Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Škoda že asi nebude recenze když ta hra je pecka, to i Offline má vlastně 2kampaně a baví jen nechápu proč tam nedali vibrace?

    Jinak je to prostě parádní hra, nic podobného na trhu není, ne kde by se rozvíjalo brnění a skopávalo z ringu.

    Kampan tak dohromady přes 20hodin to je supr vizitka. Potom to že updaty tam budou přibývat další známí bojovníci taky super. Možnost tvorby vlastních bojovníků prostě souhlas s recenzí v Levelu je to nářez.

  • Carnage666

    Přijde mi že Soul Calibur je bojovka trochu za zenitem a jen ten Geralt jim momentálně dělá největší reklamu.

    • Jack1947

      Možná ano jenže není nic podobného... bohužel.

      • radim.zaty

        Mortal Kombat, Street Fighter, Dead or Alive, Super Smash Bros. Bojovek je plná zadnice a tento Soulcalibur je ve srovnání s nima hodně slabý. Nebýt Geralta a hypu s ním spojeného, prolítl by SC 6 bez povšimnutí rovnou do budgetového regálu v supermarketu.

        • Jack1947

          Aha jsem netušil že se tam všude využívají zbraně ? 😯 Tak to je silnej trolling lol, což nechápu že na pc to je posrannné DENUVo to má. Stejně pc mr bůhví proč je nespokojená.

  • Johnny

    nebejt toho duchodce vzdechnul by po tom někdo? kdekoli je o tom článek tak to vypada na propagaci geralta xD

  • MickeyMutant
    V Soulcalibur trailerech mě prakticky už jenom zajímá, jestli mají hrdinky fyzikálně kvalitně rozpohybovaný poprsí.
    • Johnny

      Tak to mě zajímá v kažý hře kde mužu hrát za ženu :D Například pro skyrim po CBBE je TBBP nutností :D

  • Jez3vec

    Chce se mi zvracet

    • Jack1947

      Hod to prosím do koše dík

    • TheGGG

      ano, takhle kazit soulcalibur

    • Lukyz

      Špatný oběd nebo... ?🤔

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit