Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fargův synátor bude mít narozky a prej moc chtěl nový auto..
    • Nekde jsem slysel, ze zavist muze i bolet. Muzes to potvrdit?
  • Blue.Shark
    Hezky jim to jede. Moc se mi líbí koncepce zbraní, které jsou vlastně samy o sobě puzzly. Jsem zvědavý na stretch goaly.
  • Máme nějak přeKickstartováno. Myslím, že nastane čas, kdy budou chtít lidi vidět nějaké výsledky. Tím nemyslím, renderované filmečky a podobné.
    • Blue.Shark
      Wasteland 2, Pillars of Eternity, FTL, Star Citizen, Elite: Dangerous, Planetary Annihilation, Shadowrun. Výsledky jsou. Na ty, které se týkají The Bard's Tale by ale bylo dobré si počkat, když ještě ani neskončila kampaň.
      • Taky si myslim, ze vetsina tech ostre sledovanych kickstarterovych projektu dopadla vyborne, osobne jsem se zatim ani jednou nespalil.
        Co se tyce renderovanych filmecku, prestoze se spousta "zkusenych odborniku" shodla ze video z Bards Tale je render, inXile nekolikrat potvrdilo, ze tam renderovano neni nic a komplet je to realtime z enginu hry, dalsi videa budou nasledovat.
        • del0
          "Co se tyce renderovanych filmecku, prestoze se spousta "zkusenych odborniku" shodla ze video z Bards Tale je render..."

          Ti tzv. zkušení odborníci jsou konzolisti, takže není divu že vše, co je PC exkluzivní (= vypadá líp, než na zastaralém HW konzole), považují za render. *15*
      • Planetary Annihilation, jako totální tuctovku, bych mezi tak vybranou společnost určitě nezahrnoval...
        • Blue.Shark
          A to já zase jo. Pokus o revoluci v RTS se zas tak často nevidí. Protože jsem nehrál, nemohu soudit konečný výsledek, ale "na papíře" i na videích to vypadá parádně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit