Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak uz Comgad zverejnil, co chysta se Zaklinacem 2, doufam, ze jste spokojeni :)

    Milan Czarnowski
  • MrSanta
    Nemůžu si pomoct, ale tohle musím zdůraznit (v článku to není). Nový systém GOG slevových akcí dává větší slevu nejen podle toho, kolik her si koupíte, ale započítává i hry, které vlastníte už z dřívější doby *1*
  • Jojo ... poslední hra, co jsem předobjednal. Hodně špatný, když ji koupím tak draho a za chvilku je zlevněná skoro o půlku. Ať si trhnou :)
    • Preed
      Ked uz zaklinac nestoji za tie prachy tak uz nic :)
      • skaven123
        ak mozes mat nieco o x mesiacov po vydani za 60% z ceny, nevidim dovod preco to kupovat za 100%.. ale ked budes zarabat, pochopis *7*
        • no ja myslim ze zde zaraba vetsina. Takze sry ale ja sem to nepochopil. Je dobra hra, vyplati se koupit ji koupim ji. Doba je pryc kdy stala nova verze 1500kc a vyplaty byly mensi. Ted sou vyplaty zase jinde a hry jeste slevnily. Nemluve o tom ze vic jak 10 her si za rok koupit nemuzes to si pak blazen a hrajes kazdy hnuj co vyjde:}.
          • skaven123
            to je tvoj pohlad na vec, pre mna to je predrazene ked to vyjde a po x mesiacoch je ta cena presne ta, aku som ochotny dat
        • Preed
          A ty ked pochopis,ze CDprojekt je asi najnormalensia firma na trhu ktora robi AAA hry,tak si tu kopiu Zaklinaca kupis hned aby mali viac prachov na dalsie projekty,nehovoriac o tom,ze som skor reagoval na ten post nadomnou,ktory vyznieva asi tak,ze ''CDP zlacnil hru a vobec mi neoznamil,ze ju bude zlacnovat tak skoro,inak by som si ju nekupil a cakal" el ou el
        • Bože bože ... proč myslíš, že nevydělávám? :)) A právě o tom to je, není tak častý aby hry tak brzo zlevňovaly. No každopádně ostatním to přeju :))
          • ucho
            ale je to častý. ceny jdou dolů rychle (výjimkou budiž hry od EA, které mají trochu jinou cenovou politiku). příští rok bude W2 opět levnější. při nákupu by s tím člověk měl počítat a většina lidí hry doufám kupuje za cenu, která jim stojí za zábavu, kterou dostanou... tedy některé hry koupit za plných 800,- a na některé si stačí holt počkat, za dva roky většinu her seženeš za stovku...
          • Panove, odkdy rozhoduje o cenach her Games.cz? :-) Zaklinace 2 vydava v CR/SK firma Comgad a ti rozhoduji, kdy a o kolik zlevni nejaky svuj titul. Rozhodne nejsme povinni ridit se pranim teto redakce :-) Tvrzeni v clanku "Permanentní sleva čeká samozřejmě i krabicové verze." bylo hodne odvazne, kdyz se ani neobtezovali overit si tuto situaci u nas. My mame jine plany.

            Milan Czarnowski
            reditel Comgadu
            • Mopped
              Tak to je prohlášení jak prase. *12*
            • zalezte pane prekladateli czestiny *3* ta parodie ala oblivion byla nehorazna
            • Proto jen magor si to koupi u vas a ne primo na gog.com Ty trampoty co meli lide ochranou krabicove verze jsem jim opravdu nezavidel.
            • ucho
              nebylo to odvážné tvrzení, byl to zcela logický závěr a pokles ceny krabicovky v brzké době nemine...
            • septicflesh
              Zdražíte? *2*
          • skaven123
            to bolo na toho typka vyssie :)
      • Tak samozřejmě stojí, naštvali mě jen s tak velkou slevou tak brzo :)
  • skaven123
    kedze w2 mam, tak ma viac tesi to 60% zlacnenie d&d klasiky :)
  • Když už nechcete korektora, tak si to po sobě aspoň dvakrát přečtěte. Ty překlepy a hrubky jsou všudypřítomné. Amatérismus nejvyššího kalibru.
    • ucho
      tak není to ideální, ale každý děláme chyby (no dobře, u Aleše Smutného k vidění prakticky nejsou :) ).
      já si všiml jen:
      6 miliontou, od 20% do 60%, vyvýjely

      což jsou až na tu jednu věc prkotiny (ale ta jedna věc je trochu ostuda :) ).
      • Black_Hand
        procenta jsou previt :)). dokonce tam ma byt 20 % a 60 %, pac jinak to znamena "procentni" tedy jako "10% pomerancovy dzus". ale to uz je fakt gramaticka policie :).
        • Fakt? Co si pamatuju, učili sme se to jinak - 10% - deset procent, 10 % - jedna tisícina celku ==> promile
          • ucho
            ne, black_hand má pravdu.
            bez mezery je to přídavné jméno: 10% roztok, jinak mezera: dostal jsem slevu 10 %.
            je to obdoba skládání slov s číslovkami, kdy utváříš přídavné jméno: 10letý čtenář (žádné 10 letý, 10-ti letý, 10ti letý...). však proto jsem to ve svém prvním příspěvku vypsal :) ale to už jsou opravdu takové špeky, které moc lidí neřeší :)
  • že som kupoval za 35 (tiež v zľave) mi vôbec nevadí, zaslúžia si to. Spätne už by som bol ochotný dať aj plnú sumu po vydaní...prajem CDP veľa zdaru!
  • Zaklinac 2, je paradni hra. Chytla me jak pribehem, tak i hratelnosti... :-) Dohral jsem ji za obe dve strany, aby mi nic neuniklo... Ovladani se oproti jednicce neda srovnavat... Kdyz jsem chtel hrat zpetne jednicku tak me ovladani vubec nesedlo.
    • No k tomu akcnemu boju by mi osobne sadla ina kamera, castokrat som nevidel co sa tam deje. V jednicke boli tri, pritom viacmenej stacilo len spravne klikat, tuna sa uz musis riadne ohanat a kameru mas len jednu. Ale dohrane a spokojny. A mozno aj ten patche nieco poriesi.
  • Pekne je to necham ladit a lestit a po Vanocich si Z2 poridim pekne v kombinaci s novou grafarnou. CDProjekt za tenhle pristup k udrzbe a vlastne i propagaci zaslouzi chvalu.
  • Paul_cz
    To intro z x360 verze bude vydáno i pro PC verzi, obsahem budou obě identické..
    CDP má narozdíl od jiných studií rozum.
  • Jj těším se na tu verzi 2.0 jako by to bylo pokračování :D
    Ta hra mi prostě sedla po všech stránkách.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit