Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite jestli mi to pujde na nootebook na znacku compag 615 prosim a jeste kolik to ma GB prosimm jestli vite *1* *1*

    videl jsem to na RE-PLAY fakt dobry to chci *14* *14*
  • Doufám že když už tu bude Van H. lovit vampíry a jiný póvl tak poraždí i špínu z Twilightu.
  • Nové studio (prvně o nich slyším), z Evropy, pro RPG... ooh bohové. Držím palce, pokud do bude mít styl a atmosféru jako DA:Origins tak budu spokojenej.
  • Radioaktivni_surikata
    Vzhledem k tomu, že Stokera moc lidí nejspíš vůbec nečetlo, bych se radši držel skvělý předlohy a nevymejšlel kraviny. Viz Dracula Origins, snad nejpitomějši adventury, se kterou jsem měl kdy čest... Držím jim palce, ale zatím zůstávám skeptikem.
    • Osobne si myslím, že čitatelia si k nemu našli. Inak jedna z naj knih u mňa.
      Pochybujem, že by to dopadlo dobre keby hru robili podľa knížky.
      Na druhu stranu take Metro 2033 podľa knížky bolo dosť dobré. Neviem na čo má toto herné štúdio.
  • uvidímě jestli to trumfne alespoň the masquerade redemption, což je IMHO prozatím nejlepší upírovka 8-)
    • bloodline je podle mě lepší - i když jednička se mi taky moc líbila
      • bloodlines je krapet něco jinčího bych řek než masquerade , ale taky moje dvě nejoblíbenější upírovky ( spolu s l-o-k blood omen 1 ) *1*
        • masquerade - redemption - *8*
  • PreidaQ
    A jaký Van Helsing to tedy bude? Asi né ten autentičtější... http://www.youtube.com/watch?v=IVPxAgy7lBA ?
  • Amylee. je smutnejsie meno :D :D :D to su problemy s cedulami ty kks :D :D hanba
    • Běž pryč... tato stránka je od sedmi let...
    • rodicia ta pustili na tuto stranku?
    • Amylee.Anderson
      Klídek.
  • God-of-War
    Aby to nebylo stejný, jako poslední Castevania *5*
  • Dalsi plivanec na hrob Brama Stokera? Stale jich nebylo dost?
    • Ale notak, film Van Helsing byl docela fajn jak si delal srandu ze vsech moznych klise zanru. Tezko rict jestli to hra zachova, budu drzet palce.

      Btw. sorry za stejnou prezdivku, od te doby co sem zjistil ze sme tu dva, pisu si male m ;-)
      • Tam jde ale o to, co s tou postavou udelali. Je to vtipne, ze takova vec nikomu nevadi, zjevne se to jeste lidem libi, ale kdyz vychazi nejaky spin-off k nejake herni serii (napr. Dirt Showdown, BIA Furious 4, ...), nebo se jednoduse dalsi dil nedrzi tradic serie (Splinter Cell Conviction) a nebo se jen zmeni postava ve hre (novy Devil May Cry), je hned ohen na strese.
        • To je vec kterou si komedie a parodie muzou dovolit. Zatimco ve hrach je oznaceni parodie vetsinou urazka, u filmu je to druh zanru. Navic kolik divaku puvodniho Drakulu cetlo?
          • Neco na tom bude. Lide, kteri povazuji filmy jako je Van Helsing za dobre asi sotva kdy neco kloudneho precetli. Parodie si parodovat dovolit muze, ale Van Helsing parodie neni. Je to rodoby-komicka fantasy slatanina. Podle csfd to neni ani komedie. Na Drakulu vznikla primo parodie - Drakuloviny s Leslie Nielsenem - a ta me zadnym zpusobem neurazela, protoze slo oficialne o parodii.

            V pripade prakticky vsech zminovanych se take neda mluvit o komedii/parodii, ale jednoduse o zmene konceptu/postavy. A Spin-off je spin-off. Zadnym zpusobem neovlivnuje budoucnost znacky, jde o jinou hru s nazvem serie, ktera muze slouzit jako urcitym zpusobem nabirani sil na dalsi, regulerni dil serie. Pokud budou dalsi dily sekat jako Bata cvicky, logicky pujde jejich kvalita vyrazne dolu.
    • NOPE.avi
  • Amylee.Anderson
    Juhász :D:D:D:D
    • Ringwraith
      Takový je Maďarsko.

      Města mají cedule kilometr široký, aby se jim tam vlezly názvy jako Hódmezővásárhely a zmrzlina je tam sladká jak deset kilo cukru.
      • Ale maj výborný vína, guláš a klobásy
        • Hairy_Ass
          A Maďarky taky nejsou úplně nejhorší. *14* *1*
        • Ringwraith
          Tjn.
      • Amylee.Anderson
        No, možná do toho komentáře bylo vhodný dodat, že moje příjmení je skoro shodný s jeho, proto se směju :D
        • Ringwraith
          Ach táááááááááááák.

          Stejně mají Maďaři divný jména, jazyk, prostě všechno.
          • To iste si oni hovoria o vas a o nas *3*
            • narazili jsme nedavno na maďary během MP na mumble. Celou dobu jsme si řikali, jestli to jsou korejci, nebo čínani, nebo japonci.... :-)
            • Hairy_Ass
              Ať je to jak chce, Maďaři jsou s tou svou hatmatilkou v Podunají, jako kůl v plotě. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit