Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice jsem byl na 80% presvedceny, ze si XCom koupim, ale stejne jsem pro sichr zkusil demo. A musim priznat, ze do demo tech 20% pridalo. Pro mne jasna koupe. Nejak jsem nepochopil ty fnukaly, co jim vadi ovladani. To mate Parkinsona nebo co? Mne se to na mysi a klavesnici ovladalo naprosto v pohode.
    Navic se mi opravdu libilo to pribehove vypraveni, kde nemate jen anonymni zakladnu plnou anonymnich lidi. Ted uz jen prezit ty dva tydny do vydani :-)
  • pro me zklamani.. rek bych ze s taktikou z prvniho dilu to nema spolecnyho vubec nic :( a ovladat strategii na gamepadu?? kde to k...a jsme ;-( ach jo, asi jsem uz moc starej :)
  • ..velice se těším, dnes snad vyzkouším demo, jen nevím jestli pořídit na PC nebo konzole :-/ ..jsem líný po 8 hidinách se hrbit u PC, tak asi zvolím gauč ala PS3 ;-)
    • kostejnesmrtelny
      Ty se u PC hrbíš? To je politováníhodný...
      • ..u noťasu sedim na gauči
    • Mě pravě demo utvrdilo v tom, ze pujdu do PS3 verze. Hra je evidentne primarne delana pro hrani z gauce :)
      • :-D ještě záleží jestli to bude na PC v CZ
        • Čeština bude amatérská, ale až později. Na jednom nejmenovaném herním obchodu to dneska v diskuzi potvrdil jistý člověk *4*
    • Tak pokud ti nevadí EN, tak běž do konzole. Já už jsem si demo několikrát projel a stejně jsem po první hře na pc sáhnul po gamepadu. Přišlo mi to takové intuitivnější. Mám doma pc i xbox a na každém hraju něco jiného, ale ufo si dám na pc s ovladačem *3*
      • ..vidíš to mě nenapadlo to ovládat gamepadem, vyzkouším a uvidím :-) dik za tip
        • No já jsem si přes ebay koupil pc dongle pro sespárování origoš xbox wireless ovladače s pc a nemůžu si tu souhru vynachválit i u jiných her. Jelikož jsem primárně pc hráč, tak občas nedokážu pochopit tu neochotu některých pc hráčů sáhnout po ovladači. *7*
  • Hmm tedy nečekal jsem, že na své staříkovi (E4500 2.2GH@3GHz,GT8800,4GBRAM)XCOM rozjedu, ale jede to parádně a jde se na to i dívat! :-D Mise se mi zdají akčnější a filmovější než u předchůdců.Teď už záleží jestli člověka nepřemůže stereotyp.Dojmy z krátkého dema pozitivni.Také jsem zkusil demo Torchlight2, které je naopak vcelku dlouhé a jak jsem si všiml autoři zlepšili různorodost nepřátel oproti jedničce.Často se mi v jedničce stávalo, že jsem čistil sklep od pořád těch samých potvor, tady jsou ovšem potvory jiné na povrchu a ve sklepě(jeskyni atd.).Samozřejmně nevím jestli ty samé potvory nejsou i v dalších aktech.Další věc které jsem si všiml, že malí bossové ač vypadají stejně, tak mají různé zbraně a různé schopnosti.Jinak je to stejná klikačka, jako jednička. :D
    • MickTheMage
      Za 17 hodin, ktore som stravil s preview verziou sa stereotyp nedostavil. I ked vo mne hlodala pochybnost, kvoli opakujucim sa mapam. I ked po tom co uz bol preview uverejneny som narazil na nove mapy :)) Takze to snad az take zle nebude.
      • To je dobré vědět.17 hodin je už přece jen nějaká herní doba než těch pár minut v demu.I tam mi ovšem zemřel medik. :-D
  • Hodně mě to baví určitě koupím - nevíte jestli půjde vytvořit tým vzhled, země atd. Nebo to je náhodně generované ?
    • postolka
      V jednom videu rikali, ze si budes moci zmenit vsechno krome zeme puvodu.
      Jakoze plasticka chirurgie je na tom dobre, ale jak jedno dostanes rusa, tak zustane rusem :D.
      • tak rusa pujde udělat z kohokoliv stači vodka
  • hmm tak bohužel demo nejde z nějakého důvodu spustit...ach jo.
    • jestli mas XP tak tam ti to nepojede, musis mit sedmicky nebo visty
  • Ne ze by na tom zalezelo, ale nechapu kontinuitu (drzost) zdejsi "download sekce" sestavajici z odkazu na cizi servery. Je mi jasne ze jde o prachy, jak jinak...
    ake v roce 2007 se tu psalo jeste neco jako....
    (http://games.tiscali.cz/tema/prvni-cesky-mirror-dema-call-of-duty-4-31504)
    Nyní přijde vhod nedávný přesun našeho download serveru na páteřní síť ČDT-Telematika, díky čemuž byste měli i při 300+ konekcích současně (což nepochybně nastane v řádu desítek minut :) dosahovat docela solidní rychlosti (=klasicky je potřeba mít českou reverzní IP adresu *12*
    • miker17
      To je ta prohibice...není co pít a tak ze svých nor vylézají všelijací "experti"
    • To ma zas nekdo starosti...
  • kostejnesmrtelny
    Ale no tak, Firaxis. Co by vám udělalo, kdybyste přihodili ještě pár misí? Tak padesát, šedesát...jenom na ozkoušení *13* *13* *9*

    Těch čtrnáct dní bude hodně dlouhejch.
  • Zahral jsem a az na dve veci se mi to libi. 1. vec: Chybi hardwarova mys. Mys je proste vyhlazena a tudiz se spatnou odezvou i v pripadech kdy mate 60+ fps. 2.vec: Nelze uplne vypnout vyhlazovani hran. Nastaveni je pouze ve smyslu low/medium/high takze ani na nejnizsi nastaveni neni obraz tak ostry, jak bych si predstavoval (nehledena to, ze to zbytecne krade fps). Zbytek se mi velmi libi.
    • To s tou mysi se da poresit v ini souboru. Navod na netu. Taky me ten mouse lag iritoval ale po editaci jednoho ini souboru uz to bylo mnohem lepsi..
  • Kurnik a to, že je demo i na Torchlight II to nenapíšete to na mě musí vyskočit na steamu :D
    BTW pokud jsem onzámení dema někde přehlédl tak se omlouvám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit