Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mozna jsem to prehledla, ale kdy bude spustena oficialni verze c.10 ?
  • Pochopi někdo ze Wargaming se musí snažit vzhledem tomu ze už dnes je spousta jiných her než warthunder a navíc Wot je dost už takto detajlizovane de jen o to ze čim dal více přibývá lidi kteří hru ani více neskusí a hned ji pomlouvají jak je na ***** takže prvne se zamyslete a pak teprve něco pomlouvejte
  • A kdy přídou slíbené československé a švédské větve??Zu9
  • War thunder není konkurence. WoT je pro ty co si chcou zahrát onlinovku a War thunder je pro ty,kteří mají rádi vojenskou techniku. WoT nemá nic společného, ani vzdálně, s tankovými bitvami.
    • Koukni se na dokument o Wargaming a už nebudeš plácat takovou blbost ano Wot je spis pro někoho kdo si chce jen tak zahrát s přáteli nebo Random bitvy ale pokud chceš byt aspoň trochu Dobrý hráč tak už musíš trochu přemýšlet takže jestli s to nepochopil tak už nevím
    • Adrianek
      od spousty lidí slyšíš věty typu "hrával jsem WoT, ale pak jsem přešel na War Thunder" už to, že jim přebírají část hráčů a potenciálních zákazníků z nich dělá konkurenci
      • To ano ale podivem se kolik lidi hraje Wot a warthunder
      • a já k Těm přeběhlíkům patřím... je to už dlouho, ale důvod k návratu nebyl a podle všeho ani nebude.
  • Nemohu si pomoc,i ale poshlédnutí a přečtení musím konstatovat, že již fakt větší 3,14čovinu WG vymyslet nemohli
    • ano, dokonce ani "mohu střílet do vlastních tanků jak chci ale dostanu pokutu když zabiju friendly letadlo letící těsně nad zemí artilerií" Gaijin by něco takového nevymyslel :)
  • Ale take veci aby voda stlmila pad do vody ich nenapadne.
    • sorry chlape, ale nevím nakolik by ti voda, ve které by jsi se s tankem neutopil ztlumila pád 100 tunového vozidla.
      • Spis je trapas, ze se ti tank zacne "topit" i v pripade, ze je tam vody "po kotniky" .... pricemz mu zaroven nedela problem projet metr pod hladinou, kdyz ses dot rychlej ...
        • Vidno chlapci ze moc toho o fyzike/neviete/ ked skocis z mosta tak sa rozbijes o dno ako keby tam voda nebola. Jasne ze tank nema vytlak ako tanker :)ale predsa len neklesne s takym zrychlenim ako bez vody.
  • Čím dál tím víc se snaží kopírovat Warthunder, ostuda wargaming
  • Jack1947
    Je to P2w nebo p2p ? já fakt nevím, já to zkusil zabil mně nějaký lepší tank (před lééty) a uninstalnul nevím jak se to má ted ale chválu na to rozhodně nečtu.
  • Tahle hra ma nejlepsi casy za sebou
    • Nejlepsi casy byly v bete, tam to jeste vypadalo, ze to postupne dotahnou ... dotahli, do poradny riti.
  • Adrianek
    je vidět, že konkurence v podobě War Thunder jim prospívá, aspoň se teď víc snaží
    • War Thunder konkurence? Pán je vtipálek? *1*
      • Adrianek
        jistě, co jiného by to bylo ty šmudlo *4*
    • Ja by som povedal skôr ARMORED WARFARE http://aw.my.com/gb/news/general/introducing-open-beta *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit