Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, jestli se vm líbí soundtrack mrkněte na týpka jménem OVERWERK přijde mi to hodně podobné :)
  • Kdyby radsi udelali novy Rollcage...
  • Pustte si tohle gameplay video z Distance nejdřív normálně, pak s rychlostí 1,5x a nakonec 2,0x, je to mazec! :D http://youtu.be/gCDJHfhBfIg
  • Vypadá to pěkně jen mi přijde že Rollcage bylo více o dovednosti to udržet na silnici tady to líta ale skoro furt rovně *5*
    • Black_Hand
      stahni si Nitronic Rush a zkus. uvidis, ze to tak jednoduchy neni :). je to mozna tezsi nez rollcage. sam jsem se rollcage nahral nekrestansky hodiny. koordinovat nejenom let, ale i takovy detaily, jako pritlak v zatackach je docela challenge :).
  • Tohle na PC? Jako na iOS/Android dobře, pěkná grafika, jednoduchá geometrie, textury... Ale na PC???
    • Hold teploušek iOS/Android má smulu *15*
  • fuha, klon fzero a wipeoutu v nudnom (aspon toto video) "tron like" prevedeni?:)
  • Vypadá to dost dobře.
  • Dobrá music
  • nevím jak Vám ale mě to připadá něco jako Rollcage a Tron-game v jednom :)

    dřív mě Rollcage a RC stage II hodně bavil :)
    • Dřív? Jedničku si tak obden zajezdím ještě teď :)
  • No Nitonic Rush byl pecka, ale byl tak nějak jenom na jedno zahrání...
    Takže snad tady bude víc výzev, a snad i težších
    • alladjex
      Souhlas. Nitronic Rush byl super, přestože jsem se k němu už nevrátil. Na mě to bylo občas docela těžký. Hlavně orientace při točení v luftu. Ale skvělá hudba, super zpracování. Za sebe držím palec. Hudba je znovu skvělá, už se na ni teším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit