Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já taky po dohrání dvojky je to snad i jasný Btw sapkowski chitl slinu při dělaní scénáře na Zaklínače 1/2 a prý chystá další knihu, takže je dost možny že hra vyjde pozdeji než kniha.Ale taky je možnost že kniha se bude odvíjet v dobe po 3 dejme tomu po 4 hře.Což by bylo zajimave.Zas si ale říkam že nemužou porad omívat porad dokola válku s Nilfgardem takže to buou spíše nejake new povídky
    • Nová kniha?...bomba! Snad se udrží kvalit románu.
    • dijkstra
      Četl sem že to sice má být ve světě zaklínače ale ne o Geraltovi. Tipuju že to bude úplně nová postava a ty známe se tam možná jenom mihnou.
      • toje možný ja sice četl na odkazu od CD projektu že to prave ma být o Geraltovy, ale jisi bude opravdu začínat od konce poslední knihy, tak to muže být o komkoli.Ale jak říkam podle toho co tam psali se Sapkowskemu zalíbil scenář od her na kterých spolupracoval, btw kniha je prý již rozepsana tak jsem dost zvědav.
    • Kr.Pa
      Tak děj může být vsazen do dobry před narozením Geralta nebo po konci románu. Na konci knihy byl nějaký přehled, jak dál žili hrdinové a co se stalo.
      • ja to podľa kníh stále beriem tak, že *SPOILER* Geral je proste mŕtvy, Yen tiež a ten záver okolo toho bola skôr len taká alegória. V každom prípade poviedka o svadbe bola od Sapkowského len akási bodka, úplne alternatívny koniec. Alebo sa mýlim? Hry sú super, ale nepovažujem ich za pokračovanie knižného diela, skôr len ďalšie alternatívne možnosti. Ak by však Sapkowsky spravil ďalšie pokračovanie a nebodaj oživil Geralta, bola by to úplne iná káva (to by som bral)!
      • mno přehled byl SPOIler: ciri vlezla do naší reality nejspiš jako Ginevra, ale jisi myslíš to jak ličila tu svatbu yeen s geraltem tak to si jen přála tam prave navazujou ty hry a před děj by to mohlo bejt tak možná o geraltově matce o ktere se toho taky moc neví.
  • Inquisitor
    Zaklínačové to zní nějak divně. Spíš zaklínači ne? :)
  • calwin
    paradox... knihy mám prečítané ale hru 2ku už nespustím :((
    • Kr.Pa
      To jsme dva, a to tu 2. mám koupenou *1*
      • Tak to jsme tři... jedničku jsem dohrál snad 5-krát... dvojku nerozchodím jen proto, že mám o trochu slabší grafárnu, než je potřeba...
        Ale jinak mám dvojku koupenou taky, strašně se na ní těším, ale tedkom taky nejni a ani nebylo moc času...
        Ale počítám s tím, že jak tedkom vyjde ta vylepšená verze, tak grafiku koupím a pustím se do toho... :-)
        • Taky no, grafika. :D
    • Whisp
      Tak hru som bez problémov dohral na stredných detailoch s pomaly už 4-ročným PC. Takže prišiel tvoj čas upgradu *3*
    • Knihy mám prečítané a hru spúšťam dosť často (stále keď vymením grafu alebo zobrazovadlo *1*).

      Úžasná hra a úžasné knihy.
  • Třikrát dohrané, ale pokaždé když vidím nové video mam chuť zahrát si hru znova. Tahle hra je vážně úžasná a doufám, že se jí na konzole prodá aspoň další milion.
    • misho8723
      Po 17. apríli budeš mať dôvod na ďalšie spustenie :)
  • CD projekt RED má buducnost dofám že v čele se Zaklínačem :P dost jim fandim protože oba zaklínači jsou perfektní a když hráč vidí a uvědomuje co za Sh*t kolikrát vydají velke společnosti jako EA atd tak myslím ani nefandit nejde. *2*
    • No tak ja pevne verím v trojku (ani si nepripúšťam, že by nebola).
  • zdeeneek
    Takovej styl jakym udelali tohle video je super. 1000x lepsi nez ultra mega hogo fogo moderni filmecky za miliony, ktery se pouzivaji ve vetsine dnesnich her. V jednoduchosti je proste sila!
    • No nevim, mě se ty videa moc do zaklínače nehodí. Kor když má tak pěknou grafiku a ty např. bojové ukázky jsou neskutečně dobře provedené.
      • Umaroth
        tak takových videí Cd projekt taky udelal kopici, a prave tohle je takovy cerstvy vitr....pompovat te porad higtech videama, tak te to uvrhne do letargie.
    • Takovým stylem jsou i některá videa přímo ve hře. :-) A naprostej souhlas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit