zavřít
...

Záběry z hraní Nidhogg 2 ukazují nové lokace a zbraně

Vydání pokračování svižné akční šermovačky Nidhogg se nezadržitelně blíží. Už víme, že Nidhogg 2 hýří novými barvami, díky kterým má prostředí mnohem konkrétnější, méně abstraktní vzhled, a že tentokrát vás kromě mečů čekají i sekery, dýky a luky. Jak to všechno vypadá v běhu, zjistíte z 20 minut dlouhé...
 • Noob (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jednička je ukrutně dobrá řežba, kterou hrajeme s kámoši dodnes. Dvojka mě vzhledem a stylizací neoslovila. Snad ten gameplay bude stát za něco, a změním názor...
  20.6.2017

  reagovat

 • Drasťa (inkognito)
  7 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Jezismarja proc je to proti puvodnimu Nidhoggu tak strasne osklivy? :(
  19.6.2017

  reagovat

  • Lukáš (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Taky jsem nad tím přemýšlel. A dospěl jsem k jedinému. Touhle přiblblou stylizací si zvýší prodeje, respektive jejich logikou nezablokují případné prodeje. Pokud by zůstali u jednodušší grafiky, tak by potenciální hráč neviděl na první pohled rozdíly mezi 1 a 2. Pokud by šli "dospělejší" stylizací, dostali by vyšší rating a tudíž by nebylo tolik prodejů viz logika u tzv. tentpole filmů s ratingem PG-13. Aspoň takhle jsem to pochopil.
   19.6.2017

   reagovat

  • kubi-wan tiscali.cz
   2 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Mně se to naopak vlastně docela líbí... je to takový správně úchylný... jednička se mi líbila, ale trpěla na nedostatek obsahu a těch pár úrovní se rychle okoukalo.
   Ta LO-FI stylizace mi taky přišla dobrá, ale rozhodně mi nevadí, že jdou teď touhle ujetou barevnou cestou.
   19.6.2017

   reagovat

  • x (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Je to vizuální výplach a to já rád. Dobré na odreagování.
   19.6.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.68.240.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.