Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě Gwent zabili tím, jak přidali pozicování v rámci řad a upravili počasí. Do té doby mě bavil, potom jsem to párkrát zkusil, ale už to nebyla ta samá zábavná hra.
  • Co si budeme říkat, už ve W3 byl Gwent casualní věc, ve které nešlo prohrát, byla nevybalancovaná, bez nějaké hloubky, samozřejmě hype z toho cosi udělal, teď se pravda ukazuje v nahotě.
  • Škoda že gwentu i Elder Scrolls kartičky dávají naprdel..
  • Lima
    Jednotlivý frakce jsou strašně nevyvážený. Už od samých počátků hraju za Severní říši a posledni tak cca rok dostávám na prdel, protože hrát třeba proti Scoiatael s jejich gold kartičkou Saskia je fakt peklo, nebo proti Nilfgaard s jejich Viper Witchers, kteří jsou až nesmyslně naboostovaní magickýma kartama, to je dopředu téměř jistá prohra, a co teprve takoví Nekker Warriors u Příšer, to můžete rovnout položit svůj balíček karet a jít dělat něco jiného (nepíšu to jako nějaký noob, už jsem byl i level 21). Je to strašně, strašně nevyvážený, oproti začátkům, kdy byla radost to hrát a jestli si tohle vývojáři neuvědomí, přijdou o komunitu. Momentálně jsem to stopnul a počkám si na slibované změny.
    • Zas tak nevybalancované to není. Celé je to o tom, že neexistuje balíček karet, který by obstál proti všemu. Nějaký balíček karet většinou rozdrtí jiný a stejně tak bude většinou rozdrcen jiným balíčkem.
      Je to trochu jako jako kámen, nůžky papír.

      Pokud máte pocit, že prohrávate často, tak je je potřeba podstatně změnit váš balíček. Výměna jedné nebo 2 karet je málo.
      • Proto je HS více zábavné nejde tam jen o to skládat kámen nůžky deck(y). Díky náhodě 50% a skillu 50% (cca prosím nebudu se hádat o %) Lze vyhrát i proti jinak OP balíku.
  • Zatim mi přijde, jak když se autoři tu hru snažej s každym updatem víc zk*****, v closed/na začátku open bety to bylo super, dost zábavná docela dobře balancovaná hra, kde se dalo(a muselo) používat hodně taktik. Nyní je z toho P2W, kdy vzhledem k úpravě funkce řad, počasí a rebalancování, společně s "Zaplať a dostaneš karty, 1 legendární zaručena!", rozhoduje jenom to kdo má víc überneporazitelnejch karet a dřív je vyhází...prostě se z toho stává Hearthstone #2
  • Foxtrot_cz
    Až na ty 2 řady místo 3 to nezní špatně.
    • cureman
      No já doufám, že to vyzkouší, zjistí, že je to k prdu a zavrhnou to.
  • Gwent som skúšal niekoľko krát, vždy ma chvíľku bavil a potom som prestal. Zakaždým ma čakali obrovské zmeny, kde prakticky nezostal kameň na kameni. Naposledy ma vytočil ranking systém, kde hráč so skóre 100 výhier - 100 prehier bol v rankingu pred hráčom s 50 výhrami a 20 prehrami.
  • Gwint jsem měl rád byl výbornej. Na začátku mě bavil i Gwent a hrál jsme ho dost, pak přišly změny a už mě to nebavilo a nehrál jsem to. Teď po xx měsících zkoušejí restart hry, ale podle mě to k ničemu nebude..
  • To už je mrtvé, komunita za půl roku nebude zadna
  • Hlavně by měli konečně vydat mobilní verzi, tohle je přesně ten druh hry na cesty, doma u pc většina lidí sáhne po něčem jiným.
    • Přesně, to je také důvod, proč hraju Hearthstone (i když ta optimalizace je tragická - Snapdragon 820 a 3 GB RAM; ani na stolním s i7 a 8 GB RAM to neběhá svižně).
      • Ono délat optimalizace na všechny Androidy je vcelku nereálné už jenom jak se trh neustále mění. Bohužel i díky tomu je lepší IOs
      • Still
        Co je to proboha za nápad, dávat k i7 pouze 8GM RAM? *1* *1*
        Se nedivím že to pak nejede :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit