Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kkING

    Tohle podle me bude silena katastrofa za kterou nebude temer nikdo chtit platit... uz jen treba loot kdy budou vsichni needovat vsechno, aby to mohli nasledne predavat kamaradum a dalsi vychytavky z klasiku

    • Wolfcastle

      prave ze bude bude to v ramci predplatneho wow takze ti co hraji wow a nikdy vanilu nazazili si to muzou zdarma vyzkouset  a ti co wow uz nehrajou si znovu predplati jen gametime no par hracu jim to jiste navic nahrne

    • Zaho

      Takten loot o kterém píšeš není původně z klasiku a myslím že to není problém změnit. A jaké další vychytávky z klasiku máš na mysli?

    • Skeleth

      Za Classic se ani přímo platit nebude pokud vím. Servery budou komornější (pro pár tisíc lidí), časem tam poznáte většinu lidí. Jakmile se tam začne psát, že je někdo ninja nebo přeprodává itemy, tak z každé serióznější guildy dostane kick. Tímpádem nebude moc pořádně raidovat a dungy s ním nebude chtít nikdo chodit. Po spuštění v low lvl dungeonech to samozřejmě může být jinak dokud se komunita trochu nevytřídí. Nicméně mi to přijde jako zbytečná změna od Blizzardu.

      • Derp_1337

        "Servery budou komornější, časem tam poznáte většinu lidí. Jakmile se tam začne psát, že je někdo ninja nebo přeprodává itemy, tak z každé serióznější guildy dostane kick. Tím pádem nebude moc pořádně raidovat a dungy s ním nebude chtít nikdo chodit"

        ... jo a tráva bude zelenější, obloha modřejší a všichni se budou držet za ruce a mít se rádi! LOL

  • cNNk

    Tohle mi prijde, jako kdyz lidi rikaj, ze za komunistu bylo lepe :D

  • Jack1947

    2006 ? nevyšlo WOW původně už 2004😯😬

    • NEkromanT

      jestli se to bere jako verze 1.12.1, ze který to bude vycházet, tak by to na 2006 odpovídalo

      • Jack1947

        Aha to už smysl dává já jen že první datadisk Burning cruasade byl až 2007😉

  • species

    Tak jsem se dockal :D


    edit - a Šárka, ani ne Adam, hmm hmm :>

  • NEkromanT

    Blizzard se pod nátlakem komunity rozhodl udělat něco s čím nemůžou vyhrát... v moment kdy jsou fóra plný vztekání se nad tím, jak se opovažujou opravovat věci, který se dali exploitovat k vydělání goldů nebo jiný věci, který rozbíjeli hru, nebo dokonce že bude classic podporovat widescreen nebo colorblind mod... "You think you do, but you don't" je sice meme, ale myslím, že ten člověk tehdy moc dobře věděl, proč se do toho nechce pouštět. Ta hra nemůže být 1:1 s vanillou, takže budou naštvaný tyhle nostalgičtí chudáci, stejně tak to nebude bavit většinu hráčů, kteří hrají retail. 

    Já si to zkusím ze zvědavosti, ale vanillou už jsem si jednou prošel a nevím proč se vracet. Lidi si pletou to, že hra vyžadovala víc času a měla spoustu otravnejch systémů s tím, že byla těžší. 

    • lidi to chtej protoze blizzard jim zrusil vanilla server nostalrious vi do ceho dou a urcite to neni nostalgie 

      • NEkromanT

        neni to jen nostalgie, kdyz lidem vadi, ze tam nebude wall jumping, diky kterymu se slo dostat mimo mapu a vyuzit to ke sbirani materialu, nebo ze to pobezi na upravenym enginu tak je to spis silenstvi

        doporucuju precist tuhle diskuzi, aby bylo jasny o jakym typu lidi mluvim

      • Derp_1337

        Tak populace jednoho (nebo dvou) serveru zrovna nereprezentuje většinu hráčů.


        Já osobně jsem dost zklamán. Místo vývoje a vydání něčeho nového a nebo pokračování zavedených sérií, tak letos Blizzard jenom recykluje starý obsah...

    • species

      uvidime jak to dopadne. Pochybuju ze pro vsechny ty lidi co hrali na private serverech to byla jen nostalgie.

      • Derp_1337

        No nevím, mám takový pocit, že z těch privátních serverů mělo rozjetou Vanilla verzi opravdu jenom malý počet.

        Ačkoliv to zní nostalgicky hezky a v té době to byla "revoluce" v herním žánru, tak pro současnou herní scénu je ta Vanilla verze dost podřadná a nudná.

        Questy nebyly moc dobře uspořádané, člověk musel furt jezdit z jednoho místa na druhé, mounti byly až od velmi vysokých lvl a člověk proto musel chodit pěšky, prostě obrovské plýtvání časem.

        • species

          urcite to nebude mit miliony hracu jako retail, to ani nahodou, ale svoji komunitu si to urcite najde.


          A pro blizzad to muze byt jen dobre, "vanilla" lidi zkusi BfA a zase obracene.

  • KrejciPetr

    Blizzard nikdy nemířil na hry, které vymáčknou z vašeho PC co nejvíce. Většinu jejich her rozjede člověk i s integrovanou grafikou :D. Na zatížení 2080 doporučuji jiné firmy :-)

    • Skeleth

      Nikdy neříkej nikdy. Vanilla i TBC ve svě době během raidů PC doslova drtila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit