Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Počet předplatitelů stoupá úměrně s demencí lidí. Hodně sladkostí,soli vede k demenci. Už dorůstá další generace TV dětí a WoW je tou nejlepší zábavou. Pánbů zaplať, že se tyhle dementci stahují přávě tam a nezasírají ostatní MMORPG, kde je o poznání vyspělejší komunita. Pozdravuji borce z DT a podobných......ehmm. Užijte si další datáček pro opičky.
    WoW smrdí:-) *12*
  • Drzim akcie ATVI - tedy Activision Blizzard a doufam, ze to poleti poradne nahoru :-) Vse tomu nasvedcuje.
    • ani rok neubeh a z 12 milionu je deset tak co tve akcie? jeste ze vysel SC2 *1*
    • a sem to pises, aby jsme rekli WOOOOOOOW? :D:D:D:D
      • Nee, mam jich za par korun :-) jen ze to vypada dobre s ACTIVISIONEM BLIZZARD :-) Je sranda pokud jsi profesional v jinem oboru, ale v mladi jsi hral tak pretahnout minulou zalibu a vasen do sveho profesniho zivota, ne? Jestli chces tak Ti taky nejaky koupim - za 11$ je to za babku.
  • no rekneme si to takto, stejne mnozstvi lidi urcite bavi i pokemoni. Miliony lidi maji radi mcdonald, ale muzeme o techto vecich rict, ze jsou vynikajici. Asi tezko .)
  • Hned mi bylo jasne od zacatku co tu bude za komentare :D Cca 99-99.7% z vas prave wowko nehralo ( jasne pro nekoho je wowko 24/7 farmeni, pro dalsi jen hc dungy ci pvp atd ). Wow je aspon pro mne vyzva co nejdrive zabit novy kontent co blizz pripravi, a pak travit jen 3hodiny hrani tydne farmenim epaxu :D Ale nejlepsi chvile u mne jsou pri treninku noveho kontentu :)
  • Hráčů co to hrají od začátku je stále dost podle mě víc jak těch nových, nehledě na to že ti co přestali hrát se chtějí teď z novým datadiskem zase vrátit, takže koncem prosince bude mít blizzard už 13 milionů *3*
    • mluvis jak nekdo z BD :)
  • Baví 12mil. a nebaví zbývajících 6,4 miliard :D
    • Ukaž jiný MMORPG, který baví 12 milionu lidí :D
    • /cast sarcasm
      velmi užitečný koment
      /stop casting
  • A skoda... cekal bych, ze uz bude hracu ubyvat. Ale ono to tak ve skutecnosti je. Na jedne strane ubyvaji ty stary, akorat ze je zastini ti co z druhe strany pribyvaji - tech je totiz vic. Taky sem hral od zacatku, ale uz to nehraju pres 2,5 roku. Nebavi proste. Asi jsem z toho vyrost. A lidi kteri hraji doted od zacatku je uz strasne malo. Snad ani nikoho takovyho neznam. Jinak, nikomu to neberu, tato hra je jako celek fakt mistrovsky udelana. Pokud bych mel rict, tak asi sem nikdy nehral nic lepsiho.
    • Ja par lidi co hraji WoW od zacatku znam :) A zajimave je, ze vsichni to s hranim maji podobne, dokud byla vanilla, tak hrali celou dobu, po BC hrali asi rok a pak zacaly prestavky, jak vysel LK tak zase hrali tak rok a ted maji prestavky, kdy se sejdou treba jen jednou tydne (ci mene casto ) na ICC / RB a cekaji az vyjde Cata ... proste tim chci rict, takova hra se neda hrat vkuse, ma jit o zabavu, kdyz uz hra neni zabavna, je potreba spocnout...
  • Co bude dál? No přece Diablo 3:-))) Já (nevím jestli bohužel) mezi 12 milionů "vyvolených" nepatřím. Od čistě PVEčkového Lord of the rings online jsem přes trial verzi wow a AoC nakonec zkončil u Warhammeru online. WoW trial je asi to nejnudnější MMO, co jsem měl tu čest si zahrát(i EQ2 trial či AOC trial mne bavily mnohem více). Plná hra je jistě o něčem jiném, ale trial je asi to, co mnohé hráče odradí. Na 10 lvl rangera jsem WoW trial odinstaloval.WoW nemá pro hráče orientované z větší části na PvP moc co nabídnout, tak jako třeba L2 nebo v tomhle ohledu bezkonkurenční WAR online.
    • Doporučuju otestovat AION, po 4 letech hraní wowka mě tahle hra naprosto okouzlila.
      • Jo. Hrál jsem to 2 měsíce. 1. měsíc okouzlení, další měsíc otázka co dělat dál.
    • no jestli si to zapíchnul na desátym levelu v trialu tak nemužeš říct hrál sem wow ... *4*
      • /sign
      • Ale ani se mu nedivim, ze to zapichnul. Ten trial ti moc nenabidne-zadny obchodovani, zadny party pokud te nekdo nepozve a v podstate ses furt v jednom regionu a questy docela nuda. Blizzard je sam proti sobe, ze to tak omezuje, protoze limit 10 dni bez dalsich omezeni by uplne stacil.
  • viem, ze vela zvas je blazon do WOW, zo zaciatku som bol nim ocareny, ale akosi, hm, no ako to tu povedal predmnou Grifus, (hovorim o sebe) zacal nudit, skusal som vsetky tie moznosti, ktore sa tu uz nacrtly, ktore vo wow mam aj napriek tomu, my to pripadalo nudne, asi je to mnou a asi L2 stravenym od C2 az po Kamael, potom sa my zial znudil aj L2, momentalne ma celkom chytilo Runes of Magic, viem, ze je to celkom ako WOW, hlavne co sa grafiky tyce a viem, ze je to free, ale viem aj to, ze ma to zatial celkom bavi a som spokojny, nie som nejaky extremny MMORPG player, ale z casu na cas si rad zahram a teraz som uviazol u tohoto, kym nevide aj v europe aspon open beta, Vindictus, ta hra vyzera bozsky aspon co sa obrazkov tyka aj co sa tyka videa
  • WoW rulezz, sice ted je muj učet frozen ale jakmile vyjde Cata tak novej content určitě projedu ... hraju to proto, že prostě si člověk muže vybrat jestli horda nebo alíci, dále různé rasy, jestli raidovat nebo pvp, navíc obrovský herní svět, lítací mounti, atd. Hrál sem warcraft 3 i frozen throne, wowko hraju od dob kdy nejtěžší raid byl BWL a battlegroundy nebyli cross-server a asi sem si vybudoval vztah k hernímu světu a mytologii. Ostatní hry mi přijdou hrozně mělký. Co se týče grafiky tak si myslim že je velmi funkční. K čemu supr real grafika když pak animace panduláka stojí za starou belu a při chůzi něbo běhu vypadá jak nějakej pacient. Doufám že se někdy dočkám onlinovky na náměty Starcraftu ...
    • Při aktuální rchlosti vývoje Blizzardu si na Starcrafty MMO počkáš do důchodu *4*
      • aspon pak bude čas na to vid :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit