Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • do tohohle jdu! Nekdo prevedl na monitor paradni fantazii. A jinak nesudte, kdyz je jeste rok do vydani. I ten ksicht tam byt nemusi a i kdyby- tak to je pro mne to posledni
  • To nikomu nevadi ze ta hra se odehrava jen na strechach domu? Svet kde se zije na strese?
    navíc to vypada jak další LEGO hra, srovnávat to se Syndikátem je rouhani:)
  • Tak si to shrneme, design vypadá velmi dobře, ale už od první vteřiny traileru jsem se v něm zatraceně ztrácel. A to jsem divák, ne hráč, ti s tím budou podle mě mít větší problém. Pokud je to založeno na Syndicate, tak se dá očekávat stereotyp v pokročilé části hry. Nemluvě o té tváři, která mě neskutečně naštvala, jak se tam nehodila
  • Esteticky zajímavé, hratelnost vypadá nudně.
  • kubi-wan
    Hergot, to vypadá peckově! To chci hrát!
    Nicméně, jak píše mimonaut dole, ten mluvící ksicht vážně neměl zapotřebí bejt pixelovej. K tomu celkovýmu vizuálu to zkrátka nesedí...
  • fixcz
    Gender wars
  • boží
  • grafika stylová, ale pozitivní dojem docela shodil ten mluvící xicht, který byl bůhvíproč rozpixelovaný. Tahle hipsterská móda by mi až tak nevadila, kdyby bylo ale rozpixelované vše. A nejblběji vypadá právě buď případ, kdy něco je víc a něco míň, nebo něco je a něco vůbec.
  • strabo
    V čase 0:50 je Cage ne?
  • Vypadá to zajímavě. Jestli si na to koncem příštího roku, kdy má vyjít vzpomenu, tak zkusím. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit