Přejít na výpis diskuzí

Z motoru slyším klepání, auto táhne doleva a brzdy jsou snad z vosku. To zní jako práce pro Car Mechanic Simulator 2018

23.7.2017 13:06
Patrik Hajda 7 příspěvků

Trvalo to dva roky, ale úspěšný simulátor automobilového opraváře Car Mechanic Simulator 2015 má konečně svého nástupce. Není jím překvapivě Car Mechanic 2017, jak by se dalo po předchozích dvou dílech předpokládat, ale Car Mechanic 2018. Rok v názvu tedy předbíhá dobu podobně jako u sportovních her....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Mám kamaráda mechanika, který po práci v autoservisu ještě doma do večera opravuje auta na přilepšenou. Rychle a kvalitně. Lidi si na to zvykli a on chudák dobrák kvůli tomu už skoro ani nemá osobní život. Risknu to a zeptám se ho, jestli si to nechce zahrát :-D Asi skončím s momenťákem v hlavě :-)
  • takze to je My Summer Car bez chlastu, fekalu a tisice jezer...
  • Nevíte někdo jestli jde použít klíč z krabicové verze na přidání hry pod Steamem?
  • Coffin.Corner
    Homer:"Pořád slyším nějaký nepravidelný klepání..."
    Mechanik: "To je vaše srdce a myslím, že tluče naposled!"
    Homer: "Uf, já už se lek, že je to převodovka..."
  • Corvus
    Jó, nemažete, klepe to! :-)
  • ajm Láďa,ajm mekánik, jako automekánik... zlatý, český ručičky, golden ček hende, chápeš jó? noting problem *15*
  • XorxoxTalarius
    Docela mne nastvalo ze krabicovka v CR je k dispozici driv nez release na Steamu, jelikoz odpocitavam dny abych si tuhle hru mohl poridit, jedine ceho se bojim je rozdil v cene za krabicovku a verze na Steamu. To by mohlo byt velmi nemile.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit