Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Však bychom se vám taky mohli na nějakou trojku vysrat... *15*
  • Mám jednu otázočku ohľadne PC hry. Hral ste to niekto na obtiažnosti Temná? To je ta kde mozete získať nejaké tie predmety naviac. Mam cz verziu a na tejto obtiažnosti mi nejde pridávať body do vlastností. Viete mi niekto poradiť čo stým?
    • Medituj
      http://en.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/24218-cant-put-talent-points-in-a-tree/
      • Ou. Tisiceré díííky priatelu.
  • No já jen doufám že bude řekl bych že je to pro ně dobrá značka a bylo by dobré v ni pokračovat. Navíc příbeh by se rýsoval podle zakončení 2 dílu už jsem ho dlouho nehral tak přesně nevím jak to bylo ale. Temerie by byla ve válce atd.. něco takového tam bylo. Taky ale pokud by to byl částečně nekonečné pokračoání dílu což bych byl rád do 4 dílu by pomalu musely dát novou postavu již teď bych ho tipoval na 50let. :D No necháme se překvapit držím palce pokračování. škoda že nebylo oznámeno
    • Kolik ti je?:) (ptam se proto,ze jenom mladym muze pripadat stary) Ve hre vypada tak na 30-40,ve skutecnosti je mu daleko vice,protoze je to mutant a ten zije veeelmi dlouho.
      A kdyz uz jsme u toho veku-trochu me zklamal vzhled carodejek ( i carodeju)ve hre. Treba Triss se mi sice libi,ale podle knihy si naprosta vetsina carodejek nechavala vzhled 16-18 letych divek. U muzu to pak bylo o neco vic,kvuli vaznosti. Ale to uz je prkotina. *2*
    • Je to zaklínač, on už mal na začiatku 1 nejakých 80 rokov.
      • geralt je daleko starší :D první povídka o zaklínačích,kde je Vesemir ješte mladej, tak na konci v podstate dostane Geralta a v Křest ohnem se píše,že Vesemir byl mezi prvnímy zaklínači na Kaer morhen a ta je stara 300 let plus mínus, takže hádam,že Geraltovy je okolo 150 nejmín což vysvětluje dost věci když se človek zamyslí nad jeho životem hlavne tim sexualnim :D
        • ewwwww *11*
      • to je fakt neuvědomil jsem si to
  • Blbej vtip :D ja sem přečetl jen Zkalínač 3 a malem me klepla a pak tohle :D damn it.. ale doufam že nebude vývoj trvat zase 4 roky...
    • Zkalínač? *1* Nebude to simulátor pátečního večera?
    • Milda8
      Ve zprávě kterou nedávno vydali se píše o dvou AAA titulech na rok 2014 a 2015. Takže nejsi daleko od pravdy:-)
    • Vlastní engine už maj :-) Jednička myslím byla na Bioware enginu
  • Proč je tady zase zpráva o něčem, co se nestalo a o něčem, co se stalo a je úplně k h*vnu?!?
  • MrSanta
    No, hlavně že to máte v bleskovce, vy seriózní médium *3*
    • Epic koment šéfe! *15*
    • Wyder
      Třeba o tom i JD tweetne!:)) Dneska byl nebývale aktivní a už dopolko řešil videjko! :D

      https://twitter.com/#!/jaydeecz/status/162830239460900864
      • sleepless
        Jo jo, dokonce ho resil i primo pod clankem (zneni tweetu je stejne jako zneni postu), ovsem nepodepsal se....asi ho inspiroval Anonymous :))
    • sleepless
      Bleskar holt neodolal a ja si toho nevsiml...ze neodolal. Kazdopadne, dostal jsi nas, paradne :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit