zavřít
...

Žánr endless runnerů dostává v Hyperun úplně nový, rozmazaný rozměr

Uvažovali jste někdy o tom, jaké nové sporty se mohou objevit ve vzdálené budoucnosti? A který z nich by mohl být tím nejnebezpečnějším a tedy nejlákavějším na sledování? Mohla by to být střelba z laserových kanónů na prolétající asteroidy, fotbal ve stavu bez tíže nebo profesionální šerm se světelnými...
 • Jack1947 tiscali.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jak řikám u všech podobných her, tak na mobilu na zabití pár minut v busu/metru/ vlaku supr ale na pc bych to nehrál teda, na to je čas moc drahý a život milý.
  16.7.2017

  reagovat

 • MickeyMutant tiscali.cz
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Temple Run je x let starý, zadarmo a vypadá i na mobilu líp. Má systém vylepšování, úkoly, bonusy a bůhví co ještě. Místní motorka nemá ani jezdce, takže bude nejspíš na klíček. Upřímně řečeno, nechápu, proč zrovna o tomhle má existovat článek, i když je neděle.
  16.7.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.71.187.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.