Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AAA early access. Tohle fakt nehodlám podporovat.
  • OK, poslu tvurcum taky jen cast penez, zbytek az dodaji zbytek hry.
  • v breznu pulku nebo v cervnu celou hru... proc s tim delaj takovy cavyky a nevydaj to cely v tom cervnu?

    a pokud chteli puvodne ted vydat jen jednu lokaci, tak to by byla uz absolutni drzost *6*
    • Zrzzek
      Možná nátkal zeshora... Kravaťáci maj termíny rádi...
  • Za chvilku si člověk bude kupovat funkce jednotlivých kláves...Chceš chodit i do strany..0.5dolaru; chces skakat 0.75dolaru; chces pouzivat myš 1dolar, chces strilet 1dolar. Ne vsechny hry současnosti jsou horší než dřív byli, ale obchodní modely z toho dělají čím dál větší hnus. Hitman je klasická ukázka. Podle videí vypadá i docela slušně, ale tímhle způsobem prodeje od něj prostě lidi odradí.
    • To je jednoduchy, pokud budou prodeje mizerny, zadna dalsi cast se nemusi vyrabet, kupujici se poslou do haje, a penizky se usetrej.
    • Pan_Klobouk
      Zkus si zahrat DLC Quest. Takova mila indie parodie na vsechny tyhle nesmysly. A prakticky vsechno tohle tam je. :) Skakani jako DLC, dokonce mam pocit, ze zpocatku umi postavicka chodit jen doprava, nez je ti milostive dovoleno poridit si taky druhy smer. Nechybi ani brneni pro kone, ackoliv ve hre zadny kun neni, a prvnich par minut se hraje kompletne bez zvuku. Jelikoz i sound DLC je moc prima napad a kazdy peniz se hodi.

      Proste doporucuju. ;D
  • "Let me try it out" za 35 babek, no nekup to. *1*
  • Pan_Klobouk
    Kupte si hru za 60 babek. Nebudete vedet jaka je, protoze nebude demo. Vite jak to je, i kdybysme demo chteli, nemuzeme. Tyhle otevreny svety. Nelze. Jo a nejdriv vam dodame jen polovicku hry. A vlastne ne uplne celou, casem budem jeste pridavat nove mise, po tydnech. Budete porad v napeti, co asi prijde dal, bude se mi to libit, jak se to bude hrat? A co zbytek a druha polovina hry? Bude stejna jako ta prvni? Bude se vyrazne lisit? A vubec, stihnou ji vydat v terminu v jakem rekli?

    Proste vyborna nabidka, thriller je to uz zpusobem vydani a distribuce, nikdy nevite co prijde a jak zareagujete. Zivouci svety, zivouci zpusob dodani, furt ve strehu.
    • Jack1947
      Škoda že si, propásl za dollar i tak jak píše Predátor... tragikomické true events... v tom herním nemyslu. *7*
  • Tohle je fakt sprosty. A lowzolisti to stejne koupi, protoze nic jinyho na ty kramy nevychazi.
  • Odlozili to o pul roky a nakonec tam jsou 3 mise *1*
    Ty prasata meli v planu vydat na podzim jednu jedinou mapu *1* *1* *1* *1*
  • x_ander
    A tohle je přesně ten důvod, proč mě hry hned po vydání v podstatě nezajímají a vždycky čekám na nějakou GOTY edici. Ušetřím a dostanu hru v celku.

    Ale abych jen neplival, musím říct, že na nového Hitmana jsem zvědavý. 6 velkých sandboxových prostředí zní daleko líp, než tunel, který předvedl Absolution. Navíc se nemůžu dokopat Absolution dohrát (jsem někde v půlce a prostě není chuť pokračovat), a to je Hitman moje srdcovka.
    • Mart9
      To jsem měl u Blood money
  • Early access... kupte si Early access a udělejte Horstovi radost!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit