Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kuju

  • Hanzales

    Se mi tak rozžhavila vzpomínka, že ti usnadním hledání ;)

    Link

    a jak obejít download quota googlu

  • někdo link pls?

  • Coffin.Corner

    Anakinovy hlášky typu: "Sebulba na mě otevřel výfuky!" si klidně nechám ujít :D

  • adrenalin nehledej ve hrách....

  • species

    To nevim jestli je sarcasmus pac jejich sportovni hry jsou nejvetsi rakovina co se monetizace tyce. 

    Nicmene to je uplne jinej can of worms kterej tu nechci otevirat, ja jsem samozrejme myslel star wars hry.

  • martin.hromadko.14

    Kašli na fyziku, důležitá je zábava a adrenalin, ne? 🙂

  • martin.hromadko.14

    Sorry jako, ale jejich sportovní hry jsou špica.

  • MidnighT91

    Za poslednich cca 15 let jsem pc kvuli viru přeinstaloval dvakrát. Stačí nebýt de***, žádnou změnu ve výkonu jsem nikdy nezaznamenal (kromě těch dvou případů) a že si na to dávám sakra pozor.

  • species

    Vubec nevim co jsem na ty hre jako malej videl, ale silene me bavila.


    To video vypada skvele! Rozhodne lip nez cokoli co do dnes vyzvratila EA.

  • Row

    To si myslis ty ze nemas problem (z me zkusenosti je to ovsem casto je to jen sladka nevedomost) :)

    Pravda, drtiva vetsina BFU vlastne ani nepozna ze ma system zasiflenej virem protoze ho ma zasiflenej i kde jakou ptakovinou ktera ukrajuje z vykonu a nejakej spamserver miner nebo jinej malware zapojenej do botnetu napozadi se v tom uspesne ztrati nebo spi do doby nez je potreba :)

    Ale to je od tematu... nechapu proc autor nemohl tak jako vsichni ostatni s obdobnym clankem pridat i odkazy. 😐

  • MidnighT91

    Záplava viru na netuje mýtus. Stahuju každou sra*** co na netu je a s virama nemám problém.

  • MidnighT91

    Na tu skulinu mezi skálama  na Tatooinu nikdy nezapomenu.

  • Row

    To je hezky nam o tom povypravet, ale validni link, to uz si vazeni ctenari musite najit sami (hodne stesti v zaplave viru) :-/

  • michaliuz18

    este zapracovat na fyzike a moze to byt fajn , zatial je na tom obstojna len grafika. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit