc levna, ale da se na to vydelat i bez premiovyho uctu a tanku.
    • k čemu ti je potom tank, který spoléhá na pancíř a ostatní vlastnosti má slabé, když ho pak každý jouda vezme čelně, když si nabije premiovou.
      • Shaker
        Voni ani ty goldy nejsou vsemocny, kdyz je clovek lama (coz ja sem, takze vim, o cem mluvim)...
        V ty hre jde ale i o postaveni tanku, nauhlovani, taktiku, kdo ztrati prvni nervy atd.
        • KrPa
          kdo ztrati prvni nervy - takze jen o campeni?
          • Shaker
            Ano (taky), prekvapive, jsou to tanky ne unreal tournament
            • KrPa
              prekvapive je na trhu tisice her na kempeni a u tanku by to byt nemelo
  • To je sice hezký že vylepší grafiku ale dokud nezruší goldovou munici a nevylepší hratelnost tak je pro mě pořád nehratelné.
  • wenceslaus
    *duplicitní post

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit