Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • od jednicky jsem nic necekal a mile me prekvapila i ten dabing se prezit dal :)

    Tohle zatim vypada jak diablo hrane za maga ...ale co treba me taky mile prekvapej :P
  • jednička stála za HoXno a dvojka krom grafiky vypadá taky hrozně... prostě hold nic pro mě....
    • Nikdo te taky nenuti ....kdyz si myslis ze je to tak "hrozne" vymysli neco ty chytraku ach promin ty umis jen krafat vrat se k bezduchym hram bez naapdu a nekaz forum
    • Core
      "Miluju" tyhle výkřiky do tmy... Nějaký konkrétní názor by nebyl? Napsat o něčem, že to je na hovno umí každej ňouma.
      • nekrmit trolly! prosím
  • Souboje jsou přesně takové jaké jsem si je představoval z povídek.
    Ty s mečem pochopitelně....
  • HW naroky jsou az nepochopitelne nizke (zkuste prohledat nejaky web) jednicka me naprosto uchvatila proste RPG jak ma byt plus preciznost Polaku co se mohou oprit i o knizni predlohu navic tento fantasy svet je mnohem realnejsi a nezni tak "pohadkove" jako Lord of the rings -zlo je zlo a dobro je dobro .....a pak ty nadherne slovanske devy:) ehm zamyslel jsem se jednoduse drzim dvojce ve vsech smerech me nedockave palce
    • Core
      Tak zatím jsou známé jen MINIMÁLNÍ požadavky, ne (viz níže)? Nebo jsou někde už i doporučené?
      Operační systém: Windows XP/Vista/Windows 7
      Mechanika: DVD
      Procesor: 2200 MHz
      Operační pamět: 1000 MB RAM (pro XP) 2000 MB RAM (pro Visty/Win7)
      Grafická karta: 3D grafická karta se 512 MB
  • Jednou vetou - bude to pecka.
  • Ten les vypadá fakt skvěle. Celé to vypadá skvěle. Jen se bojím, že to nerozjedu... *9*
  • prni zaklinac byla nejlepsi hra co sem hral, skoda ze druhej dil nebude dabovanej a doufam ze atmosfera zustane stejne hutna
    • dobrej dabing mel i AC1 a taky Warcraft 3 :D
      • Joha
        Mne sa prave cesky dabing v AC1 moc nepacil... jedine to ze Altaira daboval ten isty typek co Arthasa :DDD (Ako sa volal?)
    • Core
      České titulky a anglický dabing je ta NEJLEPŠÍ a nejstravitelnější forma. CZ dabing jedničky byl katastrofální! Fuj! Titule naprosto vyhovují. Navíc AJ dabing se naprosto povedl, dle ukázek. Perfektní práce.
      • Tak treba ja hral hned od zacatku z ceskym dabingem a nemel sem s nim zadny problem. Skoda ze dvoja ho met nebude. *9* Ale u The witchre 2 uvazuju o polstine,nebo anglictine(jestli teda bude mozna volba).
        • Core
          Neříkej mi, že se ti dabing hlavní postavy líbil... To bylo naprosto uši-kule rvoucí... Ostatní postavy, no dejme tomu, ale samotný Geralt byl rádoby drsňácky namluvený až k pláči... Můj názor. Pokud ti to vyhovovalo, neberu ti to. V pohodě. Já to horko těžko zkousávám, zrovna jedničku hraju. A co jinak, jakou verzi si objednáš?
          • Na dabingu jedničky bylo strašně moc vidět, že dabéři dabovali aniž by věděli v jaké situaci se ta postava nachází. Prostě si jen stouply před mikrofon a odříkávaly fráze (alespoň mě to tak přijde). Taky to pak tak vipadalo že tón hlasu neseděl a občas to působylo dost komicky. Třeba v porovnání s první Mafií, kterou považuju do dnes za majstrštyk herního dabingu.
            • Promiň, ale nevšiml jsem si, že by měla kterékoli hra z těch, co jsi vyčetl, oficiální český dabing. (až na Icewind Dale II, které český dabing mělo, jenže dost otřesný - tomi každopádně potvrdí každej, kdo si vzpomene na Osvalda Kutiltrošku). Měl jsem na mysli kompletní český DABING, nikoli jen textový překlad.
            • Core
              Fallout I/II, Planescape Torment, Icewind Dale I/II... Deus Ex (první)... atd.
            • Která zahraniční hra měla lepší český dabing než Mafie 1?
            • Core
              pro bluda: Máš ale na mysli z českých luhů a hájů, že ano? Pokud celosvětově, tak to bych si dovolil oponovat.
            • Lepší český dabing než první Mafie neměla žádná hra...
          • A obednavam Zaklínač 2: Vrahové králů - Prémiová edice *1* A uz se nemuzu dockat. Akorat ve stejny mesic este vychazi i Deus Ex HR na ktery se tesim taky. *1*
            • Pro Core:

              špatně jsme se pochopili. Mluvil jsem o českém překladu/dabingu zahraniční hry. Ne o celosvětovém dabingu *3*
          • nn jak rikam ja s ceskym dabingem nemel zadny problem(ani s hlavni postavou) a na to, ze to dabovaly podle textu a ne videa se to povedlo.
  • Drom
    No ten boj je desnej, jeden kotrmelec za druhym. By se mu po trech tak motala palice, ze by ho prvni vidlak na miste prospikoval
    • Tak to může říct jenom absolutbí neznalec Zaklínače... pokud by si četl knihy tak víš, že zaklínači jsu od mala cvičení v akrobacii...
      • jedna vec je akrobacie a uskok do strany a do zadu, kdyz zjevne gerald spatne blokuje rany, ale pri utoku smerem dopredu to je naprosta hovadina a vypada to az nesmyslne kdyz nejrychlejsi pohyb je kotoul.
    • Core
      Uvidíme jak budou ty akrobatické prvky fungovat v praxi... Během adrenalínového boje, hutně podpořenými kouzly, kdy člověk seká a "metá znamení" si na ty divné kotouly ani nevzpomeneme... Uvidíme. Na mě to nepůsobí nijak zvlášť negativně. Spíš jsem unešený realistickými pohyby... Doslova mi to vyrazilo dech. Např. nakopnutí kolenem ze spoda, perfektní a bleskurychlé přišpendlení protivníka. Nádherné výpady i kryt. Kopance... Brutální jako *12* Projíždím už tři dny všechna videa a jsem nadšenej. Už aby to bylo na pultech.
  • Ježiš to je paráda!!!Nemám slov kvůli tomuhle jsem upgradoval comp,těším se maximálně!!Na tohle padne kus dovolené:-)Skvělá hudba.Umíte někdo převíjet čas?:-)
    • Core
      Budu rád, když to tak nějak rozhejbu, ale 100% pořizuju.
  • Na betu to vypada az moc dobre. Me by to stacilo. Doufam, ze jeste dopracujou nejaky vyrazy na jejich tvarich (facial expressions) kdyz si davaj paku. Geralt a ten typek vypadaj az moc klidne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit