Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prusvih je ze vsechny tyhle funkce ktere ted Microsoft slavne vypina aby "vysel vstric zakaznikum" muze kdykoliv zase zapnout ... je to otazka jedne jedine aktualizace. a kdyz uz tyhle svinstva jako always-on DRM nebo stale pripojeny kinect jednou vymysleli tak je rozhodne nehodi z okna, proste si jen pockaji na to az uz bude mit dostatecny pocet lidi novy XBox doma. To jak ted otaci je jen zalezitost toho ze dost drsne prohravaji se Sony v marketingove bitve ... ono ne ze by Sony byli zrovna nejaci svatousci, ale MS proste dela tolik nasiracich rozhodnuti k tomu aby Sony vypadalo jako ti hodni jim staci jen mlcet a nechat MS at se dal kope do vlastni hlavy. Momentalne nejlepsi marketing pro Sony dela Microsoft.
  • Jack1947
    Jako vzdycky, zacneme pro jistotu hodne snizovat, ze svych naroku.... a to poradne *3*
  • Ták, ještě zvětšít ramky a snížit cenu aspoň tak o 2 tisíce a možná.....možná začnu uvažovat o koupi. Na svém stařičkém 360 (první verze) už je na nových hrách znát, především ve split screenu, že se zadýchává. Rád bych si zahrál své kousky na výkonějším stroji, jenže ten zlý Microsoft mě pořád odrazuje od koupě :-( .
  • Nemusite se hadat. Obe konzole jsou komercni odpad co se neprodal, tak ho musi prodat jinak. Kdo by se chtel babrat s nejakym skoroPC na urovni trabanta, co nic neumi, kdyz muze mit mercedes - plnohodnotny PC za par tisic navic. *7*
    • Slendrian
      Možno by bolo vhodné si uvedomiť že optimalizácia hier na jednotný hardware je úplne iná káva ako optimalizácia na celé spektrum komponentov pri PC. Paradoxom však je že podoba konzol ku PC by v tomto prípade mohla byť pre túto generáciu výhodou :)
      • A taky je treba si uvedomit co vsechno PC umi. Za 12 tisic mam mit konzoli co umi jen hry a nebo za 15 PC co zvladne vsechno od her pres praci az po cokoliv. *3*
        • Slendrian
          Plnohodnotný Mercedes za 15K asi nekúpiš. plus tie trabanty ti vydržia 6-7 rokov, myslím si že The Last of US je toho jasným dôkazom že graficky vydarená hra sa dá urobiť aj na terajších konzoliach. PC za 15K by si po čase musel upgradnut, a keď si dokúpiš grafiku, tak by sa hodil aj nový procesor atď. Porovnanie grafiky konzol s aktuálnym PC hardware o 7 rokov nebude na tej istej úrovni ale myslím si že ten spomínaný PC by na tom nebol lepšie. Je to iba o uhle pohľadu *3*
    • 1+
  • IWKYN
    Xbox 180....
  • Dobré. Microsoft tedy nakonec uspoupil ode všeho, co s velkou slávou představil a za co se na něj po zásluze snesla vlna kritiky.
    • Ne ode všeho. Kinect si patrně pořád musíš koupit, XBL pořád bude mít ultracool reklamy, atd...
  • Paul_cz
    Konzole jsou stejně debilní koncept. Štve mě jako hráče že pokud bych hypoteticky chtěl hrát Maria, Halo 4, Uncharted 2 a STALKER, tak jsou potřeba 4 různý zařížení, který se funkcionalitou překrejvaj, a z nichž potřeba je ve skutečnosti jen jedno, PC, které samozřejmě používám mimo hraní i na práci a milion dalších věcí. A to PC by samozřejmě všechny ty hry výkonově zvládlo...ale kvůli debilnímu konceptu rozdrobených konzolí jsou ty zařízení potřeba 4. Přitom ty prachy by se daly dát do her nebo čehokoliv užitečnějšího, než mít doma tři zbytečný krabice který dělaj to samý a lišej se v podstatě jen značkou.

    (ještě že mě Mario ani GoW nezajímaj, ale i ta nutná koupě PS4 kvůli Naughty Dog je opruz).
    • Hele,rozumnej názor,ale třeba teď to vezmu z mýho pohledu. Já třeba nemám na kvalitní PC, a stejně na PC hraju jen starší hry jako CoD 2, nejnovější hra je TF2 nebo Amnesia... Proto mám PS3, stálo mě 4300Kč a mám jistotu že i ten rok po vydání nových konzolí na to budou vycházet kvalitní hry *4* A třeba Mortal kombat,kterej hraju jako jednu z mála her fakt hodně, bych nechtěl hrát na PC ani za prachy, a na tom controleru od MS ani za auto( i když za takové Camaro *1* )
      • nemám na kvalitní PC, ale mám na 2x dražší hry /facepalm tedy pokud nekupuješ jednu hru za rok pak by se ti PC nevyplatilo to jo...
        • 2 hry za rok, a ty hraju co nejdýl to jde :)
      • Proč si tolik lidí myslí, že na PC se musí hrát jen na klávesnici s myší nebo s Xboxovým ovladačem? Zrovna pro PC je největší výběr ovladačů.
    • Rhulad
      A kdo tě nutí hrát na PC.. Na práci mám Maca a na hry PS3...
      • Paul_cz
        Gratuluji k nepochopení mého postu. PC právě mám na práci, hraní/filmy/hudbu/internet, tzn. ty další krabice by bez umělých exkluzivit nebyly třeba.
        A jako bonus na PC mám hry v nejvyšší kvalitě, proč bych měl hrát na PS3 v nízkém rozlišení, framerate, bez možnosti modů a úprav ? To mi nedává smysl. PS3/4 jen na exkluzivity, nic víc. A právě ty exkluzivity by na PC byly ještě lepší.
        • tak tahle zbytecnost vicero zarizeni se zacla projevovat az pomerne nedavno. Kdysi byl mezi pc a konzolemi docela rozdil.Jeste v dobach Playstation 1 tohle napadlo jen málokoho, bylo to vnimany uplne odlisne..PC a konzole. Ale taky bych se nezlobil kdyby bylo jen jedno zarizeni na hry, ovšem tohle se da aplikovat i na jiny věci..treba na auta..taky všechny vzasade delaj to samy:)
        • Mam stejnej problem, porad premyslim ze si koupim ps3 abych si zahral exkluzivitky, jenze kdyz je dohraju tak se z toho stane podlozka pod prach.
      • Na práci mam Maca. *1*
        • Rhulad
          Ano představ si, že nejsem otrok MS a mohu si dovolit i produkty od Applu. OSX je v neposlední řadě úplně jinde než celý slavný Windows...
          • Ale trt, cez Boot camp si tam instaloval Windozy hned ako to islo a teraz robis ramena.
          • Se mi libí argumenty typu: "Já jsem king, protože mám prachy na Apple produkty a ty jsi nula, když kupuješ jen MS produkty". Pořád žijeme ve (v některých ohledech) svobodné zemi a tak je na každém z nás, co koupí a co ne.

            Btw z mého úhlu pohledu není Apple ničím zajímavý, proto bych si od nich nic nekoupil, pokud ti to vyhovuje, klidně si to kupuj, ale nemusíš shazovat ostatní jen kvůli tomu, že mají jiný názor než ty.
            • To je zajímavé. Já sám vlastním iPad, ale mně k tomu neprodali aroganci a fašistický pocit nadřazenosti. Asi jsem koupil v jinym krámě než Rhulad.
            • Rhulad: mám orig. Windowsy, nepotřebuju je pirátit. Tebe jen možná sere, žes vyhodil prachy za jablko, které se třeba ukázalo uplně jinak, než si čekal a tak se to snažíš zakecat tim, jak to je skvělé. Na takové týpky jsem taky narazil, za to se nemusíš stydět, každý může šlápnout vedle.

              Prosím, můžeš mi říct, co bych Applu mohl závidět? Pominu-li kompy, kde je klávesnice, tak dělají "only" dotyk produkty = pro mě naprosto nepoužitelné.
              Win mi vyhovuje, jinak bych do toho neinvestoval, tak na co kupovat Mac a podobné? Tebe strašně sere, že má někdo jiný názor a tak se oháníš prachama jako ubožáček, protože jiný argument, než peníze nemáš.
            • Jj, daleko lepsi vlastnost je snobstvi a ukazovat na co vse mam, a jak utracim za kkotiny,
              Myslim ze obe skupiny se muzou vzit za rucicku a jit do zeleneho hajecku se pusinkovat:)
            • Rhulad
              Ano pro socky Čechy je lepší upirátit windowsy a pak nadávat na ostatní produkty .) Ach ta česká závist. Na co nemám peníze, tak to raději poplivu,pošpiním apod.
            • od toho jsou internetove diskuze, každý ma sanci se chovat jako kkt, pac v realu nemůže:)
              Kdyby nekde v realu před cizima lidma mel rict to co napsal tady, urcite by byl daleko opatrnejsi a snazil by se aby to vyznelo co mozna nejvic skromne. Ale tady, v bezpeci anonymity to muze rozbalit na plny koule. Lide jsou dost často takovi jaci se projevuji v diskuzích, a v realu hraji divadlo:)
          • Ano. OSX slavnostně vykročil tam, kde byly Windows v roce 2006. Mimochodem už jde v OSX konečně maximalizovat okno? *1*
          • Nejses otrok MS, ale postupil si na ovecku applu? Gratuluju
            • to je fakt lepší za naprosto stejný hw dáš 4x tolik a to se vyplatí *1*
            • Ovečkování je úplně stejně dementní v obou případech, akorát ovečky Windoze k tomu občas mají naprosto pochopitelné důvody. Zvlášť ty na herním webu.
            • Rhulad
              Lepší ovečka u Applu než u MS.
  • filias
    Zajímavé PR. Zajímalo by mě, jestli to bylo zamýšlené. Nejdříve pro laickou veřejnost předvedeme velkou show něco jako centrum domácí zábavy. Dáme do toho hodně populárních slov jako "connected, family, friends, social, cloud, online".

    A pak řeknem "asociálním" hráčům a ostatním co nejsou celý žhavý do toho mít neustále zapnuté sledovací PRISM zařízení v obýváku, že to s tím online a nustále pohyb a řeč snímajícím kinnectem nebude tak žhavé. Hráči nás za to budou milovat a neherní mass média zde komentovaný typ tiskové zprávý vůbec nezaregistrují...

    Všichni happy. A X1 se nestihne ani vyrábět *1*
    • To by potom bylo úspěšné PR, máš něco proti ?:) i když nesnáším konzole už z principu, i tak mi spad kámen ze srdce, že ty MS hovadiny neprošli (už z principu, že by se dokázali potom prosadit i jinde).
  • No když sem viděl Ryse, tak tam nebude potřeba ani gamepad.
  • Nebýt playstationu, tak ty změny ani neudělali a pěkně by vyje.ali s lidma, kdybych měl koupit nějakou, bude to PS4, xboxu se už nedá věřit, teď už se jen snaží co nejvíc napravit aby nebyl průjem a prodávalo se
    • Nebyt MS a toho jak to pohnojili na konferenci, tak tam pulku z tech veci, ktere byly MS vytykany, melo i to Sony. Sony proste uvidelo prilezitost, jak se na konkurencni chybe svezt. Nebud naivni, ze MS je ten zlej a Sony je ten hodnej, kteremu jde o hrace.
      Vsichni jsou stejni *3*
      • je mi jasné, že kdyby to mrkvosoftu prošlo, sony si to taky zařídí, ale v téhle situaci bych při výběru upřednostnil ps4 i přesto, že xbox napravuje
        • Žádný "zařídí". Sony tyhle koncepty v trošku odlehčenější podobě plánovala už dlouho předtím, jen fikaně čekala, jak na tohle zareágují hráči u MS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit