Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze mne přesvědčila ke koupi na PS4, hrál jsem demo na Steamu a vcelku se mi to líbilo, ale nemám tak silný počítač aby to bylo plynulé. Včera večer jsem na tom nechal 3 hodiny a rozhodně se nenudil. Konečně nějaká nenásilná hra ala Zelda (kterou mám velmi rád), která nejen dobře vypadá, ale na podzimní dny je svým grafickým kabátkem vyloženě jako dělaná. Díky recenzentovi za tip, rozhodně koupě nelituji ;)
  • Takze vsetko je super, krasne, slnieckove a hodnotenie 7/10?
    Alebo su tie -3 body za chybajuce nasilie a smrt...
    • Obraz, zvuk, střih všechno super. Jenom se scénářem si nikdo nedělal hlavu.
    • Takze po precitani komentov na Steame mam v tom jasno. Vyzera to tak, ze tato hra je vizualne pekna a zalozena na objavovani. Ostatne aktivity (crafting, farming) su tam nalepene, jednoducho spracovane a nemaju pre hru nejaky zasadny vyznam. Preto porovnavanie so Stardew valley asi nebude velmi na mieste.
  • Kdyby neměla klobouk, tak si to zahraju, ale ten mě irituje.
  • MickeyMutant
    Eversmile. Set in the realm of joy, the people of Eversmile are plagued only by aching facial muscles, and not anthrax as we had hoped. Eversmile is a disgusting land of good humour and polite frivolity.
  • Po přečtení první věty vím, že tohle nebude hra pro mě. Bez pořádnejch jatek se já prostě neobejdu. Jo přiznávám, že mě násilí vzrušuje a uspokojuje. Už na základní škole jsem měl potřebu šikanovat spolužáky, ale proto že by mě to bavilo, ale proto, že jsem to potřeboval...
  • zaty
    Ale jo, teď se sklízí konopí, takže něco na zhulené zimní večery :)
    • Tak hlavně, ať se kouří z hlavně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit