Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád ve mě hlodá, že bych si koupil DD, protože podle videí a recenzí to vypadá dost dobře a ještě měsíc čekat na tuto rozšířenou verzi... no nevím jestli vydžím. Ale nechápu, proč je u nás hra stále tak drahá (1100-1200), když předobjednávka na datadisk (snad i u nás bude obsahovat původni hru) je za 700.
  • spoock
    mám pocit, že to bude jak samostatně koupitelné, tak DLC pro stávající majitele hry
    hrozně se na to těším, tahle pecka v mojich očích je nejlepším RPG loňského roku, není nad prozkoumávání dungeonů, v téhle hře je to předností
  • pro mě je to supr, že nemusím mít základní hru!! za pěkné peníze dostanu nášup i s hlavním chodem no supr věc toto
  • Docela me mrzi, ze to neni formou DLC, kdy bych nemusel kupovat tu hru znovu. Takhle to asi nekoupim, leda snad ze by to bylo cele prekopane a melo to desitkove recenze.
  • Mahcake
    Těšim se na to jak malej! *14* Tenhle rok zatim jen samé skvosty (kromě pár vyjímek).
  • škoda že jen konzole
    • TheGGG
      Díky bodu, PC je mrtvá platforma pro piráty a podobnou svoloč.
    • Kinet1c
      jj skoda, zial, este su tupci, ktory skratka nevidia predajnost hier na PC, skratka nic sa neda robit, nechcu nase prachy, je to smutne, ze si nechcu zarobit, nejaky ten milion na viac, ci desiatky milionov :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit