Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I těch dvacet minut je na hru moc dlouhá herní doba. Chce to něco ještě kratšího a tempem rychlejšího. Život je krátkej.
  • PLuto.petr
    Tak jsem si k tomuhle dílu odskočil od hraní zde podle mě hodně neprávem zkritizovaného remasterovaného Gabriela Knighta 1. A upřímně, jsem zděšen. Na téhle hře není vůbec nic, co by měl zaujalo. Jediná slušná věc, co tam je, tak dabing. Příběh, grafika, atmosféra, logické úkoly - to vše za nic nestojí. Nevidím jediný rozumný důvod, proč by měl někdo ztrácet u tohoto díla těch dvacet minut, které hra trvá.
    • Inquisitor
      Bude zase někdy nějaký adventurní speciál? :)
      • PLuto.petr
        Bude, teď se dělá na Somě. Ale kvůli časovému vytížení v posledních týdnech a zdravotním problémům je nabráno zpoždění oproti původnímu harmonogramu...
        • Inquisitor
          Jak se říká, lepší pozdě nežli nikdy :)
  • Zahrajte si freeware adventuru... NE
  • Jak se tohle může nazývat jako hra, kde není nic moc k řešení a člověk se zdrží jenom díky tomu, že musí přesně zaměřit kurzor myši na nějaký pixel, z něhož se vyklube předmět? Trochu atmosféry tam je, ale celé to vyšumí nějak doztracena. Kdyby to bylo demo větší adventury, tak ještě, i když nechápu to neustálé kladné přijímání her s podobnou grafikou ve velmi nízkém rozlišení a nadšení z her, které by už před dvaceti lety byly pravděpodobně zkritizované. Freeware nesleduju, ale jestli je tohle nejzajímavější novinka týdne, tak asi nic jiného nevyšlo. Na tomhle totiž není zajímavého vůbec nic.
    • náhodou... supr atmosféra, vypadá to pěkně, je to namluvený (i když ne úplně profi)... a hlavně zadarmo

      já nevím, to je jako podívat se na nějakej krátkej film na youtube, mrkneš, má to 10 minut, zajímavou myšlenku a pěkný provedení...

      radovat se z maličkostí, to je lék na spokojenej život, hoši :)
      • I zadarmo je to drahý.
        • to jsou nazory.. nechapu, jak kdyby vam to nekdo nutil..
          • Games to vnucuje.
            • Já psal něco o vnucování? Napsal jsem, že ta "hra" za moc nestojí a proč si to myslím. Kromě toho nemám rád články, které působí, že to autor ani nehrál a papouškuje názor PC Gameru místo svého vlastního (třeba se pletu).
            • aha, takze nahore pises ze vnucuje a pak ze samozrejme nevnucuje.. tak si to srovnej. ano games o tom pise, tebe to nezaujalo me a myslim, ze i dalsi lidi ano. takze co vlastne chces? aby zde byli jen veci, ktere zajimaji pouze tebe? chapu to spravne?
            • Samozřejmě to Games nevnucuje, jenom o tom píše jako o něčem zajímavém a kvalitním, co by fanoušek žánru nemělponechat bez zájmu. Mám rád vážnější adventury a Lovecrafta a nemusím mít oslnivou grafiku, ale tohle je vážně k ničemu.
            • "I zadarmo je to drahý." "games me nuti", asi jste jediny uzivatel, ktereho games donutilo hru stahnout a zahrat *1*
            • GlaDOS
              Jestli tohle považuješ za vnucování, tak tě v životě čeká ještě spousta překvapení.
              • Reakce na příspěvek:

                To je nějaký nový operační system OS Glad? To jsou mi ale novinky.
  • Stahovat a instalovat hru kvůli osmi obrazovkám? Proč se to nedá hrát přímo v prohlížeči?
    • neinstaluje se to.. jinak ja jsem rad za plnohodnotnou i kdyz kratkou hru..
  • Inquisitor
    Nejkratší adventura co jsem hrál :)
  • Hezké, díky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit