Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude ACU i na X360 ???
    • Ne, bude PC, XOne a PS4.
  • Myslíte že bude Unity náročnější než Black Flag?
    • Lawliet
      No logicky, už jen podle počtu npc ano.
  • Takže to znamená, že za týden po vydání vyjde DLC s hratelnou ženskou postavou za 10$. Gratuluji. *3*
  • Koukám, že se z tý zlatý "rovnoprávnosti" jednou všichni pos.rem.
  • Pilgrim66
    Jak tak pročítám tu Gamasutru, tak se člověk nezavděčí. Všichni si stěžujou, že hlavní hrdinky byly doteď jen bezduché sexbomby pro nadržené publikum a když se Rhianna Pratchett pokusí vytvořit hrdinku s nějakým psychologickým pochodem, tak to zase znamená že všechny ženy jsou slabé a musí se jim něco stát, aby se staly hrdinkami. Just... wtf
  • Preed
    #YesAllWomen because those misogynist pigs dont let me play woman in some game,this is why we need feminism

    /irony off
  • Lawliet
    Sakra novej Assassin se mí líbí, ale na hlášku "Chtěli jsme si být jisti, že vytvoříme skutečně nejlepší možný zážitek." začínám být skutečně alergický.

    BTW: Ještě nedávno jsem si pohrával s myšlenkou industriálního Londýna, jak nám ho popisuje film Sherlocka Holmese. To by byl dobrej.. Templář? Ano hrát za templáře by bylo super. Jednostranost konfliktu už mě začíná lehce nudit jen o tom číst. Proto také čekám, co vyleze z old-gen Assassina.
  • Nevadí. Autoři si mohou dát do hry co chtějí. Pokud se to někomu nelíbí, ať to nehraje.
    • Měly by se ale zajímat o hráče a ne o to co ve hře chce ubisoft. Neříkám. že todle mi tam chybí. ale vidím to celý jako blbou výmluvu to co řekli. Určitě by to mohlo být + do hry.
      • o hrace se zajimaji, ale zaroven je to jejich hra, a jejich pravidla. Kdyz budu delat hru a budu tam chtit mit hrdinu chlapa, tak udelam hrdinu chlapa, a ne ze se priposeru z toho ze nejakej random nekde u svyho kompu v pardubicich mi bude brecet na forum ze tam neni zenska. Bohuzel hodne hernich studii tomuhle breceni nasloucha a z hry je potom casual sra*cka, viz mmo. Moje hra, moje pravidla.
      • Kúpi sa to aj tak. A o to ide, načo by sa snažili ?
  • NumberFiveAlive
    big deal... tohle je umelej problem :D za chvili bude EU narizovat ze v kazdy hre musi byt povinne zenska, a kdyz tam bude tak si lidi budou stezovat ze ma moc velky prsa nebo ze je malo oblecena, kdyz ji budes ochranovat tak je nesvepravna a kdyz na ni budou zly tak je to nasili proti zenam,ke vsemu ne kazdy studio je schopny udelat alyx nebo elizabeth, samozrejme nic proti zenam ve hrach nemam ale to rovnou muzeme jit zpaky k doomovi a ptat se proc ty tisice demonu nekosi nejaka tvrda holcina :D
    • Třeba Vasquez z Vetřelců. :)
  • Místo toho aby udělali 3 mužský parťáky tak měli rovnou udělat jen 2 a 3 měli dát ženskou. Todle sou jen výmluvy. Když by začali už od začátku s ženskou tak by tam byla. Určitě to je složitý, ale myslím si že Ubisoft na to má čas, prostředky, peníze a lidi taky.
    • Ristoro
      Za ty prachy se jim to prostě nevyplatí. Navíc jestli tam budou 3 nebo 50 mužských postav je jedno, protože všechny budou mít stejné pohybové animace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit