Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypada to lip nez Fallout 4, takze palec nahoru!! *14*
  • Kroutím hlavu nad tím, jak tato hra mohla vůbec projít konceptuální/preprodukční fází vývoje a/nebo průzkumem trhu (který, tipuji, dotyční ani nedělali). Protože, už v preprodukci mělo vyjít najevo, že tuto hru nemá smysl vyvíjet - že půjde o prapodivný slepenec Sci-Fantasy (tenhle subžánr nikdy nedopadá dobře, aspoň v prodejním slova smyslu; spousta hráčů je pak tímto subžánrem odrazena).

    Studio Pyranha Bytes je... zvláštní. Jsou to prostě stereotypní Němci - hry mají řemeslně slušně zpracované, ale jakákoliv originalita či designová složka se vytrácí do sucha několika mála trapných, znovu omílaných konceptů.

    Hrál jsem Gothic 1, 2, NotR, 3, Risen 1, 2... a ty hry se hrají jako po šabloně, jako přes kopírák. Protagonista hry - kýčovitý, zapomenutelný Bob; zápletka - 3 až 4 soupeřící frakce, a tak. Oni hoši z Piranha Bytes snad ani designové/koncepční oddělení nemají, řekl bych.
    • archie777
      Mě na nich nejvíc mrzí to, že nedokázali zachytit esenci prvních dvou Gothicu pro jejich další hry. Síla designuG1/G2 nikdy nebyla v soubojích, druhý díl ani nebyl ničím originální a technologií neohromovala série jakbysmet. Už nikdy ale nedokázali zopakovat tak skvělý world design, zábavně navrhnout frakce tak, aby hráč cítil postup na společenském žebříčku jako v úžasném prvním dílu, a atmosféra potemnělých jehličnatých hvozdů, hradů a bažin jim prostě šlapala líp, nežli celá ta "karibská" série. Na Old Camp vzpomínám i po patnácti letech.
      • I want to marry you *15*
      • fakt si myslis ze kdyby delali ,,Old Camp,, petkrat po sobe tak by se ti to libilo vic nez karibska serie? Asi
        by to nejspis byla jeste vetsi nuda, hrat uplne to samo porad dokola, uz takhle se to opakuje jak kolovratek i bez old campu. Mozna je to tim ze se prave nechteji opakovat tak svoje hry zasazuji jinam, to ze jim to u hracu nevychazi, protoze kazdy ma porad v hlave old campy mozna nebude ani tak jejich chyba.
        • a na fotbal lidi nekoukaj porad dokola ? :D
          • Dobrá připomínka, ale ono fotbal kde si kopeš sám proti zdi je taky něco jiného, než když hraješ s týmem proti dalšímu týmu. Není to jen ta mechaniky hry samotný, která tvoří tu poutavost.
  • Grafika sice jak za krále Klacka, ale jak jsem k tomu byl skeptický tak mě to aji celkem oslovilo :)
    • Mno je to prealpha radu veci jeste nemaji dodelane, vcetne nejakeho toho vyhlazeni nebo animaci. Ale to se jeste da dodelat. :) Me tam trocha vadi ten futuristicky nadech, mozna to je tim, ze jsem jen videl stale dokola jetpack a skok na nepritele.. a zadnou magii :(
  • Mno možná to bude lepší než Fallout 4...
    • To by se museli hodne snazit aby to bylo lepsi nez fallout 4.
  • Proč to radši neudělaj jako gothic 1.2.3. ? ty moderní zbraně to mrvěj
    • Mno taky se me tam nelibi, ale jeste nebyla videt poradne ta stranka, kterou tam maji mit. Magie..
      A jestli bude zajimava a k tomu mece, tak by se to mohlo libit :)
  • "
    Řekněme si to na rovinu. V brzké fázi vývoje je možná lepší hladovému publiku předhodit naleštěný trailer podložený epickou muzikou, který ze samotné hry nic moc neukazuje, než se vydat na trh s kůží v podobě devítiminutového videa z pre-alfa verze.
    "
    A hele, redakce Games konečně na rovinu přiznala, že souhlasí s nekalými klamavými obchodními praktikami vývojářských firem (předkládání nereálně vypadajících materiálů a úmyslné klamání zákazníků v době, kdy běží předobjednávky) a dokonce by tyto praktiky upřednostňovala před snahou o upřímnou komunikaci se zákazníky/hráči.
    • Moje řeč, vždycky sem nadával na Rockstar games, jak stroze komunikují vývoj s hráči. Ale já se jim v dnešní době vlastně nedivím, nechaj lidi ochutnat trailerem a pak si nechaj ruce utrhat až to vydaj komplet. Tím se vyhnou všem slibům a vizím, které nedokázali naplnit a následně jim to pak dá komunita sežrat. ( na co tak asi narážím ) V dnešní době, plošného internetového hatování je méně někdy více.
  • Kozy
    Je to sice sterilní jako prase ale vizuálně mi to nepřijde o moc horší než třeba Fallout.
    • Ja tohle moc nechapu, Elex vypada momentalne jako nejaka ruska hra z roku 2005 a nekdo klidne napise ze to vypada jak fallout 4? mate neco s ocima nebo s pocitacem, protoze fallout 4 co ho mam ja v pocitaci vypada asi o 3 generace lip.
      • Kozy
        lol

        A to nejsem žádnej fanboy, Risen mě nebavil a zatim vůbec nevim co si myslet o tomhle, ale vážně mi to nepřijde tak tragický.
      • A videl jsi ho pre alphe? :)
    • Ale já sterilní nejsem...
  • Tohle vypadá jako Gothic III. Což tak odpovídá schopnostem vývojářů, protože od doby Gothicu III se nikam dál neposunuli a vydávají jen nudné propadáky.
    • Lukyz
      První Risen byl skvělej, až s pirátama poslali sérii do kopru.
      Hry od PB byly vždy celkem kostrbatý, nikdo nečeká nástupce Skyrimu nebo Zaklínače, mě bude stačit, pokud to bude Gothic-like a bez nějakých závažných bugů. Ale je fakt, že na těch animacích by měli ještě dost zapracovat.
      • je pravda, že po technické stránce je na tom Elder Scrolls líp, Zaklínač taky. ale Gothic mě baví tisíckrát víc než obojí dohromady. SKyrim mi už přijde jako strašnej kýč, nemůžu se na to dívat (jinak mám tu sérii rád..teď hraju Enderal - vizuálně mi to taky ale přijde nechutný) zatímco grafika Gothicu mi přijde prostě nadčasově dobrá..
  • Ten koncept zní zajímavě, ale mimo Shadowrunu si asi nevzpomenu na fungující svět kombinující scifi a fantasy...
    • Ono i Star Wars a hlavně třeba kotor celkem dobře kombinuje jak sci-fi tak fantasy.
      • Star Wars jsem popravdě bral vždy jako scifi... Ale je to dobrá poznámka, někdy si to zase půjčím od kamaráda a třeba si doplním názor :)
        • a pritom je to temer cisty fantasy ve scifi kulisach
    • Might and Magic? Wizardry? Albion? Arcanum? Final Fantasy od šesty výše?
      • Díky za opravu... Ono to bude tím že tyhle hry neznám... :)
      • kde su tie zlate casy ked M&M bolo este sci-fi fantasy. jak padlo NWC a prekopal sa lore tak to slo do kopru
  • Nevim no, v tomhle stavu, nebo jakkoliv podobném tomuto stavu, bych si o tuhle hru neopřel ani kolo....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit