zavřít
...

Zajděte se podívat na premiéru New Game, dokumentu o vývoji čtyř českých her

O českém herním dokumentu New Game jsme psali už před více než rokem. V době, kdy jeho existence nebyla vůbec jistá. Jeho tvůrce, Aleš Brunclík, se totiž pokoušel vybrat peníze na Startovači a to se mu podařilo, stejně jako se podařilo celý projekt dokončit. Důkazem toho je naplánovaná premiéra na 24....
 • joha (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Bude možnost dokument shlédnout i po premiéře, nebo je to zároveň darniéra?
  14.3.2017

  reagovat

 • kulhy_parici_spici tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Nevíte někdo jestli bude dokument distribuován skrze nějaký filmový server třeba dafilms.cz, v kratším časovém horizontu?
  14.3.2017

  reagovat

  • Aleš Brunclík (anonym)
   2 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Ahojte,

   podle reakcí na dokument po premiéře, budeme zvažovat zda dokument přihlásíme na filmové festivaly. V tomto případě by byla možnost dokument vidět na nekterém festivalu. Také chceme dokument umístit na Steam, kde ještě čakéme na odpověd z podpory. Možnost je i vysílání v české televizi, vše zatím řešíme a čakáme jak se situace vyvrbí :).

   Aleš.
   19.3.2017

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.158.219.248.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.