Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to teda uz hej ked games.tiscali ukazuje socialne hry na FB... Rovno mozu hovorit info o updates na kazdu MMO hru...
    • Jde spis o to kdo to dela a co je to za hru... Pokud by to byla fakt poradne propracovana civka hrana v browseru, tak kvuli ni zalozim i ten FB, ale tohle je zase klasicka kravina... bohuzel...
  • hlavne by meli na fejsbuku udelat hru hazeni vajicek, aby clenove jistych skupin pak nedelali ostudu na verejnosti
  • vždyť to vypadá jako nějaká rozšířená verze Farmvill, hnus a ještě k tomu ta komiksová grafika (žádná lehce komiksová) *10* To budou hrát jenom patnáctiletý šamponi a kravky téhož věku...
    • Cilova skupina je jasna, kdyz kolem sebe slysim kdo a jak pouziva fb, tak v prvni rade teenageri, druha rada maminy doma a ve treti rade nezamestnani mladi lide... tomu podle mne bude i prizpusobena obtiznost atd...
    • Navazuju na tvoji poslední větu.. To je taky bohužel nejpočetnější a nejaktivnější skupina lidí na fb.
      • proč bohužel? řekl bych bohudík, protože díky tomu se tahle sebranka aspoň neobjevuje jinde, ať si strašej na xichtknížce, BLBOLAND je koneckonců druhý jméno xichtknížky...

        nemluvě o tom, že tohle pravděpodobně nebude o nic horší než tragický Civ 5...
    • Pravda to už není civilizace to je už jen spatlanina a těží z jména aby z lidí vylákali těch pár dolaru *9* *9*
  • Po tom ,co jsem ve videu uslyšel "for facebook" jsem jej vypnul.
  • Pekna variace na farmville, ale civka to teda neni... A grafika neni komiksova, nybrz facebookova... :-)
  • taky uz se tesite, az budete na tu roztomilou vesnicku z videa hazet atomovky? :D
    • A jsi si jisty, ze tam nejake atomovky budou? Podle video to zatim spis vypadalo, ze hlavni boj mezi narody bude soutez o to, kdo ma vetsi turiny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit