Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musim rict, ze tu vsichni jen brecite. Kdyz to tlacitko strelby budete drzet, tak chcipna na zasobnik max ten 1 clovek. Musite pocitat se zptnym razem. Tohle co tu tvrdite sou plky. Nikdo neni nesmrtelnej. A na kulku z xm8 jsem dal i dva jako u M95. Frajeri mozna trochu naklepli, lae kulak hlavou prosla do druheho. Takze jste jen spatni strelci :) A nebo moc pijete :D *7*
  • Damarus
    Hmmm v září Gears of War 3 a v listopadu Battlefield 3 a potom jdu asi na půl roku marodit :-D
    • tohle je zajimava poznamka ja sem koukal a mesice od zari do listopadu budou financne hodne krvavi vychazi strasne moc pecka her a kdyz bude trocha stesti tak v prosinci i Diablo 3 sakra to me vyzdime :)
      • jediná věc, která ze mě tenhle rok vytáhne peníze je Red Orchestra 2
  • ano je to stavane na rychlejsiu akciu ale ja hravam CQ alebo SDM a tam ma nic nenuti sprejovat a s XM8 hravam stale tak viem kolko asi treba dat ale je tam rozdiel citit oproti starsim BF je to viacej solove a rychlejsie nez napr. BF 2 a zatial BF 3 vyzera rovnako sice ukazali len rush ale pokial tam commo rose a commander nakoniec nebude a bude to stavane podobne tak sa to nemoze nazyvat BF
    • sakra to mal byt RE
  • Menorri
    Hurá *1* .....první BF specifická vlastnost, kterou v BF3 uvidim....lol...a to na to mají dvě vyhrazené hlavičky z DICE....no bravo...to by mě zajímalo kolik potřebujou těch "hlaviček" aby si uvědomili co je to Battlefield! *15*
  • http://bf2s.com/player/44279622/ Hezké, ale příště ten čas 1379 hodin věnuji učení.
    • http://bf2s.com/player/133958297/

      A stihl jsem v té době vystudovat vysokou. *1*

      Doufám, že u bf3 to bude stejné a zase zabiju pár let života. *1*
    • Proč?
  • Jsou někde fotky te limitovane edice? Chci vidět tu plechovou krabičku.
  • Ty kokso, tak som si teraz uvedomil...preco kedysi ludia hrali roky jednu hru v multaku, ked neboli achievmenty a unlocky...??? Zeby preto, ze ich neskutocne bavila....Ked chcu, aby ludia tu hru hravali roky po vydani, tak nech pracuju na gameplayi, hra moze mat aj 1 0000 00000 00000 achievmentov, ale ked to bude blbos, nik to hrat nebude.
    • Hezka myslenka :) On lidsky mozek resi v podstate jakykoliv progress / levelUp a neda mu to :) Ale urcite stebou souhlasim gameplay - No. 1. Vše ostatní je na druhém místě. Obvzlášť v současnosti..
    • já s tebou souhlasím, raději zapracovat na hratelnosti než na odznáčcích který ti dojem z hraní nezlepší.. Třeba by mohli vylepšit učinost zbraní abys jak v BFBC2 nemusel do soupeře vysypat pul zasobniku aby padnul.
      • 2-3 naboje zo silnejsej zbrane a padne kazdy ;) Nieje problem dat na zasobnik aj 5 ludi ked nesprejujes ako sialeny
        • I s přesnou střelbou má člověk co dělat, aby sejmul 2-3 lidi na jeden zásobník. Tohle by ještě šlo, ale že s M95 potřebuješ často 2 zásahy na zabití, to už je opravdu moc.
          • Skoda ze tam neni poradne balistika kulky, to bys pak pro zmenu nic netrefil.
          • No jo, BF != OFP
          • takto to bolo v BF vzdy
        • Bavíme se pořád o BFBC2 ? Sám nedáš na zásobník víc jak 2 lidi ani náhodou. Pokud nepočítáš medika s lehkýma kulasama ;-)
          • Jistě, že jde dát mnohem víc lidí na jeden zásobník, ale to bys musel vedět, že je ve hře i něco jako "HC" mod a nehrát jen stupidní normal, který tam ani nemuseli dávat.
          • tak to potom nevies strielat XM8 Prototype zabije tak na 7 nabojov cca. do torsa a su tu este silnejsie zbrane a tie by potom museli davat na 1 ranu (nemyslim teraz snipky) keby ine slabsie ale presnejsie alebo s vyssou kadenciou zosilnili zastrelit niekoho v BC 2 je niekolko nasobne lahsie nez v BF 2
            • ano je to stavane na rychlejsiu akciu ale ja hravam CQ alebo SDM a tam ma nic nenuti sprejovat a s XM8 hravam stale tak viem kolko asi treba dat ale je tam rozdiel citit oproti starsim BF je to viacej solove a rychlejsie nez napr. BF 2 a zatial BF 3 vyzera rovnako sice ukazali len rush ale pokial tam commo rose a commander nakoniec nebude a bude to stavane podobne tak sa to nemoze nazyvat BF 3
            • Ono technický to možné je, ale herní tempo je oproti BF2 tak hektické, že to člověka prostě nutí "sprejovat".

              Pořád tak nějak doufám, že BF3 bude blíž BF2 než BC2, bude klidnější, týmovější a rozvážnější.
    • Nicmene casy se meni a achievementy jsou ve hrach rozhodne vitany a napr. v TF2, kdy se jima driv odemykaly zbrane pro danou tridu, to byla vyborna motivace..
  • " Speciální medailí „U.S. Army Service“ bude rovněž oceňována oddanost a patriotismus, medaili lze získat za 100 hodin strávených pod vlajkou s hvězdami a pruhy. " tzn. že v Multiplayeru budou všichni chtít hrát za Amíky :)
    • trochu nepochopení článku a zjevná neznalost battlefield her. samozřejmě že tam budou i další medaile za sto hodin hraní pro jinou stranu než USA. tohle bylo i v BF2 a pro mnohé to opravdu mělo motivační účinek.
      • Ano nepochopení , to byla reakce na to co v článku je napsané. Proto jsem citoval to co je v závorkách. Tudíš že se zmiňovaly o americké vlajce. Nechme to být .. Ironie se z písma pozná někdy těžce.
    • Jestli kvůli tomuhle chce hrát někde jenom za amíky, tak je pro mě labilní. *12*
      • No pokud budeš chtít získat všechny Achievmenty ve hře tipuji že tento bude mezi ně patřit.
  • Ono to zní pěkně, odemykatelné vybavení, ale přiznám se, že když se hrajou dvě kola, každé za jiný národ, docela mi vadí, že si hráč může defaultně vybrat i zbraně z druhého tábora. Kazí to pocit, že teď hrajete za ty druhé (v tomhle mi vyhovoval BF2, kde jste měly v základě zbraně podle národností, načež jste si mohli odemykat přenosné zbraně "třetích" výrobců, takže se nestalo, že by základní vybavení amerického vojáka byla některá z variant AK - jen proto, že je to nejslabší zbraň ve hře).
    • kazda strana bude mat svoje zbrane iba odomykatelne pojdu nastavit pre kazdu a tak to bolo aj v BF 2
    • ano, možná to kazí pocit z hraní, ale ber to v ohledu vyváženosti...každý bude chtít hrát za USMC protože prostě budou mít lepší vybavení...a vznikne ti balance ve hraní 10:3
    • Mas recht Kowalski, taky me v Bad Company 2 stvalo, ze kazda strana myslim zacinala s nejakym AKckem. Prislo mi to uplne debilni a strasne nerealne a oproti BF2 to byl krok zpet. Hawk tady dela chytraka, ale pravdou je, ze vetsina americke armady proste pouziva ty jejich M16/M4 (v ruznych verzich a modifikacich).

      V BF3 se podle videji zda, ze tam to bude spravne a strany konfliktu budou mit odpovidajici startovni zbrane (AK74m u rusaku a nejaka verze M4 u amiku),coz je urcite dobra zprava.
    • Tak to tě potěším v battlefield 3 bude mít každá národnost jiné zbraně.
    • H4wk
      Ale prosim ta, v reale mas taktiez zbrane dostupne len pre urcity segment ? Nie ...
      Vozidla samozrejme takto rozdelene budu... pretoze tie sa v reale len velmi tazko predavaju do inych krajin co sa o zbraniach povedat neda.
      • Aha, takže USMC nebo za co se tam hraje, běžně v akcích používá Dragunov, AK-74, 47 atd.
        • No například v Afgánu speciální jednotky při čištění jeskyních komplexů používali raději AK. Nebylo pak poznat kdo střílí a silueta AK je dost odlišná od M4ky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit