Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jakožto hráč jsem nadšenej. Zaklínač mě vždycky nesmírně bavil už od prvního dílu. Ale jako čtenář Sapkowského knih jen smutně vzdychám. Prakticky celá idea té hry je postavená na naprosto chybných premisách a to je škoda, dalo se to udělat mnohem lépe. Sapkowski asi není nadšený z takové adaptace.
    • podle mě je chyba, že nespolupracoval, takže může nadávat tak akorát sobě.. Máš pravdu, příběhově to stojí za vyliž si prd....
      • Zato takový Dragons Dogma.... *1*
        • Co s tím má společného Dragons Dogma???
  • Doufám, že zas neuvídím na skále čtyři elfy a z toho tři budou vypadat totožně.. Jsem se málem udusil smíchem.
    • myslíš tyhle? fakt jako přes kopírák *1*

      http://asreviewedelsewhereontheinternet.files.wordpress.com/2011/05/tw2_e32k10_screenshot_pack_31.jpg
  • TheGGG
    Docela slušná gamesa, rozhodně né nejlepší z E3, ale přesto vypadá epicky. Už aby to vyšlo.
  • moc pěkné
  • Bože tady se naklikává. Děcka jsou ze zaklínače vystříkaní, tak mínuskují jakýkoliv projev nesouhlasu a kritiky. Podle mě je zaklínač přehypovaná pyčovina a dvojka je budget, kde půlka npc má stejný ksicht a hra je jeden velký koridor. Taková adventůrka před spaním...
    • wenceslaus
      Netrolluj. Dokonce i ten největší ignorant pozná, žes napsal pitomost.
    • kolik her jsi udělal?
      • Kolik mas kucharskych hvezdicek? Zadnou vid? Takze kdyz ti na…seru do talire, tak to sezer a drz pysk.
    • S první větou rozhodně souhlasím, zbytek už je horší.
      Ale vážně, proti Zaklínačovi člověk nemůže nic říct, protože to ho tady ukopou k smrti za nechválení skvělé hry od skvělého CD Projektu. Čímž ale neříkám, že to nejsou špatný hry, jednička mě bavila dost...
      • to samé Dark Souls, nejdokonalejší RPG s bojovým systémem na hranici simulátoru šermu a lore co strčí do kapsy Tolkiena, Sapkowskiho a všechny fantasy hry co kdy vyšly *1*
        • Sapkowski ani žádný lore v Záklinačí nemá, takže ano Dark Souls strčí v oblasti lore Sapka do kapsy dvakrát...
          • Tupec jako ty samozrejme nemuze pochopit, ze lore nema s minulosti a psanim historie sveta autorem nic spolecnyho. TES taky nema zadny lore ... je dany tim, co bylo v predchozich hrach.
            • TES má lore postavenou nejen na příběhu minulých hrách, ale na hledaní dokumentů a knih, kde se píše historie čili lore.. Takže zase špatně .)
          • že nevíš co to slovo znamená ještě neznamená že tam neni
            • Se divím, že Sapkowski ještě nemá nobelovku, on zvládá věci o kterých si Hemingway mohl jen zdát...
            • samožrejmě není žádný rozdíl, jestli svět popisuje v minulém čase prostřednictvím jeho historie, nebo očima hrdiny v reálném čase, pokud je ten popis detailní a propracovaný (což u WItchera je) uděláš si o tom světě, jeho zvyklostech a historii obrázek tak jako tak..
            • Sapkowski nepíše do minulosti na rozdíl od Tolkiena. Jeho svět není nějak prokreslen minulosti, pověrami apod. Že napíše, že v minulosti žili více nestvůr není lore. Takže si ty zjisti, co je lore...
      • Pardon, s druhou větou souhlasím.
    • Pod kolika nicky tady budeš ještě blít ?
      • To se uvidí...
  • Císař,Yen,Dijkstra to vypádá hodně našlapaně.Jsem absolutně natěšený, soubojový systém ještě určitě promáknou.Kdo pamatuje jedno z prvních videi z jedničky ,to co ukazovala souboj mezi geraltem a temery u popravy marigolda a zoltana, jistě ví že tehdy to vypadalo celkem dost na pi*u a nakonec z toho je v celkemu pohodová klikačka.Proti kuši nic nemám ,ale asi určitě ji používat nebudu.Jsem zaklínač ne nějaký podělaný kušník.
  • prijde to jen mne nebo toho gr sundal nejak moc snadno?
    • Zaklínač byl vždycky casual. Dark obížnost a boss padne během minuty...
    • No asi by bylo hloupé hrát na nejtěžší obtížnost a při ukázce chcípnout :)
  • U zaklínače se nemusí řešit vůbec nic protože graficky byl na tom vždy dobře , bojový systém taky , děj se mi líbil vždy , herní doba spíš až moc dlouhá a o atmosféře ani nemluvím takže zůstává jediná otázka a ta je požadavky na hw ty budou asi hodně vysoko uvidíme protože bohužel nové hry sou dělané už tak že když to nejede na full hd a ultra + msaa tak vypadají o ničem ale to je můj názor kde sou ty časy kdy se hráli q3,doom,half life atd taky šlo o hw ale stejně si je vychutnal každý a vypadali dobře i na slabších nebo starších pc
    • Zaklínač 2 má 30-40 hodin což je hoooodně málo na RPG, bojový combat je spíše (pod)průměrný, RPG system je dost očesaný, takže zůstavá jen dobrý příběh a dobrá grafika. Podle mě šlo z předlohy vytěžit více.
      • Ale k čemu 30-40 hodin mějte rozum to vás baví se v každý uličce mlátit pul hodiny s bandity a nebo prokecat půlku herní doby i když víte že ten rozhovor je o ničem a nudí vás ? protože tohle přesně se myslí když se řekne dlouhá herní doba
        • No já nevím, tak to srovnejme s Dragon Dogma. Dvakrát delší doba, více questů, lepší combat, lepší stvůry, lepší atmosféra, daleko větší mapa, horší příběh a daleko horší grafika. Zaklínač je přecenenovaný a to moc...
          • Mínuska vám nepomůžou a ani to nezmění fakt, že Dragon Dogma je daleko lepší hra než celý slavný Zaklínač a DD k tomu ani nepotřebovala tuny hypu...
            • Máš krátkou pamět, Zaklínač 2 byl v Evropě hodně hypovanej, blogy, blogýsky, rozhovory každý týden a pořád jenom Zaklínač 2. Pamatuji jak nás hypovali, že hráč může jít kamkoli, kam uvidí a přitom ukazovali ten zámek z prologu,nakonec to zůstalo u hypu a zámek byl jen vzdálená textura...
            • Tak ty minuska asi znamenají, že s tím lidi nesouhlasí. Asi se budeš muset vyrovnat s tím, že na světě existují lidé kteří mají raději Zaklínače než Dragons Dogma. *11*
            • ktere tuny hypu u zaklinace mas na mysli ??
      • misho8723
        Áno, ale keď si to zahráš 2x a si vyberieš iné strany konfliktu, tak je to 2x doby.. a príbehové hry sú skoro vždy kratšie ako tie, ktoré sa zamerajú na iné stránky.. a bojový systém žeby až podpriemerný? a tak potom aký je súbojový systém v Elder Scroll hrách?:D
        • V TES je nepoužítelný... Nejlepší combat má Dragon Dogma a DS - to je sice provařený etalon a už je to nuda opakovat, ale je to tak...
      • Hra je to dobrá o tom žádná, ale přišlo mi to jako rozsáhlejší tech demo s velkým potenciálem. Což by teď mohlo být splněno ve TW3. Škoda jen, že se ve trojce nevrátí ke starému skill tree jak v jedničce, ty brnozové, stříbrné, zlaté talenty byl dobrý nápad. Jinak to ale vypadá fajně fo tom slabším začátku zevčera.
      • Po druhé jsem to dohrál asi za 20.. poprvé jsem si to vychutnával... To Takový Skyrim ač je to hra horší než Zaklínač tak nabízí daleko více herní doby..
  • Novigrad překrásný. Ještě chce trochu zapracovat na tom boji a bude to luxus. Mají na to ještě tak 7 měsíců, takže snad to bude stát za to. *4*
  • misho8723
    Na IGN ukazovali nové gameplay demo a tentoraz ukazovali Novigrad a okolie, ktoré vyzeralo fakt parádne a bez loadingu, aj z domu alebo do domu a ešte v hre sa ukáže aj Dijkstra

    https://www.youtube.com/watch?v=2wNiiQpDPJE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit