Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem si koupil první díl na PS3 a i když nedosahuje takových kvalit jako staré dobré WRC4 nebo WRC: Rally Evolved na PS2 tak jsem se hrou spokojen :) Protože je to vlastně jediná nová rally hra, která má tu pravou atmosféru WRC. Nezlobte se na mě ale Colin McRay Dirt 3 má sice krásnou grafiku ale rally je tam pěkná nuda a Monte Carlo jako DLC za peníze? Ne, děkuji raději WRC 2 s volantem :)
  • Pánové! Nejdřív si to zajezděte s pořádným volantem, pedály a ředící pákou, ať víte o čem tato WRC- rally vůbec je. Ani si nevšimnete jaká je grafika, protože nebudete mít čas si toho vůbec všimnout. No ale jistě víte proč tu kritiku píšete.
  • Tymto trailerom si pochovali predaje. Je to ubohe, takuto uroven mali hry v 2002-2004. Ziadne nerovnosti na ceste, fyzika aut tiez katastrofa.
  • To je teda dost ubohy :D jednicka se nemohla chytnout a udelaj druhy dil :D
  • Nějak mi příjde stejná grafika jako v 2010. Jízdní model vypadá taky stejně. Skoky vypadají jako by auto jelo po skleněném oblouku (žádné náklony při skoku). Vypadá to nudně, já strávim podzim u DiRT 3.
  • Ja chci RBR2....
    • Do RBR2 se nikdo nepustí, je to prodělečný, náročný a drahý vývoj pro malou skupinu lidí... holt se smiřte, už nikdy nebude hra jako RBR.. jděte si raději pujčit závodničku a zajezděte si amatérskou rally v reálu
  • Psychotic
    On byl zas nějaký reset série? Vzpomínám si, že jsem na PS2 měl WRC 3...
  • Indy
    to snad nemyslí vážně doufám že to bude free neznám člověka co by za to pustil chlup:P
  • sračka! hnus velebnosti!
  • Lonskej rocnik byl hlavne nehorazna srajda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit