Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Hippo a podobni ***, jak muzete srovnavat CD Projekt Red, ktery vydal doposud 2 hry (a proto je pro vas v sucastnosti etalonem slusnej a poctivej firmy *7* ) a Electronics Arts, ktery jich ma na konte kolem 190 ?
    • alladjex
      To ti řeknu naprosto přesně. Už mnoho let doma nemam jedinou upirátěnou hru. Mám her hodně, všechny koupené. Malá dostala k vánocům Sims 3. Nejdřív sem musel nainstalovat Origin ač to bude hrát jen offline. Po dlouhé instalaci se začla stahovat dlouho aktualizace, která při své instalaci prohlásila, že není pro naši jazykovou mutaci. Pak se to začlo hrát. Myslel sem si, že sem ostřílený herní matador. Permanentně sem hledal na netu, jak něco udělat. Kde sem našel tuny odpovědí k ničem od lam podobných jako já sem sim-lama.

      Závěr? Sem měl chuť po mnoha letech začít zase hry stahovat a ne kupovat ...

      Ano CDP vydaly jen 2 hry. No a co. Prostě se chovají tak jak bychom si představovali, že by se měli slušné společnosti chovat. Když je někdo slušný člověk záleží na tom jestli je mu 20 nebo 50? Když by se jako EA chovala firma se 2 vydanými hrami, tak by tu ve fórech všichni na ni kydali a nikdo by neměl problém s tím, že mají vydány jen 2 hry. Howgh.

      Hlasuji pro Etalon.
    • Myslim, ze to, s cim lidi maji problem, neni EA nekdejsi developer, ale EA nynejsi publisher - primo, viditelne, a mnohdy brutalne ovlivnujici kvalitu her, jez studia pod nimi vyvyjeji. A co naopak kvituji, je fakt, ze CDP si presne uvedomuje, kde lezi problem techto studii a verejne proklamuje, ze nechce, aby jim kdokoli jakymkoli zpusobem zasahoval do vyvoje JEJICH her s vyjimkou feedbacku od komunity. Vetsina z nas tricatniku si pamatuje zacatky i takovych gigantu jako je EA nebo Activision, a taky mame v zive pameti, jak uspesne franchisy mensich studii, spadnuvsi do chrtanu techto gigantu, razem prestaly naplnovat predstavy jejich fanousku (coz nijak niajk nekoliduje s komercnim uspechem, tyhle dve veci spolu nesouvisi zdaleka tak tesne, jak obhajci s oblibou tvrdi)
      • calwin
        a začalo to PRESNE v dobe kedy bol vydaný C&C renegade čiže po konci 2 série red alertu... potom došli tiberium wars a išlo sa dole z kopca... v tej rovnakej dobe polavili aj need for speed série po svojom musím povedať veľmi úspešnom dieli most wanted. začal carbon a recyklácia a bolo vybavené... vtedy ešte ťahali battlefieldy ale to už tiež bola zábava na pár hodín keď sa dohral multiplayer s vylepšeniami zbraní tak už v battlefielde prakticky nebolo čo robiť okrem toho že sa hralo dookola to isté... všetky hry v rovnakom období poľavili kvalitatívne a ľudia si to všimli...
        o activision sa radšej ani nevyjadrujem... tieto giganty naozaj stratili kontrolu nad svojimi projektami a nechali sa zlákať "trhom"
    • Asi proto že cd projektu úspěchy jejich předchozích her ( resp. hry zaklínač 1) nestoupli mco do hlavy a nezačaly být líní a nechtěly jen peníze za šunt.
  • Zaklínač byl fajn, ale Zaklínač 2 už ne.Takové konzolové zprznění se jen tak nevidí. *16*
    • Mně druhý Zaklínač přišel zprzněný kvůli velkému odklonu od knižní série, alespoň co se týče chování některých charakterů či spolků (čarodějky) a realií. Stejně tak se mi nelíbil přehnaně epický příběh v němž byl Geralt středem a hybatelem velkých politických machynací, což odporuje tomu, jak je prezentován v knihách. Přestože jsem ochoten uznat, že k tomu byl několikrát donucen okolnostmi, stále se mi líbil komornější a méně epický příběh prvního dílu.
    • To ovladani kouzel teda bylo do oci bijici,to zas nemuze zpochybnovat nikdo.
    • calwin
      vôbec to nesprznila konzola zas si nevymýšlaj blbosti...
    • řekni mi co na tom bylo konzolovího, byla to čistě PC verze a na xbox se pak udělala o půl roku později osekaná verze, na PS3 to ani nevyšlo.
  • A také to bude ta nejúžasnější hra, kterou kdy vytvoříme“, zní ze studia.

    No snad to bude stát za to, když pak budou vytvářet jenom horší hry.
  • Hm, že by po strašný dvojce něco hratelnýho? Hlavně žádnou Ciri, engine nablýskanej jak psí kule nebo konzoloidní ovládání.
    • Verím, že z3 bude taktiež dobre uspôsobený pre ovládače next gen konzol. A celkom mi to vyhovuje - odkedy som do obývačky kúpil optomu hd33, tak quickfire rapid leží ladom a o g700ku sa obtriem len keď robím niečo vo windowse.
      Len dúfam, že kým trojka výjde, tak už budú dostupné projektory podporujúce 1080p/120 vstup z pc.
      • Nechci tě zklamat, ale ovladání Z3 na PC nebude přispůsobeno konzolým, PC verze bude 100% a ne žádný port. Pro konzole se bude dělat zase osekaná verze :)
  • DeDy
    Hrozně by se mi líbil zaklínač z doby jeho začátků. Kdy musel putovat od vesnice k městu a bojovat o holý život. Prostě takový sandbox. A nemuselo by to být s Geraltem, zaklínačů je mnohem víc že jo. Jo a kdybych to mohl hrát s kámošem v coopu, to bych teprve chrochtal.
    • deridon
      tak až se uvolní RedKit, tak se třeba něčeho takového dočkáme :)
  • Doom byl ve své době milníkem a tváří budoucnosti her a Zaklínač 3 bude zas milínek u her ve 21.století a za 20 let se o něm bude vyprávět s úctou a pokorou, jako o Doom.

    Chystá se na nás první virtuální svět od kterého nás budou muset odtrhávat násilím !!
  • A kdyz vse dopadne dobre a hra se povede, jako ze se jiste povede, tak po 3 uspesnem dilu nastoupi tzv novy smutny trend dnesni doby - MMO Zaklinac.
    • Ono kdyby to dělal CD projekt a dal si na tom záležet jako na předchozích dílech a nenechal se ovlivnit "novými" ohranými trendy tak by to MMO nemuselo býti špatný, ale bylo by to už velký sousto.
  • InfidelBro
    Třetí Zaklínač, Dark Souls II ... Jak já se na ten příští rok těším!
  • O tom, že Zaklínač 3 bude super asi není třeba pochybovat. Napadá mě ale , jaký vliv bude mít Zaklínač 3 na husitské RPG Dana Vávry a spol. Zdá se, že ty hry budou mít lecos společného a mohlol by se stát, že ZIzka vedle Witchera 3 zapadne. Konec konců, přesně to se stalo s Mafií a GTA3.
    • shmeck
      Kdyby to mělo vyjít ve stejný rok, tak bych radši aby to Warhorse odložili. Přece jen nová značka nemůže konkurovat zaběhlé s několika miliónovou hráčskou základnou. I když investor si těžko může dovolit platit jím rok nebo půl roku navíc...
    • no Zizka pristi rok urcite nevyjde
  • misho8723
    Prvé screenshoty z hry (treba podotknúť, že grafika hry je ešte v ranej fáze a postupne sa bude zlepšovať, pribúdať efekty, textúry, osvetlenie, tiene, atď.) :
    http://www.swiftpic.net/511199fa9e6ec3.72684051
    • Nevim proc, ale nejak mi ty obrazky pripominaji Skyrim
      • Že by to bylo zasazením do středověké Germánie?
      • shmeck
        to bude tím nízkým rozlišením textur :D
    • Amylee.Anderson
      Nádhera :) Připadá mi, že se odvrátili od toho fantasy vzezření z dvojky, to je dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit