Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi, když se vám líbí Riseni, Gothici a Zaklínači, líbil se vám i Technomancer? Já pařím a líbí se,ale tady na Games to dostalo málo.
    • Jack1947
      Protože bound by flame a ještě ta hra předtím... nebo potom??? béčkárna... Ty cos výjmenoval jsou minimálně o třídu někde jinde.
      • Hmm bound by flame mi pripada jen cista rubacka. Kdezto technomancer ma questy a crafting...? ale asi jako vysvetleni mi to staci.
        • Jack1947
          Já jsem to vzdal, po chvíly stejně jako minulou hru BOund by flame jsem ani nehrál. Jo rubačka navíc dost lineární ale aspon si našla nějaké ty zájemce... když už nic jiného.
  • Jack1947
    Když na to tak zpětně koukám ta vyleštěnost postav mi trochu připomíná Destiny - což neřikám že je špatně ale tohle rpg má mít i příběch tak že zase to je o nečem jiném *4*
  • jenom aby z toho nebyl další MEA/DAI/Witchera3 klon, tj. obří svět plný repetitivní generické nudy. Je lepší udělat menší, ale chytře promyšlený svět (viz první dva Gothiky) než obří ale generický svět (Gothic 3). Každopádně nového Gothika nebo třeba i Risena 1 bych si nechal líbit.
    • Cau, hele mohl bys mi popsat co znamena genericka repetetivnui nuda? Repetetivni bych pochopil jakoze tam bylo cca 10-15 mest cico to bylo a vzdycky si tam musel, plnil questy a pak si sel jina. Ale jak to chapu ja, vse bylo vygenerovano manualne, ne genericky.Genericky chapu jako "umele pocitacove"??? Jinak souhlas, ze trojka nic moc. Treba ten souboj s mecemve trojce, kdy to bylaciste klikacka bez strategie, to jednicka, dvojka meli sve principy uceni se, hezke to bylo. Zase parim jednicku od zacatku :-)
    • At chces jak chces, Witcher 3 nema s generickou repetetivni vyplni nic spolecneho. Kdybys nemel quest log, kde si mel napsano "vedlejsi quest", tak bys u ani jednoho questu nepoznal, zda delas hlavni, nebo vedlejsi, tak tady nerozumbraduj h*vna.
      • Sakra má generickou náplň, ať herními prvky(fleky), světem a mapou či opakujícími vedlejšími questy...
    • z mého pohledu taky nechápu současnou vlnu. Stejně je ten open world těm RPG úplně na škodu, možná je spokojené stádo a média, ale já bych si dal pěkně uzavřené a super zpracované lokace, prostě nějakou evoluci KOTOR 2 či Dragon Age. Tohle tu chybí, cestovat přes mapu do nějakých fakt super lokací, které nejsou jednotvárná nuda jako právě Zaklínač.
    • tak tohle je poslední šance od pirani tak snad to neposerou.
  • Risen 3 ze mě vysál poslední zbytky chuti hrát hry od Piraní, ale Elmex samozřejmě zase zkusím... přitom je to tragédie, Gothic byla geniální série...
    • Tak hlavni problem je, ze oni v podstate vydavaji stejnou hru kolem dokola a skoro nikam se neposunuli. Piratsky Risen 2 byl ocividne pokus o neco trochu jineho, ale ve vysledku slo o slapnuti vedle. Snad se jim se sci-fi povede lepe.
      • Podle me Riseni vsechny dily byly lepsi grafika a vetsi duraz na pribeh nez Gothici. Akorat se vice vytratila zakladni interakce-souboje, ktere v Gothicu vtahovali do deje. Elex bude bomba.
    • je to paradox že jo, každej na světě ví, co chceme, kromě piraní samotných..dokonce už všichni po letech přemítání a reflexe víme, jak to udělat. ale oni to prostě neudělaj. doporučuju https://www.youtube.com/watch?v=hVYrALStucs&t=1s
    • Risen 3 byl průser, alespoň ze začátku hry..ono pak když se člověk dostal trochu dál tak celkem šlo a bylo by to takové béčko..jenže přes ten začátek se dostat je čilý utrpení. Vůbec nezávidím recenzentům že tím prošli.. a já tím prošel jen protože sem se neskutečně nudil. 5/10 a to jen za to že to po prvních 10 hodinách byla celkem zábava.

      Tohle vypadá celkem dobře..snad jednou příjde pořádný příběhový single player RPG jako byl witcher 3(od té doby tu snad nic nebylo)..mám absťák :D
      • Jj, já jsem Risen 3 taky dohrál a právě to mě tak vysílilo... souhlasím, že po Zaklínači 3 zůstalo určité vakuum a nevím, jestli se ho podaří Piraním zaplnit... možná už by to chtělo posunout RPG zase někam dál, ty velké světy a la Ass Cred nebo Far Cry už se trochu přežily.
        • naopak Zaklínač 3 svým úspěch dle mého zabil poslední šanci na propracované RPG z třetí osoby ze západní produkce. Zaklínač vše tak zjednodušil. Když vyšlo první Dragon Age, byl tu článek, proč je tam tak dobrý příběh, prý se inspirovali Martinem(v té době něco nevídaného - bylo to ještě před seriálem), jen jsem se smál, co se dá považovat za dobrý příběh, ale u Bioware jsem byl zvyklý, že většinou se utopí v klišé jako první Kotor atd, ale Dragon Age mělo skvělé zase vše ostatní - combat, atmosféru, lokace - takže mi to vynahradilo ten příběh, ale Zaklínač 3? Ti hoši měli vše, celý svět, premisu, přesně věděli, jak se postavy zachovají, přesto z toho vznikl příběhový paskvil, navíc i herně to stojí za prd. Takže ne, po Zaklínači zůstala taková ta pachuť, že to bude čím více jednodušší a herní prvky čím dál více casualnější.
          • V posledních letech kromě Zaklínače stejně nevyšlo žádné "áčkové" RPG. Musíš se spokojit s POE nebo Tyranny, případně Divinity.
        • jedinej, kdo te posune rpg nekam dal, je cyberpunk. ale teda podle toho gameplaye to rozhodne nevypada vubec zle, prave naopak, hodne se na to tesim... zvlast kdyz budou chvili po vydani i cz tituky, to si zas hodim v praci na tyden volno :D https://www.youtube.com/watch?v=iYLEaYyoWtc
          • latu: Až po dalším odkladu vyjde Kingdom Come, tak to zboří zaběhnuté zákonitosti. Jen si počkejte.
    • místo Elmexu skus raději Colgate nebo Sensodyne.
    • já si pamatuju jak byly tehdy šipky pro určování smeru utoku a obranu genialní nápad. předbehli trochu dobu bych řekl. samozřejme trošku krkolomné ale místo klikání tam skutečně byla jakas takas simulace boje.
      • Souhlas
  • Still
    Nehorázně se na to těším :)
  • Docela se tesim,puvodni Gothicy a Riseny mne bavili. A hlavne scifi RPG je jak safranu a fantasy jsem uz presyceny. I proto jsem nehodnotil Andtomedu tak prisne, proste jsem si uzil scifi RPG. Prinejhorsim to tak bude i s Elexem.
  • Nemůžu si pomoct, ale vizuálem mi to připomíná původní Mass Effect..
    • Vizualem ano, ale spise bych rekl, ze se to blizi k Stalker s fantasy prvky. Je to zvlastni mix, ale uz mam koupeno. Videl jsem upoutavku kde byla chvile ze hry a skvele.
  • Chidlink
    Už se moc těším, konečně po dlouhé době pořádné RPG v češtině *3*
  • TheGGG
    jejích hry mě nikdy nebavily, ale toto vypadá fakt dobře... pěkný kombo
  • Na nemeckym Gamestaru to dostalo 85 procent (stejne jako vsechny Riseny, ktery me vsechny bavili), takze nemam strach.

    (reakce na iggydc)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit