Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně ať už to není dělané v Game Makeru proboha! Z technického hlediska byla ta hra naprostá prasárna. Jasně, dneska může dělat hry každý diletant, ale když se něco, co by klidně mohlo běhat na 386, seká i na Core 2 Duo, asi je něco hodně blbě...
    • Black_Hand
      na enginu se nic nezmeni. a pokud se ti HM seka na core 2 duo, tak je pravdepodobne neco spatne ty. nevim o jinych lidech, kteri by meli same problemy se stejnym procesorem. osobne mam wolfdale jadro, takze na pomery core 2 duo starecek a se hrou to ani nehne a bezi naplno.
  • Jack1947
    To bych tu jednicku mel asi dojet... Mno. Safrýš. *7* *12*
  • No uz se na to tesim. 1. dil byl jeden z mych nejlepsich zazitku za lonsky rok, akorat byl kratky, tak se nemuzu dockat.
  • Black_Hand
    fyi #2 protoze to mnohe zajima (nejen me): M.O.O.N. bude mit na soundtracku 3 skladby http://musicofthemoon.com/post/70143950546/will-your-music-be-on-hotline-miami-2
    • Vrook
      Ještě aby ne. To by nebylo Hotline Miami. Ještě něco od Sun Araw a jede se. *4*
  • To je na telefon řady nokia 3310 nebo na amigu? hroznej humus *7* *8*
    • Tak predevsim je to hra pro hrace, povrchni konzumni spotrebitele herniho prumyslu si ji nemusi vsimat, neni urcena pro ne.
  • To se zase ukaze, kdo ma jen plnou hubu kecu a kdo je fakt true gamer. Pissalci co nedohrali jednicku by meli skocit do stoky a vubec se uz neukazovat. Nemuzu se dockat.
    • Ja to teda dohral nekolikrat a porad se snazim vylepsovat skore, ale neprijde mi, ze by ta hra byla nejak moc tezka na dohrani.
      • Black_Hand
        napoprve HM tezke je. ale na podruhe a na dalsi pokusy uz pruchod vypada jako speed run dark souls :). clovek perfektne zna chovani nepratel. zna casovani mezi momentem kdy nepratele uvidi hrace a nez vystreli. zna vzdalenost od ktere nelze nikoho trefit strelnou zbrani, jen zbranema na blizko. a samozrejme vi moc dobre, jak nejjednoduseji (a nejnudneji :D) zlikvidovat vsechny v levelu atd. atd. do te doby je to ale porad puzzle. jakmile puzzle vyresis tak obtiznost klesne na minimum.

        takze je naprosto pochopitelne, ze rikas, ze hra neni nejak moc tezka na dohrani, dohral si ji uz nekolikrat. ja HM dohral asi 5, z toho nejake vlastni challenge runy (treba s tonym je neskutecna sranda) a taky je to pro me dnes uz jen relaxacni zazitek.
    • Tak ja jdu skocit... na svoji obranu bych ale chtel prohlasit ze jsem jednicku ted rozehral znova a tentokrat ji snad uz pokorim i kdyz si teda nejsem jistej jestli az tak moc stojim o titul "true gamer".
      • Jack1947
        True "Gay"mer *2*
      • davidBray
        úplně bude stačit Achievement Whore :)
    • Já jedničku ani nehrál. Zato dvojku jsem si zamiloval a už ji se všemi DLC jedu poněkolikáté. Mám taky skočit, kapitáne lumíku?
      • Ále p**u, špatná diskuze, sry :D
  • Ať už je to tady! Jednička byla boží.
  • Fajn. Ještě bych bral, kdyby to vyšlo na dotykové věci. Nemůžu si pomoct, ale... Hlavně, že tu je nový design s hnusným fontem, ale že by se spravilo ovládání hlasitosti přehrávače ve fullscreenu, to nikoho ani nenapadne.:-(
  • Pete.palis
    každý paf, musím vyzkoušet *5*
  • Fajn, doufam ze vyjde i verze na Vitu, prvni dil jsem si na ni ohromne uzil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit