zavřít
...

Záběry z Kingdom Come se věnují infiltraci kempu banditů a následné bitvě

Zhruba před měsícem nám dva komentátoři předvedli různé způsoby vyřešení questu v desetiminutových záběrech z Kingdom Come: Deliverance, a nyní se vracejí s rovnou patnáctiminutovým videem. V tom se sice také zmiňuje flexibilita řešení zadaného úkolu, ale Henry (či Jindra, chcete-li) tentokrát razí...

Novější 1 2 3 4 5 6 Starší

 • Bojím (anonym)
  3 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Tak si myslím, že těmi videi si spíš WH ubližuje, než aby lákal kupující. To namluvení a pokus o vtip ještě jakž takž, ale stejně je nakonec místo 8 možností jen jedna, protože všechny ostatní cesty znamenají neúspěch. Nejspíš to bude jen ohledně této mise, snad... Jinak ta animace opravdu otřesná, navíc doskakování a trhání v ukázkovém videu no nevím. Těšil jsem se moc, ale dost to nyní opadá. Nejvíce se pos*kazil soubojový systém si myslím. OK, snaha o něco nového, ale takhle asi ne. Je to nuda a navíc to zpomalování čau?? - opravdu realistické. Doufám, že bude více možností obtížnosti, kdy na největší to půjde vypnout. Míření lukem taky špatný bez ukazatele kam míříš - všechno chystaný na stealth ale v rychlejší akci - jakože taková tam asi nebude protože i ´úprk´ do bitvy a samotný boj je jak ve slowmotion. Strašně zabržděné, nepřirozené toporné, nepratkticé a hlavně - nerálné. Nejdřív reálná hra a potom vše porti tou, aby to tak vyadalo. Nemluvě o tom, že hráč máasi nastavenu citlivost levého hříbku na 10 procent ale OK, do takovýhle videí se to tak děá, hlavně plynule :). Je mi líto WH a trošku i Vávry ikdyž na druhou stranu mu to přeju, chybama se člověk učí a snad jeho další hra pokud se najde odvážlivec co ji zalepí bude dobrá a vyvaruje se těchto fatálních chyb. Třba nakonec ani nebude vadit, že to bude krátké protože už na konci opravdu budeě rád, že to končí pokud to nevypneš už po destei hodních v půce hry. Ale největší úsměv kromě kořové clony :) :) :) (Daník se asi opravdu hodně zapojoval do scénáře, protož jinak by takovou kravinu asi nikdo nevymyslel) je těch 10 procent na animacích :):)):):) - to mě hooodně pobavilo.
  30.12.2017

  reagovat

 • Jméno (anonym)
  11 souhlasí, 3 nesouhlasí
  ty střihy v bitvě vypadají silně nedůvěryhodně.
  22.12.2017

  reagovat

 • Carnage (inkognito)
  5 souhlasí, 0 nesouhlasí
  K odkladu si myslim nedojde, termín je už údajně pevně danej. Spíš počítám že hru budou opravovat za pochodu patchema.
  22.12.2017

  reagovat

 • Tomtom (anonym)
  18 souhlasí, 7 nesouhlasí
  50 éček za tohle... Ani náhodou.
  22.12.2017

  reagovat

 • Presbyter Rony Juhas Černický (anonym)
  3 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Dobrý večer, chcel by som sa opýtať menšiu, možno menej podstatnú otázku.
  Divé prasata určite ale,
  sú v tejto hre zvieratá ako bažanty, či kuny alebo veverice ?
  22.12.2017

  reagovat

  • A. (anonym)
   6 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Nejsem si jistý, ale mám za to, že bažanti byli v Čechách vysazováni celá století po době ve které se hra odehrává. Dodnes se ve volné přírodě takřka nemnoží a musejí být množeni ve speciálních oborách, tzv. bažantnicích. Na kuny a veverky jsem také zvědavý *3*
   22.12.2017

   reagovat

   • Presbyter Rony Juhas Černický (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Ďakujem za odpoveď, čiže asi ste na tieto zvieratá nenarazili, keďže táto hra často spomínala reálnosť.
    22.12.2017

    reagovat

    • readyxx (inkognito)
     7 souhlasí, 1 nesouhlasí
     ja sem tam zahledl i berusku na lopuchu takze za me spokojenost , realita jak ma bejt .snad v dlc pribude i ferda a brouk pytlik
     22.12.2017 upraveno v 00:27

     reagovat

     • Presbyter Rony Juhas Černický (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Diky za info, ale tie bažanty asi nie nie ?
      23.12.2017

      reagovat

  • Mart9 tiscali.cz
   1 souhlasí, 0 nesouhlasí
   V tom videu poskakoval zajíc
   22.12.2017

   reagovat

  • MickeyMutant tiscali.cz
   13 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Potvrzený je i drevokocúr.
   22.12.2017 upraveno v 19:36

   reagovat

 • Šmudla od Sněhurky (anonym)
  12 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Prostředí nádherné, ale postavy v něm působí strašně toporně, což nejvíce vyniká v závěrečných záběrech. Hra ale v celku vypadá výborně, těším se na to. Věřím tomu, že souboje tím, jak v nich bude člověk sám aktivně reagovat, neovlivní nakonec dojem určité topornosti, který vyvolává pouhé sledování videa. Každopádně si to rád koupím, kus pořádné práce tam vidět je.
  22.12.2017

  reagovat

 • Petr (anonym)
  8 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Osobně bych hrozně rád věřil, že tato hra bude mít úspěch, protože bych jí to přál. Ale prostě nevím, něco mi říká, že to bude malér. Také doufám v to, jak někdo psal níže, že tohle jsou záběry z bety a autoři si nechávají finálovku na vydání, ale to je asi spíš jen zbožné přání.

  Nemám problém s grafikou, hudbou a prostředím. Pro mě je většinou nepodstatný i příběh, ale u této hry tak nějak nevím, co se tam bude moci dělat. Budou tam vedlejší questy, crafting, možnost mít nějakou usedlost? Budou tam nějaké náhodné události při cestování po světě? Jak bude obecně probíhat explorace prostředí (dungy, looting atd.)? Bude se třeba jen dát živit obchodem, těžbou surovin, lolvem, nebo pěstováním? Budou tam nějaké minihry, rytířské turnaje, možnost hledání a četby knih?

  No uvidíme po vydání. Osobně i moc nevěřím tomu datu vydání za 2 měsíce. Čekám začátkem ledna odklad na konec roku 2018, i když bych se rád mýlil.
  22.12.2017

  reagovat

  • Fordzy (inkognito)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   No, z toho co vím, tam budou: vedlejší questy, náhodné události rozdělené na unikátní a generované, hledání pokladů podle mapy, minihra kostky, lov zvěře, rytířské turnaje.
   Nebude tam možnost koupit dům, ale od šlechtice dostaneš vlastní pokoj/dům.
   22.12.2017

   reagovat

  • carlos (anonym)
   6 souhlasí, 4 nesouhlasí
   když nevíš tak nepiš.
   22.12.2017

   reagovat

 • Chumbaba (anonym)
  9 souhlasí, 6 nesouhlasí
  Podle mě to vypadá krásně a zase o velký kus líp, než v minulém videu. Ano, ta bitka na konci je hodně prkenná, ale nezapomínejme, že skutečný hráč hry hraje a nekouká na ně na youtubu, takže rozhodující je, jak se bitky budou hrát - tj. jestli to bude zábava.
  22.12.2017

  reagovat

  • Huriccane (anonym)
   11 souhlasí, 2 nesouhlasí
   Já teda nevím, ale na to, že hra je 2 měsíce před vydáním, tak to moc povzbudivé teda není. Za 2 měsíce před vydáním by se měli vylazovat opravdu už jen kosmetické detaily, ale tohle vypadá spíš na další odklad. *7*

   Máš pravdu, že při hraní si člověk nevšimne, že polovina postaviček je zaseklá, ale to snad není důvod, aby to nebylo udělaný pořádně.
   22.12.2017

   reagovat

 • Buržuj (anonym)
  8 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Ako to bolo?
  Dungeons & no fun fun.
  22.12.2017

  reagovat

 • ks (anonym)
  4 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Try speaking hungarian *3* Otrávený guláš *1*
  Vypadá to skvěle. Jestli to bude aspoň z poloviny fungovat tak, jak to prezentují, nebudu váhat a bude to, za mě, hra roku. Otázka je: kterého?
  21.12.2017

  reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.209.0.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.