Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a prej ten patch na opravu XP bugu dneska nebude...jsou to sraci,kdyz se ta hra kvuli tomu neda hrat...
    • Ale da a pohodovo, pretoze na max level je tam dostatocna rezerva. Pripadne zatial budes robit len questy co su neni 6 levelov pod tvojou urovnou.
  • Otázečka - jsou ve hře pasti? Případně názor proč se od nich opustilo...
    • nie sú
  • Jack1947
    Co vám dá Steam k něčemu zadarmo nebo Origin, nebo Uplay? NOOO? ano, správně milé děti, pokud to není zrovna akce hra zdarma dostanete leda velké hovnoo a aby se nic neřeklo ještě za to hovnooo musíte zaplatit! Hlavní je že na hráčích jim záleží!
    • Steam ti dá zadarmo propracovaný systém multiplayeru s miliony dalších hráčů? Že je to samozřejmost? Majitele konzolí by mohli vyprávět *4*
      • Jack1947
        Its not relevant, stick to theme *3*
    • A preco by ti Steam mal nieco davat zadarmo? O tom snad rozhoduje vydavatel uz tej konkretnej hry, preto mam navyse trebars Max Payne 1 a 2, ktore som dostal k trojke. A hlavne toto je tiez len akcia, k predobjednavke toho Expanssion passu. Proste cele zle, bud mas malo kyslika alebo to pises v stave spankoveho deliria.
  • Upřímně trojku si koupím na základě toho, že mám jedničku a dvojku přehrané a přečtené knížky, protože mám Zaklínače prostě rád. Takže tento GOG bonus je mi k ničemu asi stejně jako ostatním fanouškům Zaklínače. Zapůsobí leda tak na někoho, kdo podlehl reklamám a nechal se nalákat na "jedinečnou" hru. Jenže na trojku si buď musím koupit nové PC nebo PS4/X1 (jaksi výhledově někdy ... možná :P) ... takže nějaké hry zdarma jsou jaksi k ničemu :)
  • Jinak receno, kdyz se nam to hodi (PR masaz) tvrdime, ze vse bude gratis, a kdyz se nam to nehodi (ovecky nakoupily) tak premenujem DLC na datadisk/epansion/... a chceme za to dalsi $$$. Mno jeste ze si gamesky kupuju az kdyz uz do nich nic nevychazi. Nemusim si pak pripadat jako dbil, kterej si koupil vysavac bez trubek a motoru.

    Jo, a Z2/Z1, ktery rozdavaj pomalu gratis i na steamu a na gogu byly obe nekolikrat gratis (a zcela jiste znova budou), to je fakt terno.
  • Hlavně že v brožuře té hry je napsáno že všech 16 DLC bude zadara.http://image-cdn.gamnesia.com/23486/witcher3thankyou__large.jpg
    Pak co potom píšou v té brožuře to je na facku.
    • nemyl si pojmy s dojmami..
      16 DLC - ano, budu zadarmo .. ale tieto dva su EXPANSION PACK(cize datadisk). A dlc a datadisk, to su 2 rozdielne veci..
    • Pethulla
      ale ono k tomu bude 16 DLC zdarma. To, že tyhle datadisky (z nichž jeden má mít údajně 20 a druhý 10 hodin) budou zpoplatněné se vědělo ještě před vydáním. Netřeba dělat z komára velblouda.
      • CRYPT
        Vedelo se to zhruba mesic nebo dva pred vydanim, cili v dobe kdy spousta hracu mela provedenou predobjednavku a do te doby byly krmeni sladkou kasi ze VSECHNA DLC budou ZDARMA
        • jakubc
          Chápu, že lidi tvého věku si nepamatují, co to je datadisk a že se v zásadě od klasických DLC liší, ale nejprve si, prosím, doplň vzdělání, než začneš vykřikovat a obviňovat. Datadisk zdarma ti fakt nikdo nedá a CD Projekt to nikdy nesliboval. Jasně říkal, že těch 16 DLC bude zdarma, ale datadisky byly OD ZAČÁTKU brány zvlášť a byla známá i jejich cena (hned se spustila předobjednávka na GOGu).
      • Přesně tak. 16 DLC zdarma bude (4 už jsou). Ne že by na tom záleželo.
    • Dostanes DLC "zlacenej zaklinaccskej mec", ten nebude potvory zranovat, ale bude je lehtat, takze se urechtaj k smrti. Pak dostanes sadu tetovani, to si budes moct nechat za priplatek vytetovat na zadel. Dal bych to videl na nejaky to sedlo ... +1 flakonek do kapsy ...
  • Škoda že jsem si jedničku i dvojku koupil na steamu v nedávný slevě asi za 4€ *1*
  • skvely kluci...akorat je debilnim,ze tim patchem mi hra nedava XP za udelane ukoly a ja si toho vsiml az vcera po vikendovym hrani...takze diky!! :D
    • Nedava to len za ulohy ktore su sest levelov pod tvojou urovnou, cize si level 20 a quest napriklad 14. Patch ma byt tento tyzden a pribudne aj nejake triedenie inventara, ktory je momentalne hrozny gulas :)
      • bohuzel to neni pravda...jsem level 17 a nedava mi to XP za ukol levelu 14 ;)
        • kazdopadne od patche na PS4 je to na *ovno a naprava bude buhvikdy...takze tohle chlapci moc nevychytali,kdyz to clovek nemuze hrat... :-/
          • To je zaujimave, mne na levely 16 davalo XP za 11 a 13 questy. Za 2 a 10 nie, takze ich dokoncim az po patchy.
    • Tak to nas*re *1*
  • Keyz
    Kvalitní firma s dobrou filozofií DMR free.

    Tohle by se mělo podporovat, vychvalovat a kupovat. Ne uzavřené systémy, kde lidi jsou v náručí jedné firmy a když se něco podělá tak si nezahrají a klidně je může sledovat nějaká podělaná americká vládní agentura díky jejich super zákonu. *11*

    GOG *14*
    • Dle navstevnosti steamu a dle jeho zastancu (a ze jich je plno) nikomu ty uzavrene systémy nevadi, takze to co udelal zaklinac vysumi do ztracena. taky co by jiného mají lidi delat když mají na steamu desitky her, zejo...lidska blbost nezna mezi..
      • Ono jim to casem dojde ... az jim ty gamesky na steamu prestanou postupne fungovat ... protoze ... Jop, taky tam par kousku mam, svym zpusobem z donuceni. A vsechny mam stazeny vcetne crcku. Protoze pro me je podobnej web zcela neduveryhodnej. A znam i par lidi, ktery si tam gamesky kupujou stylem co hra to ucet. Pak to muzou bez potizi strelit, vcetne toho uctu.
        • Ja zasa poznam hodne ludi co neriesia nejake nefunkcne stare hry, hry si kupia v zlave za par susnov a staci im ze to prejdu raz. Stale maju co hrat tak v tom problem nevidia, hlavne ak zastavaju v dnesnej dobe vseobecne rozsireny nazor ze moderne hry stoja za prd.
  • Lukyz
    30h za 26,5€ ? Většina samostatných her za plnou cenu tohle nepřekoná! *14*
    Navíc jsme zvědavej jak vyobrazí Toussaint, podle knížek jsem si ho vždycky představoval jako takovou obdobu vinařský oblasti na jihu Francie *4*

    http://www.yourwineiq.com/images/loirewine.JPG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit