Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cítím s tou optimalizací problém, když framerate dropuje i v traileru...

  • Maxianimal

    BTW tenhle dojem z hraní nezestárne nejlépe, ukládám si.

  • zanek.s

    "...extrémně výkonném PC s RTX 3060 a 12 GB RAM..."   😂😂

    Já tomu asi rozumím jak bylo myšleno, ale lepší napsat:   ...výkonném PC s RTX 3060 s 12 GB RAM...

    Neboť co je pak RTX 3080Ti a 32 GB RAM ? A to stále není extrém, ale spíš momentální herní (skoro) špička.

    • MalyZeli

      Je to RTX 3000 tak to asi znamená extrém v jakémkoliv případě 🤷, ikdyž je to stejné, v některých případech o pár % horší než 2 generace stará 1080ti. To byla sice monster karta, ale určitě už to teď není extrém. A 12gb ram je už podprůměr, běžně mi při hraní hra schramstne 15, 16gb, sice nejspíš ve vyšším rozlišení než tady ten extrémně výkonný PC, ale i tak. Vysvětlilo by to propady a nestabilitu fps.

      • zanek.s

        Autor to prostě blbě napsal. Tuším že myslel 12 GB VRAM na kartě

        • MalyZeli

          To by dávalo větší smysl no. Teda ne ta část o extrému, ale kdo by kombinoval paměti tak aby dostal 12gb 🤦‍♀️. Napsané je to teda blbě, ale nikdy sem neměl zájem o 3060, a popravdě sem nevěděl že má 12gb vram, jinak by mi to snad došlo. 

  • Maxianimal

    Jak je k těm průměrně vypadajícím hrám člověk hned shovívavější, když k tomu má osobní vztah, co :)

    • ja osobne nemam problem s prumerne vypadajicimi hrami, co me ale hodne vadi, kdyz jsou nekde "prkenny" animace, snad zrovna tohle vychytali


      dlouho jsem to nevidel, tak aktualni stav neznam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit