Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...by možná mohl překlady novinek dělat někdo, kdo ty hry hraje *7*
    Samozřejmě nejde o žádnou změnu, vlastně ani posun. Všechny díly (už Demons Souls) se daly hrát takhle, tedy útočně. To, co v Bloodborne udělali, bylo, že zrušili štíty, takže hráč to MUSÍ hrát tímto způsobem, není to ale žádná novinka nebo předělávka bojového systému. Kdyby někdo udělal mod do Dark Souls, který zruší všechny štíty, takže hráč musí mít v druhé ruce druhou zbraň nebo kuši, vznikne v zásadě Bloodborne.
    Což neznamená, že se netěším, PS4 jsem si pořídil po zveřejnění prvního traileru, jenom mne deptá, jak všichni mluví o tom, že bude všechno jinak, bacha, alert. Je to ten starý dobrý systém ze všech Souls her. Což je pochopitelně jedině dobře... *5* Ostatně, každý pokročilý hráč Souls her takhle hraje, štít je pro začátečníky, tedy první tři, čtyři průběhy *2*
    • kennyB
      Hrál jsem oba díly snad třikrát, ale bez štítu jsem byl jenom parkrát. I pokročilému hráči k něčemu ten štít přijde vhod. Holt se to bude chtít naučit chodit bez něj, no. Taky se na hru těším *4*
  • TheGGG
    Tak na tudle pecku se nehorázně těším. Jsem rád že na PS4 vychází jedna temná a atmosferická hra za druhou, omalovánky nechceme, děkuji. Jinak by mě zajímalo, jakým metrem pan cenzor měří, asi nějakým z jiné dimenze, protože jinak si nedovedu vysvětlit, že když já napíšu něco o WoW, dostanu do minuty ban, ale trollové, co se hemží kolem Souls her jsou vysmátý.
  • Možná by mě to i zajímalo, ale PS4 exkluzivita? cba *6*

    Navíc jsem to i chvíli hrál, jmenovalo se to Dark Souls. Bloodbored úplně to samý, jen v jiných lokacích. Hit, hit, dodge, hit, dodge a tak dále... Zívačka jakxviň už teď, ale i tak to bude zase jedna z nejlepších her v herním průmyslu, že? ... *6*
    • hit, hit, dogde, hit, dogde kterej si pravdepodobne nezvladl ani u prvniho monstra, tak tady neplacej zivacka. A uz vubec ne "jakxviň", za takhle napsany slovo bych ti na miste usekl prst kterym si to odentroval a pro jistotu vyrizl jazyk. Tyhle zparchantely verze slov si rikej tam u vas nekde v p*deli, ale netahej to ven, diky.
    • Já poslední rok, zjišťuji, že se nudím u každé hry, asi to vypnu a půjdu třeba malovat.
    • kennyB
      Mě tam oproti DS děsí to, že bude menší možnost se krýt. Popravdě v DS řadě jsem spoléhal na štít a úskoky jsem se moc nepotřeboval učit. Teď to ale bude nutnost *4*
    • Takže je to na PS4, takže to musíš poplivat a udělat ze sebe debilaa že? Ano Dark Souls je jedna z nejlepších her historie a není to jenom kvůli combatu, takže se prober nebo lépe si to zahraj a nebo ještě lépe hraj to a používej mozek a vnímej tu krásu.
      • "Dark Souls je jedna z nejlepších her historie"

        *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Tak ten byl dobrej.

        Ne, kecám...
        • ty nevnímáš tu krásu!
      • "vnímej tu krásu"

        *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jsem snad jedinej, komu to přijde hrozně generické a nudné?
    • tomocz
      Nejsi... jsme dva :D
      • tři.. bylo by fajn kdyby do té hry přidali nějaké nové, dříve neviděné prvky, třeba umělou inteligenci, nebo příběh *1*
        • kennyB
          Tak ten byl, teda. Fakt super *7*
  • Hra kde běháte s obřím sekáčkem a ani nikomu nemůžete useknout hlavu, ruku či nohu? Form soft plz
    • Malleth
      Přidali kbelíky krve při každým zásahu, ale taky bych bral dismemberment jako ve Witcherovi 3.
  • Lynch
    Mám rád serii Dark Souls ale tohle se mi teda zatím moc nelíbí. Přijde mi to jako kostrbaté přeskinované Dark Souls. Určitě se to ale zlepší. I dnes mě to může být jedno, když nemám PS4. Jinak celkový styl hry je pěkný.
  • Vogon
    Víte jaký je rozdíl mezi Souls sérii a ostatními AAA sériemi?
    V průměrné AAA sérii se žádné mechaniky nemění, a to ani ty které stály za ho*no, vývojáři si myslí, že jsou nejlepší a super chytří, když tak dokážou rýžovat na velrybách.
    V Souls sériích se sice základní mechaniky také nemění, ale vývojáři nejsou namyšlené hova*a a snaží se špatné mechaniky opravit a ty dobré vylepšit(ne vždy úspěšné).
    • Malleth
      Těma ostatníma AAA sériema myslíš Assassins Creed ne?
      Nicméně neřekl bych že souls série jediná která se tak vyvýjí. Batmani od Rocksteady nebo Witcher jsou taky krásný příklady evoluce.
  • Setting perfektní, soubojový systém mě zatím nechává chladným ale to lze možná přisoudit tomu, že zkrátka nechtěli ukázat příliš mnoho. Nepřátelé nápadití. Doufejmě, že lore k tomu bude taková aby přitáhla zvědavost hráčů tak jak to udělali Demon Souls a Dark Souls 1.
  • RangerCZ
    1. Ten způsob získávání HP se mi moc nelíbí, zdá se mi takový jednoduší, když získáte nad daným soupeřem strategii, jsou to životy navíc.

    2. To není ledajakej sekáček, to je obří břitva na holení :)
    • maros.goc
      From software hovorilo ze hru spravia pristupnejsiu sirsiemu publiku.... Teda kto vie ci to bol napad hidetaky myizakiho alebo sony ktora cely projekt zastrešuje a logicky chce aby sa predalo co najviac kusov.... Myslim si ze druha moznost je ta spravna.... To je to "caro" exkluzivit :-(
      • Tak třeba mě to vyhovuje. DS combat mi přišel děsně kostrbatý a moc mě nebavil (ne proto, že bych umíral pořád dokola. To se sice dělo, ale výzva mi nevadí). Dynamičtější combat téhle hry se mi zatím hodně zamlouvá.
  • Revoluce se nekoná, ale docela se mi to líbí. Hlavně ta atmosféra je docela silná. Hrát si to asi nezahraju, ale pocity z toho jsou kladné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit