Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  Influencer. Bože můj, tato doba mne jednou zabije 😐

    • Můj děda zněl podobně nešťastně když viděl jak vyrůstá naše generace (místo dojení krav a okopávání brambor jsme trávili čas s elektronikou. Hrůza). Takže člověk by si měl uvědomit že prostě doba se mění, další generace budou žít jinak. A je otázkou zda chceš začít patřit mezi ty důchodce brblající "to za našich mladých let nebývalo!!!" a nebo se s tím nějak srovnáš.

  • Marines
    Hm, takže influenceři to prý zachrání.., nevím, ale E3jka má své dny slávy za sebou a tohle mi připadá, jako předsmrtná křeč.... Akce o hrách, na které nebudou vydavatelské domy, ale několik zoufalců, mi bude tvrdit o něčem čemu nerozumí, své moudra a jak hlavně u toho vypadat....
    • No otázkou je zda tu E3 s influencery nebude koukat víc diváků (jen jiných než jsme mi), než kolik sleodvalo ten původní formát s pár konferencemi.

  • Murlock

    Hezké. Tvrdí, že chtějí šířit pozitivní stránky herního průmyslu, ale já když vidím tvorbu průměrného herního influencera nebo celebrity tak se mi zvedá tlak a agresivní choutky jdou taky rapidně nahoru.

  • MalyZeli

    Slyším slovo influencer a mám chu´t vraždit. A pak že hry jsou důvodem všeho násilí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit