Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nepřijde vám ta cena přemrštěná? Reálně bych čekal tak polovinu.
  • Mart9
    Podle traileru mi to připadalo velmi dětské, daleko víc než Ratchet, kterého jsem hrdým majitelem.
    • Co je na Ratchetovi dětského?
  • A ona recenze od Jima Sterlinga je za 2/10. Velmi pikantní.

    Taky nelze nezmínit incident s JonTronem, což je syn iránských imigrantů žijící v Americe, co měl ve hře dabovat nějakou postavu, ale poté, co v jistém videu citoval jednu statistiku, se vývojáři Yooka-Laylee rozhodli, že jeho hlas musí ze hry pryč. Zdá se, že ta statistika byla rasistická.
    • 0011
      Jimovi recenze neberu dávno vážně a to dloho před Zeldou, když se chci pobavit, pustím si jeho videa, když si chci přečíst seriózní recenzi, jdu jinam
      • GlaDOS
        Mně jeho recenze připadají dost seriózní. Minimálně těch několik posledních, které jsem četl.
        • sorry ale dát 2/10 funkční hře, jeho důvody jsou dost "petty", to bych mohl dát 2/10 každé druhé střílečce, že se od dob quake kromě grafiky neposunula
    • Preed
      Ta afera s JonTronom je trosku sirsia,najprv ako id*ot zacal riesit politiku na internete a vsetkym odpisovat,lebo takyto postup sa oplatil kazdej internetovej celebrite(shitstorm ako vysity) a potom bol v diskusii na youtube kde sa snazil obhajit svoje nazory a vraj mu to velmi neslo,mozno castou toho bola aj ta statistika. Neriesil som to do hlbky ale pointa v zasade bola ze syn Madarsko/Chorvatskych/Iranskych imigrantov ide obhajovat americke antiimigracne zakony. Aj keby bol dobry diskuter co si vie obhajit svoje nazory tak by to bolo kontroverzne ale evidentne nie je a zbytocne nasral kopec ludi. Nechapem ludi ako on,dobre vie ze ma obrovske mnozstvo fanusikov a aj velke mnozstvo odporcov a ide riesit politiku na internete,to nikdy nemoze dopadnut dobre a ani to dobre nedopadlo.
      • Syn legálních imigrantů není spokojen s nelegální imigrací. Vskutku kontroverzní.

        Ale ano, asi nebylo chytré vyjadřovat politické názory. Měl radši držet pusu a krok jako hodnej soudruh.
        • Trumpuv komický pokus o muslim ban neměl s nelegální imigrací nic společného, byl to populismus a hlavně aby neublížil zemím, kde Trump obchoduje a které se do zákazu záhadně nedostaly *3*
          • Smybolický populismus to určitě byl, ale jak to mohl být ban muslimů, když nezakazoval vstup všem muslimům? Vždyť zakazoval vstup lidem z určitých zemích. To v těch zemích žije absolutní nula lidí jiných vyznání? A bylo to jen na 90 dní, ne?
            • muslim ban tomu říkali i lidi od Trumpa, pár se jich takhle mile prořeklo *3*
  • Draken69CZ
    To se LV posere *15*
  • kubi-wan
    YES! Doufal jsem, že to dopadne dobře. Mám sice odjakživa radši 3D skákačky s lineárnějšim postupem, než tyhle otevřený, ale jakákoli takhle dobrá hra tohohle žánru v dnešní době potěší. Tenhle ujetej styl roztomilýho humoru s barevnou stylizací, podanej timhle hopsavym způsobem, se z her skoro vytratil, stejně jako žánr 3D skákaček samotnej.

    Jako... Raymana 2 stejně už nikdy nic nepřekoná, ale i tak se na chvíle strávený s těmahle zvířecíma borcema dost těšim.
  • maros.goc
    svet nie je až taký nadšený z tej hry
    • no prumerne 72% .... cože je fakn a stejně jsou to recenze na verzi bez 0-day patche co opravuje problémy s kamerou
    • MickeyMutant
      A to je dobře, že to všichni nehodnotí stejně, že jo? To by přece bylo divný.
  • bukrr
    Neeeeeeeeee. Doufal jsem v průměr, takhle budu lehčí o 40e

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit