Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přemýšlím, až to vyjde, že zase na ty cca 2 měsíce odmrazím postavu, už jen kvůli tomu, že bych se mohl podívat do raidu, protože v rámci momentálního času nemám šanci chodit s progressující partou. A ten přehoz statů z věcí, to taky nevypadá zle - sice se neplánuji na 2 měsíce zavřít do sklepa, ale podívat se na vývoj Cata na nějakou chvíli člověka nezabije. *8*
  • Odkud je ta pisnička ? *12*
    • Tušim že Inception
  • kvalita příběhu je už nějaká, to brát nechci...ale ty zápletky, to už je jak sága od Terryho Goodkinga. Všechno to dobře skončí...no ale nakonec se najde ještě něco daleko horšího, než předtím a vlak se rozjíždí znovu :-)
  • MrSanta
    Vždycky si rád o WoW přečtu. Krapánek mě láká se podívat do triálku, ale zatím odolávám.
    • Klidne si trial udelej, je to zadarmo, je to naporad
      • MrSanta
        Nejde o penízky, ale o čas. WoWko je žrout a herního času není nazbyt *1*
        • Ellendway
          Přesně jako řekl huhi. V dnešní době už trávím u WoW pár hodin týdně (přesněji teď tři). Mám vše hotovo a chodím pouze na farmu. Jen škoda, že dalších 50 hodin trávím na webu :D
          • MrSanta
            Díky za reakce. Jenom upřesním, že WoW už jsem hrál - zhruba rok a skončil jsem chvilku po vydání TBC. Já teď nemám moc volného herního času, snažím se dorazit Morrowind a Oblivon, než vyjde Skyrim. Takže ona i ta hoďka či dvě denně by bylo hodně znát *1*.
        • Kazda MMORPG se da klidne hrat prumernou hodinku denne a klidne i mene. Never tomu ze ne. Tim te k WoW ovsem nelakam. Podle me jsou na trhu kvalitnejsi MMORPG. Jen me stve ten zazity predsudek,ze MMORPG = 10 hodinove kazdodeni sezeni u PC. Zavislost muzes mit i na ''offline'' hrach. Tam to jen neni tak moc videt.
          • Nesmysl za min jak hodku neudelate ani jeden Quest v Dungnu jen nez sezenete partu zabere docela cas (kdyz budete hrat mene jak 3h denne ujede vam rychle vlak a vetsina HC hracu uz bude hrat end game zatimco vy budete sotva v pulce levlovani, takze se spoluhraci na low lwvwl dungny hledaji dele) a pak ten dungeon musite projit... mene jak hodinu denne? ne na MMO to fakt ne to si ani nic nezahrajete *10*
  • Trol.diskuzni
    3 slova: Nerd, nerd... nerd.
    • Ellendway
      Nevím, proč zrovna World of Warcraft je označován za hru 'nerdů'. Podle toho co znám a vidím tak jsou to spíše hráči jiných online her, kteří tráví u počítačů dlouhé hodiny.
    • tři slova: troll, troll..troll.
  • Toto je wowtiscali a nie games, poslednou dobou to tu je mainstream ....
    • Ellendway
      Jelikož se jedná o spolupráci ve smyslu GAMES Fanatics (vyhledej si to), tak to není rozhodně špatné, že se jednou za týden objeví na webu GAMES malé shrnutí našich novinek a zajímavostí.
    • Mas pistoli u hlavy,ze si ctes clanek ktery te nezajima?
  • World of Shitcraft please die already *11* die! *9*
    • kdyz uz chces trolovat anglicky tak to napis aspon spravne...
      • Jazz
        A ty když chceš opravovat ostatní, tak se nauč jak to má bejt správně.
  • preco tam je tym padaom trailer na diablo knihu ??? nieco mi unika ? *9*
  • Co je to to wow, posledni dobou to tu vidim nejak casto.
    • to je takova hra co ji nikdy nedohrajes a kdyz ji budes chtit hrat prijdes o zname, pratele rodinu a nakonec zustanes jen ty a wow *1*
      • Ellendway
        Opravdu úžasný názor inteligenta.
  • Sakra bez téhle informace bych v noci neusnul *15*
    • Ellendway
      Za celý web Ti děkuji. Jsem rád, že ti tato novinka něco přinesla. Můžeš se těšit na další týden.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit