zavřít
...

Z gangstera detektivem a barmanem. Vyšlo třetí a poslední DLC do Mafia III

Mafia III definitivně uzavírá příběhy z New Bordeaux v pořadí třetím DLC Sign of the Times (Znamení časů). Lincoln jen na malý moment odloží tašku plnou smrtícího arzenálu, aby se vydal po krvavých stopách fanatického kultu, který se obchodem s drogami snaží ovládnout celé město.
  • Jack1947 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Sága se pomalu a jistě uzavírá... a jsem i docela rád už nevím co by si mohli (ne)vymyslet i když hlavně polovina 60tých let je na hern zpracování celkem bohatá ( Protesty pro válce ve Vietnamu, Hippies, Protesty gayů a ty celkem drsné... atp...)
    30.7.2017

reagovat

• Morraw tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Dohrál jsem teď všechny tři. Škoda, že než se příběh u každého DLC rozjede, tak je konec. Každé zhruba 1,5h.
    Všechny tři mají relativně dobrý námět, ale není to nic, co by jste si museli zahrát. A za ty peníze to fakt nestojí.
    I přes všechny nedostatky bych ještě v New Bordeaux chvíli zůstal, ale po dohrání misí tam není co dělat. Pěstování mariánky a rekonstrukce Samyho baru, pro mě není dostatečná motivace.
    27.7.2017

reagovat

• Val (anonym)
    18 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Ok, udělali jste další DLC k Mafii III. Hlavně prosím nedělejte Mafii IV.
    26.7.2017

reagovat

• Nebbius (anonym)
    6 souhlasí, 3 nesouhlasí
    A m e n
    26.7.2017

reagovat

• species (anonym)
    11 souhlasí, 1 nesouhlasí
    tak schvalne, kdopak si to koupi?
    26.7.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.102.26.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.